Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Pola90 napisał:

nieatrakcyjne kobiety- grubsze, z krótkimi włosami (przypominające wełnę) lub w perukach/warkoczykach

Jeżeli są to nieatrakcyjne kobiety, nie ma o czym mówić, nic nie widzimy.

 

Ale są też atrakcyjne Afrykanki:

 

https://www.google.com/search?rlz=1C1PRFI_enPL779PL780&biw=1536&bih=754&tbm=isch&sa=1&ei=WKbdXISoHI_QkwWP_4XgAw&q=somali+women+model&oq=somali+women+model&gs_l=img.3...54840.55966..56250...0.0..0.105.580.4j2......0....1..gws-wiz-img.......0i19j0i30i19j0i8i30.oj8v2qxCGJw#imgrc=jqO59u5QUDWIMM:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SSydney napisał:

Przyjemny czy raczej nie? Ja słyszałem raczej negatywne opinie na ten temat ale sam nie sprawdzałem. 

Dla białego zjadacza białego chleba raczej nieprzyjemny, one też używają mocniejszych (cięższych) perfum, chyba nawet nieświadomie. Mnie traktuj jak bohatera „Pachnidła” ciekawość bierze górę. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem ciekawość zaspokoić a że trafiła się okazja to nie popuściłem.

Seksów nie było, bo twierdziła, że cnotę musi zachować do ślubu ale nie miała oporów, żeby zejść niżej. Tak więc z uśmiechem na twarzy wspominam.

Ale żeby jakoś specjalnie mnie kręcić to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie murzynki są nieatrakcyjne tak samo jak chinki, japonki, tajki bez kobiecych krągłych kształtów, jedynie z twarzy są leprze od murzynek.

 

Ja lubie słowiańską urodę, lub trochę brytyjską. No jeszcze żydówki są ładne i wcale nie pisze tego w sposób żeby nie wyjść na antysemitę. 

 

Wyraźnie szukasz nieistotnych problemów, które nie istnieją. Tak jak byś chciała udowodnić że nie tylko kobiety lecą na murzynów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno każda rasa, czyli czarna, czerwona, żółta i biała pochodzą z różnych systemów gwiezdnych... podobno czyli wg Wed...

 

Mieszanie ras podobno (wg Wed) nie jest korzystne ze względu na potomstwo.

 

Ruchanie samo w sobie może jednak mieć różne implikacje... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się murzynki nie podobają, ewentualnie takie lekkie mulatki i jeszcze połączone z azjatką czy coś w ten deseń to fajnie wyglądają. 

Ja zapach czarnych to przyrównuję do ciastek maślanych jak są czyste to tak pachną świeżymi ciasteczkami maślanymi i nawet może to być przyjemny zapach ale jak już się trochę spocą to ten zapach robi się mocniejszy takich starych ciastek, zjełczałego masła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam z perspektywy faceta, który  mieszka z Afrykanką od prawie roku a wcześniej był chajtnięty z inną. Siłą rzeczy kumpluję się także z wieloma czarnoskórymi kobietami, goszczę je w domu albo odwiedzam. Nie będę za bardzo wdawał się w szczegóły, bo to nie targ mięsny tylko publiczne forum a ja piszę w gruncie rzeczy o konkretnych kobietach. Więc tak krótko i ramowo:

W dniu 16.05.2019 o 14:29, Pola90 napisał:

Drodzy Panowie, co widzicie w czarnoskórych kobietach? 

Generalnie, nie wrzucałbym wszystkich murzynek do jednego worka. Afryka jest olbrzymim kontynentem a zróżnicowanie jej mieszkańców dużo większe, niż w Europie. Sudanki mają często olbrzymie tyłki. Kenijki mają 150 i więcej odcieni skóry, Etiopki są jasne, wręcz białe, Senegalki mają specyficznie ukształtowane nosy. Te z Jamaiki są zupełnie inne itd. itp.

 

Co mnie rusza najbardziej to kolor skóry - im ciemniejszy, tym lepszy. Moja kobieta narzeka, że nie jest tak jasna, jak bywają Etopki (w Afryce im bielsza kobieta, tym bardziej atrakcyjna) i że na lato się znowu opali i będzie ciemniejsza (tak tak, niektóre z nich także się opalają). Ja się tylko cieszę i niecierpliwie czekam na naprawdę konkretne słońce. Kolor jest fascynujący i zróżnicowany na ciele. Inny w świetle dziennym i sztucznym. Jest po prostu zajebisty.

 

Kolejna rzecz to drobne różnice, niewidoczne gołym okiem. Nos takiej kobiety jest o wiele miększy. Wnętrza dłoni o wiele bardziej szorstkie. To samo dotyczy podeszew stóp. Inaczej rozmieszczone gruczoły potowe, inne owłosienie skóry, "łaciate" różowo-brązowe dziąsła. Te niewielkie różnice są zajebiście fascynujące i dodają bardzo dużo smaczku. Ciekawa rzecz - czarnoskóre kobiety miewają piegi i pieprzyki. I odkrywanie tego też jest fascynujące.

 

Te kobiety, które są zgrabne (bo bywają i niezgrabne, brzydkie albo pokrzywione - jak u białych) są oszałamiajaco seksowne ze względu na inne proporcje ciała - mają znacznie dłuższe nogi i ręce a krótsze tułowie. Ma to też swoje wady. Np. moja ex małżonka przy wzroście 165 cm tak jak ja nosiła rozmiar buta 42 / 43. Czyli, że miała wielkie kajaki a nie stopy. Niektórym mogłoby to przeszkadzać. Mi akurat nie przeszkadzało.

 

Kolejna seksowna cecha to pupa, która na dzień dobry jest większa i bardziej okrągła. Białe kobiety mają generalnie bardziej płaskie tyłki albo wypracowują sobie przysiadami i ćwiczeniami na siłowni ohydne wielkie dupska, dźwigane na równie wielkich udach (podkreślam - generalizuję teraz).

 

Kolejna rzecz - prognatyzm, czyli wysunięcie twarzoczaszki. Lubię bardzo ten typ urody i niezwykłą przyjemność sprawia mi oglądanie mojej kobiety z profilu. O większych, mięsitych ustach nawet nie wspomnę ? 

 

Kolejna rzecz to tzw. "origins", czyli cały kulturowy background, jaki taka osoba przywozi ze sobą. Moja ex żona np. nigdy nie słyszała o panu zwanym Adolf Hitler. Jej znajomi nawet pytali mnie, czemu o niego pytam. Czy to jakiś mój ziomek, który był na wakacjach w Afryce? ? Do tego dochodzi wiara w juju (czary), specyficzne przesądy, inne (czasami kurewsko skomplikowane i niefajne) reguły relacji rodzinnych. Generalnie jest to coś co potrafi człowieka zarazem i zafascynować i totalnie zniechęcić. Na pewno dodaje w związku pikanterii i raczej nie pozwa się nudzić.

 

Dodam, że nigdy wcześniej (przed moim pierwszym związkiem z Afrykanką) nie podobały mi się specjalnie czarnoskóre kobiety. Przynajmniej do momentu, w którym nie znalazłem się w Afryce pierwszy raz i nie zobaczyłem, jak niezwykle zróżnicowane potrafią być i jak przy tym niektóre z nich są piękne. Po kilku tygodniach w Afryce wzrok przyzwyczaił się na tyle, że zacząłem dostrzegać to samo, co widzi się u białych - ta miała za duży nos, tamta była pokurczona a jeszcze inna całkiem niezła.

 

W dniu 16.05.2019 o 14:29, Pola90 napisał:

Mieszkam już od jakiegoś czasu w kraju, gdzie jest sporo takich. I głównie są to nieatrakcyjne kobiety- grubsze, z krótkimi włosami (przypominające wełnę) lub w perukach/warkoczykach. I do tego ten zapach skóry.. kompletnie inny od naszego. 

Zapach to nie tyle kwestia rasy, co higieny. Kobiety afrykańskie (te zadbane) pachną raczej słabiej, niż białe. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. Ten zapach jest też "czystszy". Nie wiem, jak to opisać, ale jeśli miałbym porównać zapach czarnoskórej muzułmanki, która nie pije alkoholu i nie je tłustej wieprzowiny z zapachem przeciętnej polskiej kobiety, która jada tłusty bekon i popija czasem wódkę, to raczej wybrałbym zapach tej pierwszej (bez urazy drogie panie).

 

Włosy - uwielbiam. Niezwykłe jest to, jak te włosy potrafią się zmieniać pod wpływem grzebienia, oleju (Afrykanki stosują raczej specjalny olej, niż odżywki) - wyczesane stają się znacznie, znacznie dłuższe. Mają też swoje wady. Moja ex żona nigdy nie wyszła z domu bez peruki a moja obecna partnerka nazywa je "stalową wełną". Ja akurat lubię jej "stalową wełnę", zupełnie inaczej głaszcze się takie włosy, można się nimi bawić, zaplatać w warkoczyki itp. itd. Włosami białej kobiety też można, ale ja jakoś wolę tę jej "watę stalową".

 

Przerąbana jest natomiast pielęgnacja. Powiedzmy, że przeciętna biała kobieta poświęca dziennie 30 minut na pielęgnację włosów. Przeciętna zadbana Afrykanka poświęca czas na włosy raz w tygodniu, tyle, że trwa to kilka godzin. Masakra - kto miał okazję oglądać proces zaplatania tych typowych dla czarnoskórych kobiet cienkich warkoczyków, ten wie co mówię. Trwa to 7 - 9 godzin. 

 

 

W dniu 16.05.2019 o 14:29, Pola90 napisał:

Reasumując większość murzynek jest agresywna, słabo wykształcona (sprzątaczka, kucharka, sprzedawca w markecie).

Reasumując to w samych Stanach mieszka około 39 milionów osób płci czarnej a populacja Afryki wynosi przeszło miliard ludzi (w tym także biali, śniadzi, Azjaci i rasy mieszane), więc nie generalizowałbym.

 

Nie bez powodu wzięło się powiedzenie "once you go black you never go back".

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - Negroidalne kobiety mnie nie kręcą i nie tylko chodzi tu o kolor skóry(jakby to był jeden element fenotypu) ale też o kształt twarzy, nosa, ust, rozmiar miseczki(mają taki sam jak na Dalekim Wschodzie) ponadto jeszcze włosy są wełniste i po ich wygoleniu one wyglądają jakby były łyse. Tyle w tym temacie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko prawda, i one noszą perułkę lub doczepy. Lecz wrzucasz wszytkie do jednego wora. Polecam obserwować (tylko dla wytrwałych) parę dam na insta np z naturalnymi długimi włosami. O takich mowię. One chyba genetyczne maja tak mało włosów, ale nawet z takimi zdążają się sztuki. To nie jest tak, że Murzynka to już gały wywalam musi być akceptowalna  przez moje oko i czujnik. Okiem zawsze porucham. 

A dwa które nie oszukują z wyglądem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei To jest mniejszość, dobrze wiesz ;). Rzeczywistość a instagram to dwie różne rzeczy. Czemu wyglądają jak wyleniałe skunksy w wieku 25lat? Mają piękne, kręcone włosy, ale chcą mieć proste. Idiotyczna moda wśród nich. Więc jak przez 10lat prostujesz włosy prostownicą 15kW w 500 st.C. to nie ma się co dziwić, że zostają ci tylko jakieś badyle. Jakbym ja chciał być czarny i przez 10lat chodził na solarium to bym wykitował już na raka. Tyle :).

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.