Skocz do zawartości

Kobieta powierza zaufanie mężczyznie.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś moim oczom, ukazał się(fejs) wymowny tekst, pewnej damy, z którą zakończyłem znajomość. 

10077613204293144964.jpg

 

 

Relacja z mojej strony, była tylko stricte lóżkowa.

No ale jak to kobiety(samotna madka), nic o nas, nic bez z nas. Nic za darmo nie ma. Czytaj łóżko. 

Od początku naszej znajomości, zabrakło jakichkolwiek obietnic, deklaracji, z mojej strony. 

Tak, wiemy. To co kobieta mówi, a co robi, to dwie odległe galaktyki. 

I tak o to, zostałem męska, szowinistyczna świnia, ubrana w piękne słowa - Nie wartym zaufania :)

Ehhh jak żyć, jak żyć ;)

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łzy kobiety dla prawdziwego mężczyzny powinny być największą porażką"

 

Nasza wychowawczyni raz się popłakała jak nie mogła sobie dać rady z wychowaniem klasy. 

Moja matka kilka razy się przeze mnie popłakała jak przechodziłem okres buntu młodzieńczego. 

Teraz moja dziewczyna odkąd z nią jestem płakała przeze mnie kilka dobrych razy.

 

No to już przegrałem życie. Niech to chuj zajebie...

 

 

Edytowane przez Champion
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nawet samotka matka myśli, że znajdzie kogoś lepszego niż jej miś.

A jest samotna, bo ciągle wierzy.

Mnie to już nawet nie śmieszy.

Wszystko jest tak schematyczne, że aż oczy bolą tylko się uśmiecham i znikam ku zachodzącemu słońcu.

@Champion

We mnie zawsze łzy kobiety wywoływały śmiech serio ?

Raz laska mi wyje bo według niej jej przynioslem wstyd taka rozmowa we dwoje w domu, a ja w śmiech spójrz na siebie jak ty się zachowujesz, a zakończyło się dobrym grzmoceniem o dziwo ?.

Edytowane przez PatZz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stilla czego się spodziewałeś? Że przyzna się przed sobą lub całym światem do popełnienia błędu? Że posypie głowę popiołem i obieca sobie, że nigdy więcej? Że wyciągnie wnioski na przyszłość? Że się czegoś nauczy? Wolne żarty, one nie są do tego zdolne i tak nie funkcjonują, natomiast każde swoje nawet najgorsze przewinienie są w stanie tak sobie zracjonalizować, aby wyszło na to, ze to kolejna wina faceta, a ona ta niewinna przecież no i oczywiście jest ofiarą.

A co to się stało, że się zesrało i jest samotną "madką", hę?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Od początku naszej znajomości, zabrakło jakichkolwiek obietnic, deklaracji, z mojej strony. 

Tak, wiemy. To co kobieta mówi, a co robi, to dwie odległe galaktyki. 

Może zamiast walić szyderę że sobie coś ubzdurała, warto takiej lasce na samym początku powiedzieć że chodzi tylko o dymanie? Czy bez tego byś nie doszedł do pierwszej bazy? Bo to że nic nie obiecałeś i nie złożyłeś deklaracji to czego dowodzi? Taka utopia trochę chcieć aby laska myślała jak mężczyzna który tylko chce sobie podupczyć. 

 

Spotykam się teraz z jedną laską i na samym początku jej powiedziałem że żadnych związków. Nie mam żadnych problemów z jej strony. Przychodzi co jakiś czas, z winem, czas miło spędzony i do widzenia. Może warto sobie zaoszczędzić takich akcji jak opisałeś wyżej?

 

Myślę że facetom też było by łatwiej jak od razu laska by mówiła że jest tylko orbitą niczym więcej :D taki żart, rycerz i tak osiodła konia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Taboo napisał:

Spotykam się teraz z jedną laską i na samym początku jej powiedziałem że żadnych związków

Ale ja to samo powtarzalem :)

Co najlepsze, dama żalila się jednej mojej znajomej, iż dałem sobie z nią spokój, gdyż - uwaga?! Nie poszła ze mną do lóżka! 

Arogancja i hipokryzja, do potęgi entej :D

 

 

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.