Skocz do zawartości

Awięc teraz nagrywa stream 24h zbieranie pieniędzy na prawnika na sprawę sądową z Markiem.


Rekomendowane odpowiedzi

@DanielS

Moim zdaniem ten cały Awięc to taki typowy goguś który myśli że jest nie do ruszenia, ponieważ ma kogoś mocnego za plecami. Plus jest też jednym z tych którzy myślą że oni mogą kogoś atakować, ale atakowana osoba się broni to już jest wielkie oburzenie. No i mogę się założyć że tak np za 10 lat to mało kto będzie o nim pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż i dzieci od Awięca już bluzgają na forum, Panie Dominiku, proszę uczulić swoich fanów o to, aby swoje emocje wyładowali gdzieś w kącie pokoju a nie wyzywali forumowiczów.

Nie wiem na jakiej podstawie ktoś kto o forum tylko słyszał i jego wiedza o nim jest znikoma obraża innych od debili, etc.

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dada, szanuję twoje zdanie, schlebiłaś/schlebiłeś mi. ale moją postawę wobec ciebie cechuje obojętność i współczucie wobec nie zrozumienia relacji

damsko męskich. Pozdro.

Braci proszę o wypowiedź w podobnym tonie. Nie dajmy się sprowokować ludziom zagubionym, którzy są pod dużym wpływem obecnej, komuszej indoktrynacji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nic nie boli, że ktoś z kimś wojuje. Zasadnie czy nie zasadnie - życie.

 

Mnie kur*a przeraża, że młodzi ludzie nie mają nic lepszego do roboty niż oglądanie jakiegoś chłopaka siedzącego przed kompem ? Ogromne wyrazy współczucia. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:

gdzie ten Dominik nauczył się tak dobrze manipulować ludźmi?

To temat na innym temacie. Traktujmy kolegę Dominika i jemu sprzyjających jak dzieci, ktoś musi im dać radę. Przypuszczam że średnia wieku

osób to jest jakieś 17 lat, świadczy to o tym kwoty jakie mu przesyłają, 3 zeta?. Tata założył konto, przelewa 50 zeta kieszonkowego, hulaj dusza piekła nie ma.?

Nie warto dyskutować, warto mieć swoje zdanie i w sposób mądry je 'przemycić'. Może część z jego fanów coś zrozumie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest zrzutka na żadnego prawnika tylko okazja do wyłudzenia trochę kasy od zmanipulowanych ludzi.

 

To już wolę patostreamerów bo przynajmniej nie kłamią i nie oszukują tylko otwarcie mówią, że zbierają na flaszkę.

 

Zalecałbym włączyć myślenie zamiast beznamiętnie łykać prawdy objawione.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DanielS napisał:

Głównie po zderzeniu ze ścianą brutalnej rzeczywistości :D 

Tak samo jak hejterzy.

 

1 minutę temu, Cortazar napisał:

Przecież to nie jest zrzutka na żadnego prawnika tylko okazja do wyłudzenia trochę kasy od zmanipulowanych ludzi.

Jak Marek pierwszy raz o tym wspomniał to już wtedy miałem takie wrażenie.

 

2 minuty temu, Cortazar napisał:

To już wolę patostreamerów bo przynajmniej nie kłamią i nie oszukują tylko otwarcie mówią, że zbierają na flaszkę.

Niby jest to rozrywka poniżej krytyki, ale na swój sposób w tej kwestii są uczciwi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że autor to nagrywa. Tak swoją drogą 5k na sprawę czyli adwokata to trochę mało Dominiczku, musi to być jakiś niezbyt dobrej opinii prawnik, ewentualnie dopiero początkujący. Czy ty na pewno prowadzisz zbiórkę na sprawę, czy może na imprezę w najbliższy weekend, ewentualnie na prezent dla matki z okazji jej święta ( co to musi być za kobieta co to kogoś takiego na świat wydała i wychowała, ojca pominę) lub też na nowe ciuchy, buty czy też może terapię twojej lubej?

Tak swoją drogą potwierdzasz co napisałem poniżej w temacie:

 

 

Tak, również, swoją drogą, twoi wpłacający muszą być na dużo niższym poziomie niż ty. Na 100% będziesz to czytał.

Pozdrawiam i pamiętaj jak cię ostro na kasę i nie tylko ostrzyże twoja pani, pomogę, wbijaj na forum:D

 

  

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.