Skocz do zawartości

Lwiątka ISIS


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Dzihadystyczne-lwiatka-jak-ISIS-robi-dzieciom-pranie-mozgu,wid,17739148,wiadomosc.html?ticaid=115506

 

Takie coś mi dzisiaj wyskoczyło po otwarciu przeglądarki. Dzieci zabijające w imię Allaha, oraz Duńscy żołnierze piszący petycję do rządu o to żeby nie walczyć.

 

Czy tylko mi przychodzi na myśl słowo "nuke"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś musi zależeć na tym aby ten cały kalifat działał. Co chwilę jakiś atak, informacje o morderstwach, dlaczego więc się nie robi porządku z nimi? Może jest to tylko wyolbrzymianie problemu, który samemu się stworzyło aby mieć pretekst do zajmowania kolejnych terenów bogatych w ropę? Ponoć już kilkanaście lat temu były podjęte decyzje co do kolejności atakowania krajów Arabskich przez USA. Legalnie by tam ich nikt nie wpuścił. Stwórzmy więc problem + " znajdźmy" jego rozwiązanie = otrzymamy przepustkę do swobodnego działania pod pretekstem walki z terrorem co pozwoli nam na wchodzenie z butami na obce tereny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od rzeczy

 

Rozmawiałem z jednym z arabów i jednym żydem, dlaczego to u nich tak to ze świnkami, że nie jedzą i w ogóle. pomijając cały ten bełkot religijno-ideologiczny sprawa sprowadza się do kwestii czy pragmatycznej czyli sposobu psucia się mięska. Wołowina i baranina najpierw śmierdzą a potem psują a wieprzowina najpierw się psuje a potem śmierdzi. Chciano uniknąć w ten sposób kwestii zatruć mięsem.

 

Co do ISIS- zapewne kasę mają z rabunku. Pach, po jakimś muzeum a prywatni zbieracze zapłacą potężne pieniądze. Nie zdziwiłbym się, gdyby mieli również wykształconych biologów i chemików w kierunku uprawy i produkcji narkotyków. A dzieci? najłatwiej zrobić im pranie mózgu i wykorzystać do własnych celów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wpisy tego Arteuza w 2012 roku, na razie wszystko zgodne z opisem. Myślałem że arabska wiosna ludów to początek ISIS,

ale to były tylko przygotowania podstaw pod państwo islamskie. Komu zależy na napuszczeniu kozojebców na chrześcijan?

Odpowiedż nasuwa się sama, nasi starsi bracia w wierze mieszają w tym garze.

 

Polecam lekturę, niestety jest to opracowanie wpisów Arteuzy.

 

http://www.wykop.pl/ramka/2469407/interpretacje-arteuza-czesc-1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Państwo islamskie jest zagrożeniem dla Izraela chyba nawet bardziej niz dla Europy, są bliżej w końcu. Zresztą Izrael zawsze powodował kłopoty w regionie, cała jego historia, od powstania do dzisiaj, to zbiór wojen ze wszystkimi sąsiadami. 

 

I tak, powodem nie jedzenia wieprzowiny jest fakt, że szybciej się psuje i jest mniej zdrowa, tez o tym słyszałem. 

 

O pieniądze na bliskim wschodzie nie trudno, przede wszystkim region jest bogaty, więc jest co rabować, przez lata był dozbrajany przez wszystkich, broni nie brakuje. Poza tym można zawsze sprzedawać dragi, albo w inny przedsiębiorczy sposób robić wielką kasę. Chociaż pewnie ktoś faktycznie dotuje dodatkowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.