Skocz do zawartości

Smartfon do 1000 zł.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

42 minutes ago, Patton said:

A jak się ma mordę i wyglad jak Shrek to też działa?

Na blachary zawsze... jeszcze jak podjedziesz BMW to majty mokre a nogi rozkraczone z automatu..

 

43 minutes ago, Patton said:

Daj sobie na to czas, przemyśl to dobrze i na spokojnie.

@Still Dobrze zastanów się do czego ma Ci służyć I czego potrzebujesz od telefonu... czy ładowanie codzienne to naprawdę taki problem?

 

58 minutes ago, Johny_B said:

BTW. ostatnio poznałem gościa, który nie ma telefonu komórkowego :)

Yeti...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pytonga napisał:

Dobrze zastanów się do czego ma Ci służyć I czego potrzebujesz od telefonu... czy ładowanie codzienne to naprawdę taki problem?

Rano mam 100 % baterii, kończąc prace muszę już ładować, żeby dotrzymała końca drogi do domu. I w domu abarot to samo. Męczące i irytujące. Telefon jak telefon. Służy mi do kontaktów, BS, fejs, youtube czy nowinki ze świata. Nie gram na telefonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stillz doświadczenia, ja tam telefony biorę tanie 600-800 zł, byle miały w miarę dużą pamięć wew. na aplikacje.

Polecam Hujadeja i Szajsunga. Szajsung chyba nawet bardziej, więcej pamięci. 

 

Jeden Szajsunk mnie tylko rozczarował gdy po roku zaczął się nagrzewać, bateria słabła 1% na minutę.   

Winiłem baterię aż w końcu pewnego dnia telefon zgasł i więcej się nie włączył, zabierając do grobu dane.

 

Hujałej działa 2 lata, też mu bateria zaczyna siadać. Ale doładuję i trzyma 1 dzień. 

4 minuty temu, Still napisał:

. Telefon jak telefon. Służy mi do kontaktów, BS, fejs, youtube czy nowinki ze świata

To po ch... tysiaka wydawać?

Jedynie dlatego: Kto bogatemu zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2019 o 14:59, Pytonga napisał:

Na blachary zawsze... jeszcze jak podjedziesz BMW to majty mokre a nogi rozkraczone z automatu..

Moja ex ma nowego bolca. Albo drugiego, sam już nie wiem, bo syn mówi o dwóch :)

No ale meritum. Nowy bolec ma auto, zgadnij jakie :) BMW :D

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Patton napisał:

Wybrałeś już jakiś model

Wczoraj kurier przywiózł?

90618084363176619008.png

 

Dwa dni używam i na razie miło zaskoczony jestem. Bateria przy częstym używaniu wytrzymuje 1,5 dnia. Zero przycinek, aparat co prawda nie ma 48 MP(ściema Chińczyków), ale zdjęcia bardzo ładne robi.

Odblokowanie na fingera multi szybkie. Ogólnie duzyyy pozytyw. Zobaczymy jak dalej .

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.