Skocz do zawartości

500+ na dorosłe dzieci. Rząd rozważa kolejne zmiany w programie .


Rekomendowane odpowiedzi

@macNiestety mamy demokrację, czyli rządy większości, która to ogłupiona większość nie rozumie pewnych zależności.

Co do tekstu niech Pan Bugaj nie pieprszy głupot o możliwościach budżetowych, ponieważ cały ten program jak do tej pory finansowany jest z pożyczek, a nie budżetu, do czego swego czasu przyznał się premier, jak jeszcze był ministrem finansów. Normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera...

Potem będziemy mieli jak we Włoszech, całe watahy trzydziestolatków na utrzymaniu rodziców, bo przez całe życie dostawało się zasiłki i nic poza życiem z tych zasiłków się nie umie.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Ja się dziwię, że ludzie na nich głosują. Czy oni są aż tak ślepi i głupi?

Tak. Socjalistyczna mentalność jest ciągle żywa. Jak coś jest państwowe, to znaczy że niczyje, albo "tych" złodziei. Znakomita większość ludzi nie ma świadomości, że to są ich własne pieniądze. Zresztą, w takich systemach dystrybucji dóbr jak te "wolnorynkowe" jak w Polsce, to faktycznie najwięcej tracą ci, na których to wszystko się trzyma. Ich można złupić, wycisnąć, oskubać, żeby potem rozdać "biednym". Karanie ludzi za ich przedsiębiorczość - istota socjalizmu i obecnego reżimu.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli będą możliwości budżetowe" - czytaj jak uda się zaciągnąć o 50mld zł więcej długu. Tego kraju już za kilka lat nie będzie. Wyniki ostatnich wyborów pokazują tylko, że Polacy którzy głosowali na PiS/PO to banda jełopów, których trzeba gnoić i doić ile wlezie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Ja nie rozumiem, co w tym Korwinie tak wszystkich odstrasza. Przypominam, że to człowiek, który w 1992r. złożył wniosek lustracyjny o ujawnienie nazwisk agentów rosyjskich co później szybko w nocy rozjebał układ PO i Wałęsa - nasz niszczyciel komuny co zawału mało nie dostał gdy wniosek przeszedł. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Leniwiec napisał:

Facet jest specyficzny, ale nie ma innej alternatywy. Głupotą byłoby wybieranie znowu pomiędzy PIS a PO, oni już swoje 5 minut mieli.

Facet byłby PRową porażką. Zresztą wpadanie ze skrajności w skrajność by nie było dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja już w ten kraj nie wierze.

Po prostu spierdolę z niego, konkretną datę już mam.

 

Ile razy słyszałem, że mam się nie denerwować tym co w polityce, bo nie mam na to wpływu... Zawsze odpowiadam, że będę się wkurwiać bo dotyczy mojego życia codziennego, praktycznie wszystkiego co mnie otacza.

 

Aż w końcu pass. Niech się okradają, ogłupiają, szczują. Jak mamy tak głupich ludzi to co na to poradzić? Zobaczcie czym się zajmuje większość. Paradokumenty, instagramy, piwerka, jak książki to idiotyczne, dzieci narobić i jakoś to będzie. Ale kurwa najmądrzejsi są w każdej dziedzinie...

 

Przykład naszego Marka. Chłop dobrze prawi a nawet jeśli ktoś się nie zgadza z nim, to należałoby przedstawić kontrargument, nawiązać jakiś konkretny dialekt. A co mamy zamiast tego? Zmanipulowani ludzie, którzy wypominają jakieś nieistotne rzeczy, że na MĘSKIM forum nie mogą się wypowiadać w pełni kobiety czy inne tego typu pierdoły.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin niestety ma swoje "wystąpienia" ale coś zmienić należy i nigdy żadna opcja w 100 procentach nie będzie idealna. Mi zależałoby, żeby raz na zawsze poodcinać czerwone ścierwo od koryta bo się nigdy nie wygrzebiemy. NIestety wiem zawsze coś, ktoś, ale ciesze się z konfederacji i tam najbardziej moją sympatie budzi Jakubiak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniałyczytając Twój wpis miałem wrażenie, że nie omija to także tego forum:

 

3 godziny temu, Libertyn napisał:

Nie do końca. Rząd może się utrzymywać z własnej produkcji, wydawania koncesji na wydobywanie itd. Lasy Państwowe zarabiają na budżet.

Jeśli ten cytat nadaje się na to forum, to tylko do Rezerwatu.

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 14:09, Krugerrand napisał:

@macNiestety mamy demokrację, czyli rządy większości, która to ogłupiona większość nie rozumie pewnych zależności.

 

Tak samo sobie Brytyjczycy zagłosowali (na drodze referendum) ZA Brexitem - wszelkie symulacje i przewidywania ekonomiczne wskazują na to, że w jakimś stopniu odczują skutki własnej głupoty i ignorancji (przede wszystkim ceny w sklepach im drastycznie zdrożeją).

 

Dlatego wszelkie głosowania demokratyczne (masa głosuje) są pozbawione jakiegokolwiek sensu, jeśli kierujemy się kryterium słuszności wyboru.

Bo ze względu na łatwość sterowania i manipulacji tłumem "baranów" dupokracja jest najkorzystniejsza dla polityków/służb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.