Skocz do zawartości

Gra w otwarte karty


Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie mam do Was krótkie pytanie,

spotykam się z pewną dziewczyną ( ok 2-3 miesiące), jest trochę "tajemnicza", inicjatywa z jej strony jest co do spotkań, co do moich propozycji nigdy nie otrzymałem odmowy, na spotkaniach nie powiem, ale jest małomówna, miedzy spotkaniami nie ma zadnego kontaktu typu "co słychać" itp, tylko, żeby sie umówić na jakies spotkanie!

Czy zapytanie się dziewczyny wprost jak ona widzi tą relacje i czego od niej oczekuje będzie zalatywało desperacją!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widzisz jak widzi. Jest chętna do kontynuowania. Jeśli jest małomówna, ale się spotyka to przejdź do czynu, znaczy laska nie chce żebyś używał języka do gadania.

 

Dla mnie osobiście brak kontaktu między spotkaniami byłby czymś wspaniałym, nienawidzę smsować bez powodu i pisać o pierdołach. Świetna sytuacja ;)

 

To, czy będzie zalatywało desperacją zależy od tego, jak przedstawisz sprawę. Ale generalnie zasada jest, że dajemy ciepło, ale nie wychylamy się z uczuciami wprost. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzzly.

 

  Jak dla mnie jest ostrożna, nie chce dać znać że jej na Tobie zależy. To też gierka. A może jest świadoma Twojej świadomości?

 

Ty jej o nic nie pytaj, bo ujawnisz że Tobie zależy. Dwa m-ce to wystarczająco długo na grę wstępną. Czas przejść do czynów, ale delikatnie, nie spłosz jej.

Jest jeszcze mowa ciała kobiety, zastanów się jakie Ci sygnały wysyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, jako facet lubie wiedziec na czym stoję i czy cos idzie rzeczywiscie w dobra stronę czy tylko tak wyglada, a zdaje sobie sprawe w tej "wojnie" zdradzenie pewnych rzeczy oznacza nic innego jak blizny z bitwy ;) ! Więc jak wygrać Panowie!!!???

Przestań gadać i zobacz, czy ona będzie próbowała podtrzymać rozmowę :)

Wczoraj tak spróbowałem to nie było duzej inicjatywy z jej strony raczej patrzenie sie w oczy i usmiechanie ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem babom sie zacina windows i nawet mimo jej najwiekszych starań nie pisnie nawet słowem.wtedy trzeba przejśc do czynu%-)no ale musi byc zgranie.odpowiednia bliskosc itd.

ale czy cos ci nie idzie w dobra strone?gada z toba i nie spierdala?działaj dalej.dotykasz ja i nie spierdala?dziełaj dalej.itd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.