Skocz do zawartości

Prezerwatywy a zapalenie dróg moczowych.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry kochani moi,

 

Istnieją jakieś zależności między prezerwatywami a zapaleniem dróg moczowych, i pęcherza?

Zauważyłem poraz kolejny taką tendencje, wczoraj uprawiałem seks i dziś mam to samo przypadłość, mianowicie zapalenie dróg moczowych które charakteryzuje się pewnymi objawami, tydzień temu było to samo, tak się zastanawiam czy owe zapalenie może być skutkiem materiału z którego robione są prezerwatywy?

Ktoś, coś?

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakieś podrażnienie od środków nawilżających czy reakcja alergiczna na latex, środek nawilżający bo z tego co piszesz to nie wygląda jak typowe zapalenie dróg moczowych, tzn że masz dziś i tydzień temu miałeś tak samo i co w kilka dni Ci samo przeszło i od wczoraj pojawiło się na nowo ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MaxMen napisał:

tzn że masz dziś i tydzień temu miałeś tak samo i co w kilka dni Ci samo przeszło i od wczoraj pojawiło się na nowo ? 

Tydzień temu uprawialiśmy seks, w niedziele rano zaczęło mnie boleć, potem kłuć, poszedłem do lekarza, powiedziała że to zapalenie dróg, przepisała leki, podziałało..

Wczoraj uprawialiśmy seks, dziś rano to samo, te same efekty uboczne, kłucie, ból pęcherza i nerek, wziąłem leki i podziałało..

Tak więc, albo to wina lateksu, albo środka nawilżającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to jakieś podrażnienie i jakieś niewielkie zapalenie ci się robi. A jakie ona leki Ci dała ? I tak pobrałeś trochę tydzień temu, wczoraj ? 

Zrób może badanie ogólne moczu i posiew zobaczysz czy coś się faktycznie dzieje. I jak tak to przejść pełną kurację i szukać innych gum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób posiew przy kolejnych objawach, przed wzięciem antybiotyku, zapalenie dróg moczowych u mężczyzn nie należy bagatelizować. Masz jeszcze jakieś inne objawy? Ból jąder? Podejrzana wydzielona z cewki z moczowej? Zwiekszona zapadalność na różne infekcje/przeziębienia w ostatnim  czasie?

Edytowane przez emrata
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Doggie napisał:

Był tylko klasyk w prezerwatywie czy też oralny bez?

Klasycznie, bez orala , teraz będę musiał dziewczynę posuwać bez ogumienia :P? ? 

Choć jak powiedziała dla niej to bez różnicy, ważne że rozmiar się zgadza, diablica jedna :D

 

2 godziny temu, wrotycz napisał:

To zapalenie czy alergia?

Zapalenie.

 

@Messer dobre, dobre :D:D .

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaxMen napisał:

infekcja np bakteryjna to taki Urosept by nie pomógł. 

Dokładnie, aby była infekcja bakteryjna, musiałbym jechać bez gumy, oczywiście pod warunkiem jeśli dziewczyna miała by jakieś problemy, a wszystko było w ogumieniu, od początku do końca :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Motha napisał:

Dokładnie, aby była infekcja bakteryjna, musiałbym jechać bez gumy, oczywiście pod warunkiem jeśli dziewczyna miała by jakieś problemy, a wszystko było w ogumieniu, od początku do końca :) .

Przez oral też można złapać syfa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anatomicznie jama ustna kobiety i mężczyzny się nie różni. Gdyby włożyć pałę w glory hole to po drugiej stronie loda mógłby robić facet i nie można by odróżnić.

 

Lubienie loda jest pedalskie.

 

Sorry za off top.

 

A co do głównego wątku to może @The Motha stopy ci zmarzły, wtedy też są problemy z pęcherzem.

Edytowane przez Gr4nt
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@The Motha Sex z dziewczyną bez orala? Ciekawe, tego to jeszcze nie słyszałem.

No akurat w weekend obyło się bez.

@Gr4nt nie, nie, dzięki za odpowiedzi, już wszystko wróciło do normy :) .

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.