Skocz do zawartości

Depilacja stref intymnych


copulator

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, Inside said:

A teraz mi wyjaśnij jaki związek ma to z tym, że kobieta otwarcie mówi o tym, że woli ogolone miejsce intymne. :) 

Znasz tekst o księgowej?

To coś podobnego do twojego pytania.

Gdy księgowa mówi, że nie zapłaci to nie zapłaci.

Gdy mówi, że zapłaci to mówi.

 

Wracając do tematu:

Gdy "kobieta otwarcie mówi o tym, że woli ogolone miejsce intymne" to mówi.

Gdy chce się dymać to się dyma nawet z jeżem.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... JoeBlue. A jak ja powiem, że wolę blondynki niż brunetki to już tej drugiej nie wezmę nigdy?

Chyba gadamy o tym, że skoro kobieta mówi wprost, że woli ogolone, to po co miałaby kłamać - mówi swoje preferencje (i jedynie preferencje).

A wyskakujesz z tekstem że się nawet z jeżem podyma, proszę już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem  jeszcze kobiety która by lubiła depilację u mężczyzn. W drugą stronę odwrotnie - nie spotkałem jeszcze kobiety, która by miała zostawione więcej, niż 1-2cm2 owłosienia. Mi pasuje :P

On 5/18/2019 at 12:09 PM, Jan III Wspaniały said:

Ja się golę maczetą. Mięczaki ?

Ja przy okazji koszenia trawnika kosiarką na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja golę jedynie twarz. Nieraz słyszałem od kobiet, jak to lubią wydepilowanych, ale jak przyszło co do czego, to żadnej to nie przeszkadzało. Co ciekawe, żadna z moich partnerek nigdy nie chciała (nie, że nie proponowała - właśnie nie chciała!), żebym się depilował.

U kobiet lubię na gładko, jednak futerko mi też nie przeszkadza. Ma być czysto, i tyle.

 

Edytowane przez foaloke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sytłacja z ostatniego tygodnia. Golę sobie mojego przyjaciela elektrykiem i jeb poszło na nogę ( no kurwa zajebiście) no i wyszło na to, że musiałem całe nogi zgolić bo komicznie taki pasek wyglądał ? . Dawniej goliłem się jednorazówką ale później mnie drażniło to swędzenie, teraz elektryk i lekki zarost i jest idealnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.