Skocz do zawartości

Depilacja stref intymnych


copulator

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia.

Panie depilują, strzygą, golą swoje miejsca intymne. Jak to wyglada u nas mężczyzn jakie techniki pozbycia się owłosienia preferujecie czy w ogóle pozbywacie się owłosienia?

Czy Wasze partnerki sugerują Wam pozbycie się owłosienia? 

Zacząłem od jakiegoś czasu golić owłosienie mojego „przyjaciela” do tego celu używam maszynki elektrycznej, klasycznej się boje szczególnie na jajkach, zacięcie może być problematyczne i po pomoc lekarska trochę dziwnie prosić. Niektóre panie wręcz nalegają na depilacje miejsc intymnych mówiąc ze z włosami to robienie loda jest jak lizanie lizaka z pod szafy. Jakie są Wasze doświadczenia i jak „podchodzicie do tematu” pozbycia się owłosienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to jest u mnie tak, ze to indywidualnie dopasowane jest do kobiety jednej pasuje pas startowy innej serduszko a jeszcze innej zupełnie gładka skóra 

@Sceptyczny? masz racje dlatego używam maszynki ale elektrycznej. Mimo wszystko boje się w tych okolicach ostrych przedmiotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja elektryczną na taki trzydniowy zarost, tak na 100% to nie lubię. Kiedyś miałem nadpalony naskórek przez krem. 

Jajka to najgorzej, fakt że to jedyne zmarszczki na ciele faceta, które kocha kobieta, ale ile człowiek się urobi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Sceptyczny? said:

Się paniom nie dziwię. Chciałbyś lizać zarośniętą pizdę?

1. Jak wygłądałby ogolony na zero lew?

 

2. Co ty wiesz o tym co panie chcą lizać?

Zwierzały ci się?

W koszmarnych marzeniach nie śniło ci się co IM się marzy.

Pisałem z kilkoma to wiem.

Pieprzyłem się też z - eee - kilkoma.

 

3. Dla mnie ogolona pizda wyglądała jak oskubane kurczaki w sklepie garmażeryjnym albo pizda 12-latki a to kojarzyło się z pedofilią.

Jednak z konieczności nauczyłem sie godzić z tym, że znaleźć zarośniętą jest trudniej niż znaleźć kwiat paproci.

 

 

  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, JoeBlue napisał:

2. Co ty wiesz o tym co panie chcą lizać?

Zwierzały ci się?

W koszmarnych marzeniach nie śniło ci się co IM się marzy.

Pisałem z kilkoma to wiem.

Pieprzyłem się też z - eee - kilkoma.

Oświeć nas szaraczków, bo widzę że posiadłeś wiedzę tajemną.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dłubania w zębach mam nić dentystyczną, cipka musi być na 0, ewentualnie lekki odrost. 

 

Swój osprzęt golę pod prysznicem porządną jednorazowką. Najlepiej delikatnie naciągnąć skórę i wykonywać krótkie ruchy ostrzem. Konieczna jest kratka w spływie, inaczej zatkasz brodzik/wannę/co tam masz. 

Nie raz się zaciąłem, ale to tylko draśnięcie naskórka. Nie bój się, nic sobie nie obetniesz. Może swędzieć jak włosy będą odrastać, ale wtedy maszyneria w ruch i po kłopocie. Po wielu depilacjach nie czuję żadnego swędzenia, kwestia przyzwyczajenia skóry.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JoeBlue napisał:

tym, że znaleźć zarośniętą jest trudniej niż znaleźć kwiat paproci.

 

Ja tam też lubię jak moja dama ma więcej niż zero. A jak nie ma to zwyczajnie proszę by nie goliła.

 

Albo żeby zaczekala na mnie, to sam ogóle tak, jak chce. Wtedy przyjemność jest podwójna ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykłą maszynką jednorazówką + mydło jako pianka, sporadycznie się zatnę, zazwyczaj na jądrach, ale co Ja baba jestem - przemyje i tyle ;). Swoją drogą jako osoba nienawidząca chemii, to taka ciekawostka - maszynki wielokrotnego użytku, zazwyczaj mają ogumienie na górze i dole między żyletką, a w tej gumie są różnej maści substancje chemiczne, mało pożyteczne dla nas ;). W szoku byłem kiedy dojrzałem, że One mają skład i to tak toksyczny, od tamtej pory tylko jednorazówki bo nie mają tych gum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu cipek, to tylko ogolone, a obecnie w związku Pani nie zawsze jest ogolona, to wtedy też mi nie przeszkadza, a nawet traktuje to jako urozmaicenie. 

 

A co do golenia się, to zarówno odbyt jak i ptaka golę na 0 maszynką jednorazówką. Niektórzy bracia sie na mnię zdenerwują ale golę się gillette, ale nie osądzajcie pochopnie, bo według mnie idealnie nadają się do dupy i do fiuta. :D  A twarz oczywsice wilkinson klasycznie. 

Dodam, że zaciąłem sie dosłownie kilka razu, a nawet jak sie zaciąłem to nie szukałem żadnej pomocy lekarza, trochę krwi, bólu i po kilku dniach nie ma śladu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Sceptyczny? said:

Oświeć nas szaraczków, bo widzę że posiadłeś wiedzę tajemną.

To nie jest tajemna wiedza ale oczywisty fakt.

Nigdy nie wypowiadaj się za kobiety.

To, że tobie się wydaje, że jest czy ma być tak lub tak nie znaczy, że kobiety też myślą tak jak ty.

Zadaj sobie pytanie:

Czemu kobiety wybierają bad boyów choć dosłownie wszędzie przeczytasz i usłyszysz, że chcą miłych, rozsądnych, kochających mężczyzn?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czemu kobiety wybierają bad boyów choć dosłownie wszędzie przeczytasz i usłyszysz, że chcą miłych, rozsądnych, kochających mężczyzn?

Po pierwsze to nie wszędzie przeczytasz i nie wszędzie usłyszysz. Odpowiadając na pytanie:
Bo ludzie lubią stabilność, większość - a przynajmniej tak myślą i dlatego tak mówią. Wolą jednak badboyów bo dają emocje, których im brakuje, nikt nie lubi nudy, a monotonia zabija.

 

A teraz mi wyjaśnij jaki związek ma to z tym, że kobieta otwarcie mówi o tym, że woli ogolone miejsce intymne. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn Ja też kilka razy zainwestowałem w golenie rowa. Kiedyś moja partnerka jak się rozpędziła to i tam językiem zawędrowała. Obecna nie za często więc przestałem. Dupa swędzi potem przez 2tygodnie. Kiepski biznes. Ptaka, jajka i krocze zawszen na zero. Busz lekko przycinam maszynką. Jak widzą łysego wojownika to do loda namawiać nigdy nie trzeba - jakoś tak ochoczo same się biorą :). Nie dziwię im się. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.