Skocz do zawartości

"Panie Boże proszę zabierz mnie stąd."


Rekomendowane odpowiedzi

Po dwoch wpisach na fejsie trudno wysnuć jakiekolwiek wnioski co do ich relacji.

 

Facet strzelił publicznie dwa cytaty, jeden z piosenki "Nie płacz Ewka" a drugi takie ogólne powiedzonko. Można je zinterpretować dowolnie.

 

Babka strzeliła publicznie wygarnięcie dość konkretne, prywatne sprawy i wbicie poczucia winy. Nie wiadomo na ile zgodne z faktami. 

 

Oboje kręcą, każde swoją dramę, publicznie. Ech.

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Raczej zniżki na akcesoria IT. Ex po znajomości daje mi rabacik

Bez sensu. A widujesz się z nią na zakupach IT czy tylko Ci wysyła kod rabatowy mailem? Bo jak widujesz to słabo. Wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Imbryk napisał:

Bez sensu. A widujesz się z nią na zakupach IT czy tylko Ci wysyła kod rabatowy mailem? Bo jak widujesz to słabo. Wg mnie.

Jak potrzebuję wymienić np. dysk w lapku to się widuję. Tyle że nie orbituje wokół niej. Nie mam zwyczajnie czasu ani chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

Panna była borderem

Nie wnikam, są też kameleony. Fakt, że cię porzuciła chyba sparwił odwrotny kierunek, troche zachwiało tobą

Edytowane przez MMorda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na "Panie Boże proszę zabierz mnie stąd."

Początkowo miał "sielankę" pani go urabiała dawała przyjemności. Jak już się chłopak zlapał na haczyk to zaczeła podnosić poprzeczkę. Kolega nie miał doświadczenia , nie czytał forum , nie słuchał Marka. Gdyby to robił to dziesięć razy by się zastanowił, zanim by wszedł w telacje z samotną mamusią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.