Skocz do zawartości

Cześć wam!


lolita

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę w skrócie, nie samiec a samica.

Nie jestem feministką, a wręcz uważam że mężczyżni mają mniej praw niż kobiety :D

Lubię mówić i pisać otwarcie.

Fotografuję, design'uję i programuję (Między innymi) :) A do tego jestem zakochana w moim motocyklu. Cafe racer, a ma na imię HONDA :D

 

Pozdrawiam!

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Myrmidon napisał:

Cześć!

Miło widzieć kogoś po fachu....

Co fotografujesz?

Wybacz za poślizg ;) Ludzi, a ściślej określając to wyłącznie kobiety :) (i nie, nie jestem ;) jestem hetero :D ) Po prostu uważam że kobiety są piękne, i należy je uwieczniać... w ten czy owy sposób (nie uwłaczając Panom oczywiście) Zapraszam :) 

https://www.flickr.com/photos/134431409@N05/ , fotografuję hobbistycznie. Ale jakoś nie mogę wpasować się w współczesne trendy... :)

15 godzin temu, Azizi napisał:

Tym bardziej witaj!

Dziękuję :))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hippie napisał:

Witaj @lolita 

Piękne fotografie! Uwielbiam taki styl i klimat! ;) Jakim sprzętem operujesz?

 

 

Hm. Parę ich było. Zaczynałam od Nikon'a D70s + stałka, potem wpadł mi w ręce Canon Eos Rebel T2i + 50mm f/1.8, w między czasie był Panasonic DMC-GH1 + 14-40mm /f4.0-5.8... a obecnie pracuję z Olympus'em OMD-EM10 +14-42mm. Wszystko na świetle zastanym :) Szału nie ma :P Ale planuję przesiąść się na full frame :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lolita Ja mam jakiś dziwny sentyment do Canonów. Co byś powiedziała o tym co miałaś? Dobrze się sprawował? Mogłabyś mi wysłać fotki nim zrobione? Na priv, nie ma co spamować tutaj. Ewentualnie za jakiś czas się założy temat o fotografii tutaj :) 

Bedę się nastawiała na kupno aparatu dla siebie by zacząć przygodę z fotografią. 

2 minuty temu, Azizi napisał:

Nikonowcy vs Canonowcy

Ja to drugi zdecydowanie. :P 

Choć słyszałam że Fuji film też jest niezły. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Azizi napisał:

Czyli jeszcze nie wybrałaś który obozu - Nikonowcy vs Canonowcy.. :D

Szczerze mówiąc, jedno i drugie ma swoje zalety... Ale lepiej pracowało mi się na postprodukcji po Panasonic'u... o dziwo xd 

A jeśli chodzi o "gównoburzę" związaną z wyborem producenta, to wolę jakoś nie wypowiadać się obficie.. ludzie, przecież to jest dyskusja jak o polityce albo religii xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jerzy napisał:

Cześć! Miło, że do nas dołączyłaś. 

Widzę, że fotografujesz ludzi - szacun.

A co programujesz?

Dziękuję :D Ale jaki szacun? :) Toż to tylko ludzie ;)

Front-end :)

17 minut temu, Hippie napisał:

@lolita Ja mam jakiś dziwny sentyment do Canonów. Co byś powiedziała o tym co miałaś? Dobrze się sprawował? Mogłabyś mi wysłać fotki nim zrobione? Na priv, nie ma co spamować tutaj. Ewentualnie za jakiś czas się założy temat o fotografii tutaj :) 

Bedę się nastawiała na kupno aparatu dla siebie by zacząć przygodę z fotografią. 

Ja to drugi zdecydowanie. :P 

Choć słyszałam że Fuji film też jest niezły. 

Jasne! podeślę Ci. Aktualnie z tego co zauważyłam mam ban na wiadomości, na dzisiaj xd 

Edytowane przez lolita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ntech napisał:

Kobieta programistka to jak świnka morska.

Ani świnka ani morska.

Ooo.. pierwszy hejt :D Biorę na klatę ;) 

8 minut temu, Jerzy napisał:

@lolita Szacun, bo większość ludzi pokroju 'jestę fotografę' pstryka krajobrazy (czasem znośnie) albo architekturę (zwykle nędznie).

:) Nie ma nic bardziej sztampowego niż "(imię)Photography", od razu mnie skręca :P Ja tam też nie uważam się za profesjonalistkę w branży... bardzo dużo mi brakuje. Ale robię to co kocham, i kto mi zabroni ;)          

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.