Skocz do zawartości

Cześć wam!


lolita

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Ace of Spades napisał:

eeeeeeeeeeee tam   emo-pseudo zbuntowane młode laski, nuuuddda!

 

oczywiście chodzi mi o te zdjęcia

Emo? ? chyba się pomyliłeś z określeniem ;) Może młode i naiwne? ;) Aktualnie cały czas walczę o dobre modelki, jakaś moda że wszystkie się wstydzą że brzydkie albo nie umiejo pozować ? ¯\_(ツ)_/¯ 

Może i nuda, ale przynajmniej nie wyretuszowane twarze jak wielu to robi u 10-latków... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiemy się, nie chodzi mi o urodę, ale o stylizację na takie emo, goth panienki pseudo-zbuntowane, dla mnie to takie pozerstwo, pojedź na jakiś przegląd kapel grajacych gotyckiego rock tam dopiero znajdziesz modelki, w dodatku bedzie to bardziej autentyczne

 

goth-girl.jpg

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ace of Spades napisał:

nie rozumiemy się, nie chodzi mi o urodę, ale o stylizację na takie emo, goth panienki pseudo-zbuntowane, dla mnie to takie pozerstwo, pojedź na jakiś przegląd kapel grajacych gotyckiego rock tam dopiero znajdziesz modelki, w dodatku bedzie to bardziej autentyczne

Wiem o co Ci chodziło, i totalnie się nie zgadzam. Nie ma w moich zdjęciach żadnej goth panienki. A co najwyżej jedna dziewczyna która ubiera się lekko rock'owo, i jest to styl wielu kobiet. Jeżdzę na koncerty, nie słucham gotyku, dziewczyny na moich zdjęciach są sobą, naturalne. A to że dostrzegłeś, dziewczynę która wg. Ciebie świeci stylem Emo, to brawa xd Bo aż śmiechłam xd Część moich zdjęć OWSZEM, jest stylizowanych. Ale generalnie na tych fotkach jestem ja sama. Ehh... szkoda słów xd Pozdrawiam! :) 

Edytowane przez lolita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lolita napisał:

Ehh... szkoda słów xd

Co szkoda słów? Większość tych fotek jest zwyczajnie kiczowata, w stylu pejs-booka, nie dostrzegam w ty żadnego artyzmu, nie pocieszaj się, kupiłaś Zorkę 5 i zrobiłaś kilka zdjęć i przezywasz jak mrówka okres albo indyk blaszkę, ostygnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ace of Spades napisał:

Co szkoda słów? Większość tych fotek jest zwyczajnie kiczowata, w stylu pejs-booka, nie dostrzegam w ty żadnego artyzmu, nie pocieszaj się, kupiłaś Zorkę 5 i zrobiłaś kilka zdjęć i przezywasz jak mrówka okres albo indyk blaszkę, ostygnij

Zacznijmy od tego że to nie ja hejtuję na starcie, a jeżeli mylisz zwyczajną odpowiedź z tzw. "bulwersem", to myślę że trafiałeś na jakieś nieodpowiednie kobiety xd 

Zorkę ? Artyzm jest jaki jest, a jak Tobie się nie podoba, to wcale nie musisz patrzeć :) Jest tyle opinii ile ludzi na świecie. Czasem lubię sprawy wyprostować i tak też to przedstawiłam. Ah... ten patriarchat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.