Skocz do zawartości

Spermokontrola


Damianut

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to to żebym się przypierdzielał Mr. Pierdziel, ale......

 

Jak świat stary były laski chude i grube geje, lesby, koprofile, dendrofile,  zoofile i pedofile i inne file :P I co u Ciebie czytamy?

 

Grube baby są super kobiece! Ale chude już be :P Pedały są "ciepłe"( nie bardzo wiem o co c'mon, opisujesz swoje odczucia analne? Pytam bo serio nie wiem) To jeszcze nam powiedz jakie są kozy!  Zarzucasz nam w bełkocie pseudonaukowym nieuctwo, uprzedzenia i hoooy nie co jeszcze, a sam jesteś z wąskim horyzontem jak biodra w moim typie (zareklamowałeś się więc bądź czujny ^^) xD

 

Ja mam prawo twierdzić że grube baby są grube. Ty możesz twierdzić zupełnie coś innego. Ale...... ale jeżeli próbujesz kogoś przekonać, przedstaw swoje racje, ja przedstawię swoje. Nie obrażaj i nie prowokuj do agresji słownej innych, ok? xD Klawisz ignore jest naprawdę skuteczny xD

 

I to tyle z mojej strony w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedały są ciepłe? To synonimy: http://www.miejski.pl/slowo-Ciep%C5%82y Pierwsze co wyskakuje w google nawet :)

 

Co to jest bełkot pseudonaukowy? Piszę o faktach. Te laski nie są grube (ale są też grube, które bym puknął, a chude już niekoniecznie).Ja nikogo w tym wątku nie obrażałem, a cudza reakcja na to już nie leży w zakresie mojej odpowiedzialności.

 

Waszym myśleniem steruje popkultura, a nie nauka, na co dowodem jest to, że nie dostrzegacie nic pomiędzy chudą i grubą dziewczyną, a to normalne laski są najbardziej atrakcyjne i to ma podłoże ewolucyjne. Jak już laska jest faktycznie gruba, to jesteście pewni, że się obżera i do tego pewnie jest arogancka i leniwa. No i do tego powinna dużo ćwiczyć i nie wolno jej czerpać przyjemności z jedzenia skoro urodziła się z taką przemianą materii. I takie poglądy chcecie skonfrontować z wiedzą naukową? Wiadomo, że nie ma szans, więc próbujecie stosować gierki psychologiczne typowe dla kobiet. Znak czasów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 80, ale dużo przeżyłem i mentalnie jestem prawie dziadkiem. Byłem w związku, który trwał 11 lat (od podstawówki) i zakończył się z mojej winy. Potem byłem w kilku krótkich związkach, ale to nie było to samo, więc zostałem wolnym strzelcem.

 

Myślę, że żaden z piszących o grubości u normalnych lasek nie miał tylu doświadczeń. Oceniając tylko po myśleniu dałbym Pikaczu na 15- lat,  tobie i Assasynowi na 20 lat. Jeśli macie więcej to źle o was świadczy to myślenie przekonaniami i szablonami. Schematy i dogmatyzm <zieeeew>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pomyliłeś xD  Mam 44 lata , 24 lata związków non stop w tym 16 lat małżeństwa. O mnie możesz poczytać tu: http://braciasamcy.pl/index.php/topic/992-koncept-treningowy/

 

I powiem Tobie że mam zupełnie odmienne doświadczenia, i uważam że nie dostrzegasz rzeczy które się dzieją. Ale nie mam zamiaru Ciebie przekonywać. Sam dojdziesz do tego z czasem. Lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurwa, 44 lata i piszesz "xD" :D Nasze pokolenia miały bekę z tego swojego czasu.

 

Saint nie potrafisz zrozumieć, że na konkretną przyczynę wpływ może mieć mnóstwo różnych skutków i nie wszystko jest tak proste jak ci się wydaje. Doświadczenia jednej, czy kilku osób nie mają najmniejszego znaczenia kiedy mówimy o ogólnych regułach. Twoje obserwacje to za mała grupa kontrolna, kiepska metodologia badań i w efekcie słabe tezy.W dodatku myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy, a ja ci mówię co ma do powiedzenia na ten temat nauka.

 

A nawet jak ktoś lubi jeść to nie ma sensu odmawiać sobie tylko po to żeby jakieś chamy nie oceniły sylwetki. Z takiego oceniania zazwyczaj się wyrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo młodych ludzi wokół siebie(syn), informatyka tez na co dzień, więc emoty standard xD ;)

 

Weź pod uwagę, że mam także szeroki krąg znajomych i sytuacje tak bardzo się powtarzają ( a ja jestem także tego żywym dowodem bo się zapuściłem) że dla mnie zaklinasz rzeczywistość. Wybacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, każdy ma prawo do swoich przekonań, nawet jak są błędne i niezgodne z nauką. Możesz przejmować nawyki od gimbusów, zamiast wychodzić ze strefy komfortu i zamieniać błędne przekonania na wiedzę i rób tak jeśli ci to odpowiada. Dla mnie to zwykła wiara w popkulturowe stereotypy i efekt działania pedałów w modzie i koncernów sprzedających cudowne tabletki na odchudzanie i cudownych diet, które rujnują organizm i psychikę. Jak ćpałem to też mi się wydawało, że wszyscy ćpają, mam szeroki krąg znajomych i sytuacje bardzo się powtarzają, więc wybaczam :)
 

A na tycie mogą mieć wpływ nawet takie pierdoły jak nocny tryb życia lub jedzenie w zbyt dużych odstępach czasu, bo wtedy zwalnia przemiana materii. To tak samo jak pytali mnie czemu jestem taki chudy i że powinienem ćwiczyć. A ja wtedy miałem obsesję na punkcie siłki i chciałem przyjebać, ale się nie dało. Siła rosła, mięśnie zmieniły kształt, ale znacząco nie urosły.

 

To prymitywne myślenie, że jak ktoś ma nadwagę, albo jest chudy to jest gorszy. Nawet moi przyżuleni koledzy wyrośli z takiego oceniania i dopisywania stereotypowych przyczyn do poszczególnych przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 80, ale dużo przeżyłem i mentalnie jestem prawie dziadkiem. Byłem w związku, który trwał 11 lat (od podstawówki) i zakończył się z mojej winy. Potem byłem w kilku krótkich związkach, ale to nie było to samo, więc zostałem wolnym strzelcem.

 

Myślę, że żaden z piszących o grubości u normalnych lasek nie miał tylu doświadczeń. Oceniając tylko po myśleniu dałbym Pikaczu na 15- lat,  tobie i Assasynowi na 20 lat. Jeśli macie więcej to źle o was świadczy to myślenie przekonaniami i szablonami. Schematy i dogmatyzm <zieeeew>

   Pierdziel.

 

  Weź łopatę, idź do lasu i się zakop, dziadku po przejściach. Ja mam prawie 50, ale mentalnie 20 i dobrze mi z tym!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jedzenie w zbyt dużych odstępach czasu, bo wtedy zwalnia przemiana materii. 

 

Cały czas powtarzasz, że opierasz się na nauce, a gadasz ciągle jak moja matka, która czerpie wiedzę a kolorowych pisemek. 

Kiedy będzie większy ogień w piecu, jak będziesz dodawał co godzinę po jednej gałązce czy jak 2x dziennie wpierdolisz ich w huj?

 

Jem dwa razy dziennie, dwa duże posiłki, pierwszy ok. 16, drugi ok 21-22 i metabolizm zapierdala. W ten sposób funkcjonuję od ponad 6 lat, a od pół roku dodałem mały posiłek przed treningiem przedobiednim, żeby nie ćwiczyć na czczo bo wkręciłem się w pewną dyscyplinę i cisnę ostro.

 

Także te częste posiłki są wymysłem marketingowym (i psychologicznym, ograniczającym podjadanie, ale jednocześnie rujnującym psychicznie, ze względu na małe porcje), gdzie potem ludziom odpierdala, bo spóźnili się o 10 min z posiłkiem i wielka panika + sięganie po suple. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeq nie zapomnij o ryzu z kurczakiem gotowanym na parze oraz o twarozku z oliwa na kolacje.bo cie wpierdoli katabolizm%-)

Sinior Pierdziel nie postarzaj mnie%-)11lat od podstawówki i zjebałeś.pewnie teraz masz brode i nieład na łbie.chodzisz w sweterku i jesteś po filozofi i nakurwiasz o zawartosci gówna w gównie%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się jak baby. Emocje, emocje, emocje i zero logiki. Argumenty odbijają się jak od ściany, bo królują stereotypowe przekonania. I macie dokładnie to samo popkulturowe spojrzenie na kobiecą sylwetkę, tak jak sfrustrowane laski na ciągłej diecie z otrębów i spedaleni projektanci mody,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się jak baby. Emocje, emocje, emocje i zero logiki. Argumenty odbijają się jak od ściany, bo królują stereotypowe przekonania. I macie dokładnie to samo popkulturowe spojrzenie na kobiecą sylwetkę, tak jak sfrustrowane laski na ciągłej diecie z otrębów i spedaleni projektanci mody,

 

Hahahaha... Pierwszy raz czytam o swojej alogiczności :D @Stary, wymiękam. Ja już nie mogę... Aż chciałoby się powiedzieć, że Maryś to Twoja luba :D Ty naprawdę czytasz forum ze zrozumieniem? Aż nie chce mi się odsyłać Cię do iluś tam tematów związanych z tyciem kobiet, rozmowach na temat prawdziwie ślicznych dziewczyn w odniesieniu do popkultury itd... Po prostu aż nie wiem jak spróbować dotrzeć do Ciebie... Chyba sobie podaruje tą wątpliwą próbę...

 

Dziewczyny chodzcie zrobiłam naszą ulubiona kawke%-)

 

 

Tylko wiesz... Ja do tego dwa hamburgery i pamiętaj, to bardzo ważne, bo mleko musi być 0,0% bo się odchudzam!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie chcesz mnie odsyłać do badań, tylko do tematów na forum i nie umiesz logicznie uzasadnić swojego zdania, w którym podważasz naukę. To kolejny taki temat na forum, po wątku podważającym ewolucję. Na wszystko macie swoją wersję :) Teraz czekam na kolejny wpis Pikaczu, który jest pseudo śmieszny i za każdym razem musi się wypowiedzieć. Niby męskie forum, a poziom jest jakby same laski pisały. Przeglądając tematy zauważyłem, że dużo mądrego do powiedzenia ma Leon i kilku nieaktywnych użytkowników. Reszta zajmuje się profesjonalnym trollingiem 24 h na dobę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz do tego artykułu? Masz opisane poszczególne hormony i ich wpływ na organizm i zmianę biologii w organiźmie kobiety. Nie widzę tu nic złego, poza tym, że ktoś, kto nie jest biologiem i nie zajmuje się hormonami, może zrozumieć zasadę działanie- co pragnę zauważyć- powołując się nieszczęsne hormony sam wcześniej nie opisałeś. Przypadek? Nie sądze...

 

Widzę, że stwierdzenia w stylu, musi ograniczyć spożywanie, bo wpierdala jak dzik żołędzie i ma dodatni bilans energetyczny, że zażera się tłustym, słodkim i alkoholem to chyba Ci umknęło. Przypadek? Nie sądzę...

 

Hormony hormonami, u faceta z wiekiem też zanikają i mimo to jest więcej facetów po 40, którzy dbają o siebie niż kobiet? Przypadek? Nie sądzę...

 

Baby, zwłaszcza zaobrączkowane w 90% wpieprzają jak chore i nic z tym nie robią. Tym bardziej, iż mają dzisiaj doskonałe źródła informacji jak internet. I nie zwalaj na hormony, bo okaże się że cały świat ma problemy z hormonami i genetyką.  Żrą, niech żrą, ale niech będą grube gdzie indziej. A promowanie rozmiaru od XL w górę to już raczej leci federsem.  Ale co tam kto woli w łożnicy. Ja wolę mieć dwie zgrabne i ładne niż za 3 falą próbować wbić się i uważać przed tym by mnie nie wessało. Przypadek? Nie sądzę...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już tracić czasu na jałową dyskusję, ale spróbuję napisać ostatni raz w największym uproszczeniu żeby dotarło.

 

Z artykułu wynika, że kobiety tyją po 45 roku życia. Tak czy nie? Wcześniej jadły tyle samo i nie tyły, a potem tyją od tej samej ilości. W takim razie czy głównym czynnikiem jest jedzenie?

 

Żeby nie przytyć muszą zmniejszyć ilość dotychczas spożywanego jedzenia, czyli iść drogą wyrzeczeń. Tak czy nie?

 

Wpieprzam 2 razy więcej niż przeciętny człowiek i nie mogę przytyć. Niektórzy jedzą mało, a tyją. Zależy to od przemiany materii. Tak, czy nie?

 

Do tycia przyczynia się jakość żywności, a nie tylko jej ilość. Tak czy nie?

 

Tego nie ma w powyższym tekście, ale kobiety mają skłonność do odkładania się tłuszczu na biodrach, udach i pośladkach i to jest prawidłowe, a takie kobiety są ewolucyjnie najbardziej seksowne. Szkodliwa jest głównie otyłość brzuszna (za duży obwód talii) i otłuszczenie narządów wewnętrznych. Np modelka, którą wcześniej wkleiłem Ekaterina Shumskaya jest idealnym przykładem zdrowej wizualnie laski.

 

Tyje się także od wpierdalania i to nie podlega żadnej wątpliwości, ale nie jest to jedyna przyczyna, a często wpierdalanie jest efektem wtórnym mechanizmów wewnątrz organizmu.

 

Nieprawdą jest rzekoma większa ilosć facetów po 40, którzy o siebie dbają. Poza tym można o siebie dbać i mieć nadwagę, a odchudzanie w wielu przypadkach, szczególnie u starszych ludzi może wywołać więcej szkód niż otyłość. Poza tym organizm ma pamięć wagi, która oznacza, że jeśli ktoś jest przez jakiś czas otyły, to potem musi trzymać się ostrych wyrzeczeń żeby trzymać szczupłą sylwetkę. Podobno między innymi z tego powodu nie mogę przytyć, bo mój organizm jest przyzwyczajony do bycia chudym.Kiedy udaje mi się przytyć znika apetyt i wracam do poprzedniej wagi.

 

Nietolerancja do osób grubszych jest buractwem i zalatuje niedowartościowaniem i w wielu przypadkach myśleniem stadnym. Ludzie nawet jak wpierdalają to mają prawo być grubi i to tylko i wyłącznie ich sprawa. Wpieprzanie się w życie innych i mówienie im co mają robić to pozostałość po komunie. Wyjedź gdziekolwiek na zachód, a za wypowiedzenie takiego zdania zostaniesz wykluczony z towarzystwa.

 

Feedersi tuczą swoje kobiety do wagi 200-300 kg i to nie ma nic wspólnego z tym tematem. Kolejny raz udowadniasz, że kierujesz się stereotypowym myśleniem i emocjami, zamiast rozsądkiem. Rozmiar XL kojarzy się z dużym, ale kobieta mająca 175 cm spokojnie może mieć ten rozmiar i być seksowną. Uroda zależy od proporcji, więc klepsydra w rozmiarze XXL może być ładniejsza od szczupłej laski z prawidłową wagą, która nie ma bioder, zaokrąglonych ud i wcięcia w talii. Ja najbardziej lubię laski w rozmiarze L, który jest normalnym rozmiarem. Preferowanie płaskiej i twardej kobiety to już dla mnie fetyszyzm, który kojarzy mi się z kryptogejostwem, ale nie mam problemu z tym, że komuś się takie podobają.

 

Znam szczupłe kobiety, które non stop jedzą w KFC, obżerają się fast foodami, a potem dowartościowują się tym, że są szczuplejsze od kobiety z lekką nadwagą, która jest od nich dużo ładniejsza. Podobnie typy pijący codziennie kilka piw, jarający ramę szlugów tygodniowo i jedzących fast foody potem wypowiadają się w ten sposób jak tutaj. Mechanizmy stada, kierowanie się popkulturą i emocjami nigdy nie będą u mnie na propsie.

 

Tym postem kończę bo żal mi już czasu na rozmowę z kimś kto podchodzi do tematu w ten sposób, że nie słucha argumentów, tylko dalej klepie swoje wyuczone przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.