Skocz do zawartości

Spermokontrola


Damianut

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowy mechanizm - kiedy jesteś zdenerwowany udawaj, że jesteś wyluzowany i dobrze się bawisz. Internet i papier przyjmie wszystko :)

 

Saint - to się nazywa wybiórczość. Przeczytaj całe badania.

 

Ok. Czytałem. Przytocz mi fragmenty które przeczą temu. Co będzie bardzo ciekawe ponieważ to wnioski z conclusions xD

 

Jeżeli znajdziesz sprzeczności to pisz do nich, dostaniesz nagrodę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie doczytaj. Ja odpuszczam, bo nie mam zamiaru dyskutować z dzieciakami, które udają na forum dorosłych. Gra nie jest warta świeczki. Idę na melanż, wypiję sobie leszka, zapalę bata i pewnie mam to robić gdzie indziej bo sobie w ten sposób szkodzę i powinienem iść spać po dobranocce i zjeść otręby. Nara dziewczynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie doczytaj. Ja odpuszczam, bo nie mam zamiaru dyskutować z dzieciakami, które udają na forum dorosłych. Gra nie jest warta świeczki. Idę na melanż, wypiję sobie leszka, zapalę bata i pewnie mam to robić gdzie indziej bo sobie w ten sposób szkodzę i powinienem iść spać po dobranocce i zjeść otręby. Nara dziewczynki :)

 

No właśnie. I tu masz radę odemnie co możesz sobie zrobić ze "swoimi rewelacjami naukowymi":

 

1896995_224267811109842_856515905_n.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, co za prymityw :D

 

Projektujesz i właśnie obraziłeś:

 

Katherine M. Flegal, PhD; Barry I. Graubard, PhD; David F. Williamson, PhD; Mitchell H. Gail, MD, PhD

 

Author Affiliations: National Center for Health Statistics, Centers for Disease Control and Prevention, Hyattsville (Dr Flegal) and Division of Cancer Epidemiology and Genetics, National Cancer Institute, Bethesda (Drs Graubard and Gail), Maryland; and Division of Diabetes Translation, Centers for Disease Control and Prevention, Atlanta, Georgia (Dr Williamson).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że was nie przegadam i widzę do czego zmierza ta postawa więc mówię nara. I nie chcę nawet myśleć jak kończą takie aroganckie bufony i buraki, ale raczej niezbyt dobrze. Kilka razy pisałem, że mam już dość dyskusji, więc zupełnie nie wiem po jaki chuj dalej drążycie przegrany przez was temat. Tylko dlatego, że ja jestem jeden, pośrednio zgodzili się ze mną Leon i ReddAnthony, a was jest więcej i próbujecie mnie zakrzyczeć. Liczę na to, że posypią się ostrzeżenia. Sam pewnie dostanę za przedostatni post, ale więcej nie będę się tu wypowiadał, bo to forum trolli.

 

Farcik panowie/dzieciaki i liczę na to, że kiedyś wydoroślejecie to przyznacie mi rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi pierdzielu. Tak często przytaczasz poziom bimbazy, iż sam mam wątpliwości do Twojego poziomu edukacji. Przecież na studiach masz podstawy pracy naukowej, seminaria dyplomowe.....

 

Jeżeli powołujesz się na źródło w obcym języku którego nie znasz i nie umiesz go obronić a dodatkowo wychodzi na to że go zupełnie nie rozumiesz, przeczysz wnioskom 4 doktorów nauk.... . Żarty żartami, ale jak przychodzi do konkretów i badań naukowych to miękniesz jak masło na asfalcie w upale. Rzucasz chaotycznie fakty, nie mając pojęcia o rozmówcach zarzucasz im poziom nauczania podstawowego, i co dalej obrzucasz inwektywami.

 

Nie mam nic do Twoich gustów. Ale nie wmawiaj ludziom z nadwagą i otyłością że są normalni, bo nie są. I są w grupie ryzyka. Tylko tyle i aż tyle. BMI łatwo wyliczyć. 

 

PS. Ja miałem BMI 26,9 a mam 23,2 (orientacyjnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdziel jest kobietą, ta dyskusja jest jej potrzebna jak rybie woda, zaspokojenie EMOCJI...

Przyznaj sie, jesteś otyła i szukasz akceptacji i tolerancji u mężczyzn na swoje lenistwo i brak ruchu, stąd agresywna obrona " swoich" przekonań...

Zarzucasz chłopakom niedojrzałość a sam/a napierdalasz schematami rodem z lekcji biologii od pijanego, otyłego profesora...:)

Nie szanujesz poglądów ludzi którzy wiedza lepiej, ale nie chodzi tu kto ma racje, ale o zaspokojenie emocjonalne.

Nie ma to jak ostra jazda na forum, pewnie Twój men jest już tak ustawiony jak piłka na wapnie podczas meczu...

Kopiuj- wklej

Kopiuj- wklej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tego nie ma w powyższym tekście, ale kobiety mają skłonność do odkładania się tłuszczu na biodrach, udach i pośladkach i to jest prawidłowe, a takie kobiety są ewolucyjnie najbardziej seksowne. Szkodliwa jest głównie otyłość brzuszna (za duży obwód talii) i otłuszczenie narządów wewnętrznych. Np modelka, którą wcześniej wkleiłem Ekaterina Shumskaya jest idealnym przykładem zdrowej wizualnie laski.

NIE KURWA, do huja ciężkiego podajesz przykład zadbanej kobiety z nadwagą, co więcej większość kobiet z nadwagą tak nie wygląda...

I jeszcze do tego że takkie kobiety są najbardziej seksowne, nie no za huja natury sie nie oszuka, ona nas stworzyła i to co nam sie podoba w większości ( nie mówie o jednostkach) to babka zadbana 160-165cm, 50-60kg wagi, reszta to kwiestia gustu jeden woli blondyny bo przy nich mu staje, drugi brunetki, a trzeci rude, i tu nie chodzi o to że nam coś wmówiono ALE o to że nasz kutas o tym informuje czy dana cipera jest seksowna czy kurwa nie.

 

Co wiecej jak byś był  facetem to byś przedstawił swoje racje, i argumenty oraz zdanie, a nie próbował innych chrystianizować na swoją modłę. Panowi takie pierdolenie powino się ucinać na początku, po męsku a nie ciągnąc jak spaghetti.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn jak chcesz to możemy się ustawić i zobaczysz, że nie jestem kobietą. Dawaj na priv i się spotkamy gdzieś na neutralnym terenie pogadać, Dużo jeżdżę po całej Polsce, więc nie próbuj się wykręcać daleką drogą. I nie, to nie jest groźba, ale po tym co piszesz wyczuwam, że jesteś pizdą i teraz się obsrasz :)

 

Jeszcze napiszcie, że to ja atakuje ad persona. Nie ma argumentów to zarzuca mi, że jestem kobietą, bo sam nie potrafi opanować emocji. Niech lecą te bany, ja swojego przyjmuję na klatę, ale czuję, że nie będę jedyny :)

 

Qsiorz jeszcze raz powtarzam, że ta laska NIE MA nadwagi.

 

Nie wiem jak komuś może podobać się dupa podobna do faceta. Moda wami steruje jak babami. Tyle. Piszcie dalej, nie dajecie mi skończyć i emocjonujecie się jak stare baby na targu, bo okazuje się, że nie macie racji.

 

"Co wiecej jak byś był  facetem to byś przedstawił swoje racje, i argumenty oraz zdanie, a nie próbował innych chrystianizować na swoją modłę. "

 

No do chuja, ja tu właśnie odpieram takie ataki ludzi próbujących na siłę przeforsować własną rację. Już nie odwracaj kota ogonem, ale jak chcesz to z tobą też mogę się spotkać i wyjaśnić kilka spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ALE o to że nasz kutas o tym informuje czy dana cipera jest seksowna czy kurwa nie.

 

Jebłem Qsiorz xD

 

Qsiorz jeszcze raz powtarzam, że ta laska NIE MA nadwagi.

 

Ma nadwagę. Ekaterina Shumskaya ma 175cm wzrostu i waży 185-187 funtów czyli ok 84kg. Daje to BMI 27,2 czyli wg WHO jest to nadwaga. Takie są fakty naukowe.

 

Uwaga: A teraz pierdziel zaklinacz rzeczywistości włącza halucynacje xD Czekamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuty personalne.

Bo w tym wątku nikt nie podjął się merytorycznej dyskusji, poza Leonem, którego wnioski są dość oczywiste.

 

Zobaczymy czy w realu też jesteście takimi chojrakami i do tego jecie otręby, unikacie alkoholu, nie jaracie fajek i nie robicie innych rzeczy uważanych za niezdrowe. Pewnie wszyscy mieszkacie na wsi bo miasto jest niezdrowe. Zastanawia mnie jaki macie stosunek do chłopaków, którzy pracują w kopalniach, do osiedlowych ekip.

 

Ciekawe jak dyskutujecie o faktach kiedy ktoś stoi przy was i podkreśla ważne kwestie po kilka razy do momentu aż rozmówca odniesie się do konkretów, które podkreślam.

 

Tak po prostu, nie grożę nikomu, żeby nie było.

 

Saint skąd te dane? Nawet jeśli to prawda, to jej urokiem musi być photoshop. W każdym razie na tych zdjęciach nie wygląda na kobietę z nadwagą. Poza tym miałeś już powiedziane, że stosunek wagi do wzrostu to przestarzały i nieskuteczny pomiar. Liczy się obwód talii i stosunek do bioder.

 

Ten wątek to dowód na spedalenie społeczeństwa - chude nieatrakcyjne laski są uważane za seksowne, ciepluchy w różowych rurkach za normalnych mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsrać to sie możesz po dobrym obiedzie...

Takze ta Twoja prowokacja coś słabiutka, postaraj sie bardziej to może odpowiem...:)

A jesli juz tak bardzo pragniesz sie ustawic i " pogadac" to jesli bede w Polsce i znajde chwile czasu, obiecuje ze sie odezwe do Ciebie , o ile będziesz na forum jeszcze ;) Bo ja też lubie podróżować ..:) a może jeszcze wspolna fotke zarzucimy na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak coś to daj znać.

 

Ja spadam z forum, bo jakoś nie widzę tu partnerów do dyskusji, ale ustawię sobie tak, że jak przyjdzie priv to dostanę maila.

 

Liczyłem na mniej emocjonalne reakcje, chciałem odpocząć od kobiecego pierdolenia, ale jak pokazało doświadczenie to nie jest dobre miejsce na to.

 

Piona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint skąd te dane? Nawet jeśli to prawda, to jej urokiem musi być photoshop. W każdym razie na tych zdjęciach nie wygląda na kobietę z nadwagą. Poza tym miałeś już powiedziane, że stosunek wagi do wzrostu to przestarzały i nieskuteczny pomiar. Liczy się obwód talii i stosunek do bioder.

 

Nawet takich prostych rzeczy nie umiesz znaleźć na Google? Bariera językowa?

 

Nie liczy się obwód talii do bioder. Tu masz stronę WHO i wylicz sam: http://www.euro.who.int/en/health-topics/disease-prevention/nutrition/a-healthy-lifestyle/body-mass-index-bmi

 

Wyjdzie to samo co podałem. Sugerujesz że WHO to nie naukowe źródło?

 

A stosunek talii do bioder to https://pl.wikipedia.org/wiki/Waist-hip_ratio

 

I mówi o TYPIE budowy i rodzajach zagrożeń otyłości. Jesteś totalnym nieukiem i ignorantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.