Skocz do zawartości

Prezerwatywy a zapalenie dróg moczowych.


Rekomendowane odpowiedzi

@Raivo Ból, pieczenie, nawracające infekcje, w późniejszej fazie ropna wydzielina z dróg moczowych,ogólne osłabienie całego organizmu. Leczenie farmakologicznie, bardzo silne antybiotyki, bardzo silne leki przeciwzapalne, maść clotrimazolum, odpowiednia suplementacja i dieta oraz dużo wypoczynku. Leki były bardzo silne pamiętam że po pierwszej dawce poszedłem spać jak kamień. Byłem też mocno osłabiony, ospały i ten stan trwał około 6 miesięcy. Oczywiście w trakcie i po zakończeniu leczenia trzeba zrobić badania i chodzić na kontrolę do lekarza.

Edytowane przez Reflux
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Byłybiałyrycerz said:

Chociaż słyszałem od exs o facetach, którzy nie lubią loda także już nic mnie nie zdziwi.

Oral jest pasywny, niektórzy wolą być aktywni, ja się do nich zaliczam. Nie mówię że nie jest fajne, ale są lepsze rzeczy dla mnie.  Jest tez ryzyko ze zamiast mówić "Ohio" powie "Kanzas" ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.