Skocz do zawartości

Jakie realne formy wsparcia z PUP-u?


robert_m

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu jestem zarejestrowany jako osoba bezrobotna. Zastanawiam się, jakie realne formy wsparcia mogę uzyskać od PUP-u? Docelowo planuję złożyć wniosek na otrzymanie dotacji na zakup sprzętu (będzie to kwota w okolicach 20 k zł). Pytanie - na jakie jeszcze formy wsparcia mogę liczyć?

 

Dodam, że działam w branży budowlanej, zastanawiam się, czy nie sfinansowaliby mi jakiegoś szkolenia, najlepiej niszowego po którym mógłbym zarabiać pieniądze. Tylko nie związanego z uprawnieniami do kierowania samochodami - tego bym nie chciał. Myślałem o czymś bardziej specjalistycznym: hydraulika, posadzki miksokretem, może meble na wymiar (tylko tutaj pewnie potrzebowałbym kogoś do obsługi klienta, projektowania itd). Coś, co pozwoli mi za wykonaną usługę godnie zarobić. Może ktoś już to przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robert_mWarto przedzwonić i się wypytać o wszystko w UP możesz dostać między 4-6k dofinansowania za odbyte szkolenie.

 

https://kkz.edu.pl/oferta/src-ADogolna?gclid=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw3484c__QCO1LUen5zrojGAro3Luehv45XqiiGRwSFDqd8DXhNc9zwh4aAswrEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jakie realne formy wsparcia z PUP-u?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.