Skocz do zawartości

Gra w otwarte karty


Rekomendowane odpowiedzi

Adept to adept.poczatki miał dobre,starał sie.teraz z jego pierdolenia mozna beke toczyć%-)

 

Wiem, bo sam kiedyś o tym pisałem.

 

"Damian" możesz podesłać linka. Będę wdzięczny.

P.s nie wiem czy jest rzeczywiście czy taką udaje!

 

Tu masz nagranie:

 

Do całego światka PUA podchodź jednak z rezerwą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Grizzly.

 

Moja też jest z tradycyjnej rodziny. I co z tego, jak mi zaufała, to jej tradycyjne wychowanie prysło, miałem to co chciałem, łącznie z perskim oczkiem. 

Nie czaj się! Bierz babę za grzywę, i do przodu, zrobisz to delikatnie, tłumacząc że wszystkie to robią, sprawę wygrałeś. Tylko powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat jeździłem zawodowo autobusem, między innymi pielgrzymki.

Wiem co te "religijne" laski robią jak "siostra" nie patrzy :)

 

Odnośnie nagrania to nie chodziło mi o religijne laski, bo podobne

zasady można stosować do nieśmiałych.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest nieśmiała i latać nie będzie.

 

edzia.

Pomilcz przez tydzień i zobacz, czy ona podejmie jakieś kroki.

 

Taaa i się załamie, że ją olał i będzie się zastanawiać co z nią nie tak :D

Ale na próbę warto, zawsze po tygodniu coś z tego można wywnioskować, chociaż huj wie co siedzi w danej babskiej głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Baca"

Do pierwszego posta :-) (cytowanie nadal leży) - nie, nie będzie zalatywać desperacją :-), ot potraktowanie kobiety jak człowieka (tylko ma potem poziom trzymać) ;-)

 

"Adolf"

Rozwiń bo nie jarzę.

Sorki, że w takiej formie, ale skrypcik cytuj dalej ze mną nie gada a ja tak dbam o przyszłość forum ;-)

 

Wracając do tematu.

Większość braci z samców, skórnie lub podskórnie marzy o kobicie która zachowuję się jak człowiek a nie jak zaprogramowany mobilny inkubator.

Podejść do takiego zwierzęcia jak do człowieka w 5% przypadków jest opłacalne, bo można tą "ogarniętą" i znającą siebie oraz na "co jeździ" trafić. I chyba o to chodzi, by relacja nie była na zasadzie ja i zwierzę.  Niestety statystyka zabija i większość frustratów trafia tylko na coraz większe g... . Sumując - jak Cię to nic nie kosztuje (czy też w ww. przypadku), niech podejdzie do niej jak do człowieka - a nóż z tego wyjdzie coś "normalnego".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matulo kochana.. Jeżeli jest nieśmiała to spraw by się czuła komfortowo w Twojej obecności. Wpatruje się w Ciebie i mało odzywa to znaczy, że ma ochotę na coś więcej, ale boi się zainicjować cokolwiek jako pierwsza. Weź że chłopie miej jaja i zacznij coś działać bo tak to jak piszą inni, 3 miesiące starań na darmo, dalej tak działaj to niedługo ktoś inny ją skonsumuje;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pika" chyba musisz rozpisać!he bo miałem inne pytanie główne!

chuj niech ci bedzie

 

"Czy zapytanie się dziewczyny wprost jak ona widzi tą relacje i czego od niej oczekuje będzie zalatywało desperacją!?"

tak,nie potrafisz czytać%-)

Zabierasz ja gdzieś gdzie razem sie bedziecie dobrze bawić.Duzo humoru duzo bliskości.zbliza sie wieczór.zawijacie na kwadrat(nie.nie kazdy w swoja strone do swojego)

Odpalacie filmidło(nie kurwa nie pojebana komedie.nie nie pojebany horror)dobra wiem jestem nudny 9 i pół tygodnia albo zycie seksualne ziemian(nie to nie jest komedia.to pierdolone zycie)podczas ogladania siedzicie razem,przytuleni.swiatełko ma byc przyciemnione.jak masz sete nad głowa to w swieczki zainwestuj,jakies winko(no ja tam bym wolał łyche z kola i limonkami albo jagermajstera z tonikiem)wino oczywiście nie szato de jabol walące spirolem,jakiś lekki kwasiorek.

no i reszty chyba nie musze tobie pisać?kibel czysty lodówka bez plesni.okolice wyra niezajebane lumpami bo od tego jest szafka%-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.