Skocz do zawartości

Kobiety na traktory


Rekomendowane odpowiedzi

Było kiedyś takie hasło jak w temacie. Starsi pamiętają.

 

No i proszę bardzo. Ciągle aktualne. Co prawda młode damy na filmie sa jeszcze niedojrzałe wiec dział jest niestosowny ale wieś wydaje się nienajgorszym kierunkiem wyprawy po partnerkę, kto wie - może tam jest słynna Himalajka. Zobaczcie sami. 

 

 

Jakie miłe urozmaicenie w porównaniu z pustostanami z TikToka, Insta gdzie jedynym ich wyczynem jest ruszanie biodrami i tipsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe życie na wsi kilka żniw za mną i nie polecam kobitek ze wsi.

 

Edit jak ma ojca farmera i pracuje od najmłodszych lat w polu, albo chociaż pomaga starszemu rodzenstwu to spoko, a jak tylko jest paniusia to niestety.

 

Edytowane przez PatZz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Meg4tron napisał:

Dziewczyny jakieś takie mniej sukowate niż w mieście. 

Sam mieszkam na wsi i powiem tyle że czasem wystarczy że tylko taka czasem jeździ to miasta i już ma zryty beret, a jak wyjedzie na studia to spierdolenie umysłu jest pewne.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kuzyna na wsi. Jazda na całego. Pamiętacie Kogiel Mogiel "no oczywiście, że łazienka jest". Tak to wygląda, forsa na ciuchy bo wstyd jechać, auto zmienić bo wstyd, dobudować piętro, kłady dla dzieci, najnowsze komórki. Jak go posłuchałem to jazda na całego. I co niedziela festiwal hipokryzji z wycieczką do kościoła, gdzie wszyscy myślą tylko o tym żeby nie rzygnąć.   

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PatZz napisał:

Edit jak ma ojca farmera i pracuje od najmłodszych lat w polu, albo chociaż pomaga starszemu rodzenstwu to spoko, a jak tylko jest paniusia to niestety.

 

Pełna zgoda jak tylko troszkę miasta zobaczy, wielka paniusia z kurewskim makijażem i hybrydami zamiast rąk.

To jest masakra co robi ten matrix ze zwykłej dziewczyny, wystarczą koleżanki  i kilka wyjść do galerii i po niej wpada w tą kutokaruzele no bo ona taka jest atrakcyjna.

Tylu może mieć i  tylu  za nią lata :).

Dobrze że wiek je weryfikuje max 25 lat  i zaczyna się rozpaczliwe szukanie żeby nie być samej.

Miałem taką niby  ze wsi  pomagała ojcu  i matce (czerwona lampka gdy panna podkreśla co to ona dziś nie zrobiła ile się nasprzątała itp).

To  nie świadczy  o pracowitości  tylko o tym że potrafi ogarniać swoje.

U mnie to  ona liczyła że będę ją chwalił za to  że sprząta u siebie ?  Wtf :).

Na prawdę niektóre panny  w tych czasach  mają zryte głowy.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mat2206 nie, nie. Już nie 25, teraz granica przesunęła się do 30 i dopiero zaczyna rozpaczliwie szukać ?.

Wtedy Ona szuka dojrzałego, odpowiedzialnego i zaradnego prawdziwego mężczyzny ?.

Boże jakie te kobiety zabawne są ?.

 

Ja tam ostatnio jestem za feminizmem, będę im kibicować i spijać śmietankę ?.

Tylko broń Cię Panie Boże robić dzieci i śluby. Reszta jest dla nas na plus ?.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i takie że już w wieku  24-25 lat rozpaczliwie szukają bety bankomatu  bo koleżanki  pożenione i dzieciate to i ona chce.

Miałem już 2 takie chętne że  mnie na ojca widziały  hahaha.

Jaki  wkurw jak im powiedziałem że nie chce ślubu  i dzieci :).

- A to se bądź sam. Jesteś cham i  coś tam jeszcze.

Ja w szoku  na taką reakcję bo niby co im zrobiłem  :).

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mat2206 z jedną się spotkałem, samotną matką. Z góry wiedziałem, że jak padnie hasło,,coś poważniej” to automatycznie kończę relacje.

No więc nadszedł dzień sądu:

- a czego Ty się spodziewałeś? Że kobieta z dzieckiem nie będzie potrzebować stabilizacji ble ble ble, nie chce mieć faceta który nie chce wziąć odpowiedzialności za tworzenie rodziny!

- a gdzie była Twoja odpowiedzialność, kiedy robiłaś sobie dzieciaka z totalnie nieodpowiedzialnym gościem? Wszyscy Ci mówili, że się gość do niczego nie nadaje, zresztą sama o tym wiedziałaś.

 

No i zonk.

Co u koleżanki to nie wiem, bo to była nasza ostatnia rozmowa.

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha One zawsze są pokrzywdzone :).

Ale jak rozkładała nogi to jej się krzywda nie działa.

Wiem że nie mają żadnej moralności, ale i  tak to nie przestaje zadziwiać jak kobieta potrafi sobie zracjonalizować nawet największe świństwo jakie wyrządzi swojemu facetowi.

To jeszcze twoja wina.

Tak jak tutaj Twoja wina że nie chcesz kobiety  z dzieckiem bo tak  :). Ona szuka tatusia dla jej dziecka, a gdzie jest ten któremu  dawałaś, no  ludzie  :).

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Patton napisał:

jeździ to miasta i już ma zryty beret, a jak wyjedzie na studia to spierdolenie umysłu jest pewne.

Prawda. Te co znałem, pojechały na studia do większych miast albo nawet do szkół średnich  i szybko stawały się gwiazdą fejsa, insta itp.Zdjęcia z dziubkem, w nowych ciuchach. Tak jak piszesz im nie trzeba wiele żeby spierdolenie zaczęło kiełkować.

Trochę miasta, białorycerzenie przydapasów i "jestem zajebista". 

Dobrze jest odpuścić ten matrymonialny wyścig. Stanąć z boku i uśmiechem patrzeć jak inni się poniżają, kombinują jak przypodobać się lasce którą ma ich na orbicie, broń Boże żeby księżna się nie zdenerwowała. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife jakie fajnie niunie ?

Tak jak pisałem jak ojciec dziadek ma hektary i od małego córkę ciąga do roboty i on rządzi w domu to jest kobieta znam jedną taka i jest dobra partnerka serio.

Zrobi obiad jak z pola przyjdziesz , a jak się obrobi to i sama przyjedzie w pole słomki porobić czy coś.

 

A tak to to wszystkie paniusie jakich mało i programowanie społeczne większość 20-25 latek już myśli o ślubie zreszta i faceci też na to ja bym się nabrał.

Wszystko na pokaz, każdy każdemu dupe obrabia skąd się wzięły memy o januszu ze wsi.

I złapanie jak najlepszego petenta z odpowiednią ilością hajsu.

Na wsiach takich januszy jest od groma.

Niby na pokaz chłop rządzi, a pójdziesz na spotkanie bliżej ich poznasz to babeczka go za jaja trzyma ,aż miło.

A i wszystkie pożal się Boże katoliczki co tydzień w kościele, a połowa ojebała w sobotę masę kutangów na remizie na imprezie, a w niedziele wielce uduchowiona...

 

Nie piszę tego ze względu, że mnie wkurwiają baby staram się każda zresetować możliwie jak najszybciej.

Tylko taka jest prawda.

Mam siostrę 31 lat i ani dziecka ani chłopa i na wsi już chodzą ploty, że brzydka, że się kurwiła w młodości i nikt jej nie chcę.

A siostra no nie jest super, ale robotna dziewczyna.

 

Jak żyć ?

Pamiętam z opowieści ojca wywiady robił pod matkę na wsi i dopiero wtedy zrobił podjazd, a dzisiaj jak zrobiłbym wywiad to bym się załamał.

Zrobiłem już o narzeczonej i wystarczyło 1,5 miesiąca bezemnie koleżanki imprezowiczki i jedna już po rozwodzie i poszła w długą.

 

Także ja bym tutaj nad wsią się tak nie podniecał.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ze wsi była :) hah, jakie to obłudne było.

Niby normalna skromna myszka, do kościoła, nawet pod kapliczką z koleżankami śpiewała.

Zawsze w niedziele obiad rodzinny przy stole jak to się rodzinka kocha itp pierdolondo.

Udawanie na każdym kroku i obłuda, plotki na tematy całej wsi,wrogość do tych  co mają lepiej.

Zaczęły się koleżanki, imprezki  na które chodziły  ja nic nie wiedziałem, ze mną nie chciała.

Potrafiły opierdalać dupę gościowi  który przed chwilą z ich domu wyszedł i to przy mnie (Nawet  z rodziny ).

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 dłuższe relacje z kobietami ze wsi. One jak one, ale teściowe są wybredne, taka teściowa dorabiała się z mężem 30 lat, a córce doradza żeby wybrała faceta w wieku 25 lat z swoim domem, firmą i nowym samochodem. Powiedzcie mi jak ktoś do 25 roku życia ma się wszystkiego dorobić? 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Meg4tron napisał:

Tak jak piszesz im nie trzeba wiele żeby spierdolenie zaczęło kiełkować.

Jakoś mi to przypomniało kuzynkę ma aktualnie 18 lat, i nie wiem o co chodzi, ale już od kilku lat jest tak że np że tam gdzie on jedzie, to ona też musi itd. I od jakiegoś czasu w jego miejscowości krążą plotki na ten temat.

 

28 minut temu, Meg4tron napisał:

Dobrze jest odpuścić ten matrymonialny wyścig. Stanąć z boku i uśmiechem patrzeć jak inni się poniżają, kombinują 

Sam tak zarobiłem, co nie zmienia faktu że jeśli się trafi okazja, to być może sobie poużywam. A że mam wygląd jak Shrek to już inna sprawa

 

36 minut temu, PatZz napisał:

 

Mam siostrę 31 lat i ani dziecka ani chłopa

Jakbym czytał o swojej o kilka lat starszej. Nie pracuje i w sumie to już chyba tego unika, całymi dniami gra na smartfonie, wyżej sra niż dupę ma. A o tym że na mnie próbuje stosować swoje fochy z którymi od jakiegoś czasu nawet skutecznie walczę to nawet nie wspominam.

 

6 minut temu, Turop napisał:

Powiedzcie mi jak ktoś do 25 roku życia ma się wszystkiego dorobić? 

W tym kraju to chyba tylko nielegalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.