Skocz do zawartości

Gra w otwarte karty


Rekomendowane odpowiedzi

wyjść zwycięsko możesz jedynie w taki sposób, że dasz sobie z nią spokój, a ona przez długi czas będzie się STARAĆ i Cię zdobywać, jeśli tego nie będzie, to dać sobie spokój, po prostu i zająć się inną.

 

A jeśli chodzi o zdobywanie jej grając na jej ego, czyli bajerujesz inną pannę, ona to widzi i zaczyna się starać, to jest to jedynie na krótką metę, bo:

 

a) jak tylko za nią się obejrzysz, ona Cię znowu będzie mieć w chuju

B) możesz stracić szansę, na lepszą znajomość

 

oraz skuteczna taktyka na podrywanie, to skupić się na jednej pannie, a nie na wszystkich

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co masz jej to mówić, to o to chodzi, żeby sama się domyśliła, że ma się starać

 

aha ja miałem doświadczenia z takimi zamkniętymi laskami i z moich doświadczeń wynika, że są kłodami, księżniczkami, nic od siebie nie dają i są tak kurwa niestałe, że tylko psują nerwy, ale nie poznałem jej, to może jest inna, ciężko stwierdzić tak po poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miej świadomość, że każdy z udzielających tutaj rady mówi za siebie i tylko za siebie. I to mówi "na chłodno" bo gdyby był związany z tematem emocjonalnie, mógłby powiedzieć coś innego xD

Wiec ostateczny wybór należy tylko do Ciebie i to Twoje życie, ale.... ale nie podchodź do tego: "zjebałem to czy zjebałem tamto" bo nie wiem dlaczego ludzie tutaj nadużywają tego słowa :D

Zjebać można gwint w lufie strzelając kulkami z łożyska a nie próby nawiązania relacji z drugim człowiekiem. Nikt się nie urodził z taką wiedzą. Można nie dociągnąć z tematem, można się oszukiwać co bardzo jako ludzie lubimy, można czegoś nie wyczuć, nie dostrzec lub po porostu druga osoba uprawia świetne aktorstwo i trzeba długiego czasu by zdjąć jej maskę.

Pamiętaj także, że choćbyś opowiadał o najbardziej udanym związku, raczej nikt nie powie Tobie: "brawo jesteś zajebisty!", a będą się doszukiwać rysek na szkle i pogłębiać niepewności aż tafla pęknie xD

 

Reasumując: To że miałeś opory i drążyła Ciebie niepewność a także to że nie chciałeś wyjść na desperata jest dla mnie ok. Ludzie mają różne temperamenty i tempo budowania związków. Pomijając sposób w jaki uzyskałeś informację o "problemie" (bo choć Pikacz dobrze sugeruje kontakt osobisty, wiem że laski czasem nie chcą konfrontacji grając na czas) powinno zapalić się Tobie światełko ostrzegawcze, ze w chodzenie w podwójne relacje jest chore, ponieważ oznacza to brak szacunku dla drugiej osoby, czyli Ciebie. I jeżeli musiał bym napisać kto co popsuł po drodze, to w tym konkretnym wypadku spierdoliła ona a nie Ty.

 

Dlatego napisałem wcześniej: zastanów się jak czujesz się w nowym układzie, i czy z taką świadomością będzie Tobie dobrze w związku.

 

 

PS. Jest ogromną różnicą dla własnej psychiki powiedzieć sobie: próbowałem 2 razy niż zjebałem dwa razy xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie wiedzieć na czym stoję i czy inwestycja ma jakieś szanse. Też nie sądze, żebym po całości zjebał, jestem wobec ludzi szczery i tego też oczekuje od innych, jak jakiejś panie ciężko to zaakceptowac to trudno nikogo nie będę do niczego zmuszał! Dzięki za wyrażenie swoich opini! Miłego weekendu życzę Panowie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jesteś szczery dowodzi naiwności. Jeśli już masz mówić prawdę najlepiej sprawdza się metoda 30%.

30% zmyślenia

30% cudzych historyjek (te opowiadane z drugiej ręki zawsze lepiej wypadają)

30% prawdy

i 10% improwizacji.

 

Tą swoją prawdę i tak opowiesz, no, między innymi. Skoro już cię otwartość napędza proszę bardzo.

A gdyby ktoś chciał węszyć, sprawdzać, gmerać, to za chiny ludowe do niczego nie dojdzie.

Mówi ci to oszust, prawie zawodowy B)

 

Oczekiwanie od ludzi szczerości to podwójna porcja naiwności.  Oducz się takiej postawy. Dobrze radzę.

 

"Lubie wiedzieć na czym stoję i czy inwestycja ma jakieś szanse."

 

"Chciała bym, chciaała, chciała bym, chciała..."

W twoim wieku inwestycja przynieść może tylko seks. Na nic większego nie licz.

 

Co do reszty Aras ubiegł mnie stronę wcześniej. najlepiej ją olej a jak nie to skołuj se inną panienkę. Ciekawe co tamta zrobi :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wychodzi na to że nie zjebałeś, tylko nie było sygnału gotowości z jej strony, bo coś ją blokuje. Czas pokaże ;)

 

Co prawda nie wiem co ją blokuję, ale dlaczego mam na myśli że kalkuluje w stylu:  trafił się lepszy czy nie trafił? :D

 

Nie ma czegos takiego ze 'zjebales' - nie ma rowniez czegos takiego ze babe cos blokuje. Albo rybka albo pipka - jak nie czuje swedzenia w piczy to bedzie pierniczyc o blokowaniu. Natomiast jak ja picza zaswedzi to przyjedzie 500 km zeby Ci obciagnac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego ze 'zjebales' - nie ma rowniez czegos takiego ze babe cos blokuje. Albo rybka albo pipka - jak nie czuje swedzenia w piczy to bedzie pierniczyc o blokowaniu. Natomiast jak ja picza zaswedzi to przyjedzie 500 km zeby Ci obciagnac...

 

True story. Jak baba chce to opierdoli gałgana nawet na klatce schodowej bloku. Trzeba patrzeć na fakty. A fakty są takie, że panna zgrywa "tajemniczą" i "chce sobie uporządkować sprawy".  Po mojemu znaczy to tyle: klientka spotyka się z dwoma typami na raz i konkurs ofert sobie robi. Na miejscu autora zacząłbym rozglądać się za inną panną a z tą nie wiązał bym żadnych planów poza zaliczeniem. Jak na początku wali w chuja to później zrobi to samo. Tylko, że tym razem z autorem tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True story. Jak baba chce to opierdoli gałgana nawet na klatce schodowej bloku. Trzeba patrzeć na fakty.

 

 

Dokładnie. Słuchanie babskiego gadania i - co gorsze - wiara w nie, jest błędem.

Te wszystkie ich brednie to są tylko delikatne wersje słowa ,,spierdalaj'' albo ,,nie wiem, czy chcę, żebyś już spierdalał, bo nie wiem, jak mnie ten drugi potraktuje, ale nie obiecuj sobie za dużo''.

 

Jak panna jest nakręcona to po prostu to widać. I wtedy żadnych wymówek nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.