Skocz do zawartości

Awięc teraz nagrywa stream 24h zbieranie pieniędzy na prawnika na sprawę sądową z Markiem.


Rekomendowane odpowiedzi

Na temat aWiec nie chce nic pisać bo bym dostał bana za słownictwo.

Ale jestem ciekaw kto i ile mu płaci na napadanie na patriotów.

Może bym tak ktoś go przetrzepał skąd bierze pieniądze i kto mu płaci bo że Niemcy to na pewno bo im w dupę wchodzi.

Ciekawe czy wazeliny używa bo inaczej będzie go dupa boleć :D.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdźdcie sobie teraz! Jakiś typ dzwoni i gadają o Chadzie i alfach. Ale beka hahhahaha :D

Awięc: "noo, odnośnie jeszcze tych kołczów. Fajnie to podsumował gargamel - jeśli ktoś ci mówi jak być alfą to to jest samo zaprzeczenie bycia alfą".
Słuchacz: noo właśnie. Bo alfa czy tam Chad to taki koleś właśnie, że jak stoisz sobie na papierosie to on przychodzi i mówi: "nooo wyruchałem dzisiaj tyle i tyle laske hehehe. Zajebiście hehehe". No takich ludzi się nie lubi raczej i nie są nam potrzebni.
Awięc: no no właśnie.

No kurwa jak ktoś ci tłumaczy przepisy ruchu drogowego zanim pierwszy raz wsiądziesz do auta to znaczy, że nie jesteś kierowcą i nie będziesz bo to zaprzeczenie bycia kierowcą. Normalnie beka :). Te chłopaki mają krzywy obraz rzeczywistości. Oj życie im da po dupie boleśnie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ vimeo po donosach mi skasowano, zniknął też film o Panu Dominiku, który tak krytykuje. Byłoby demokratycznie i uczciwie, byście szanowni użytkownicy forum z tym filmem się zapoznali i skonfrontowali to, o co mnie oskarża Pan Dominik, zwłaszcza oskarżenia że wyzywałem od gnojów Pana D. i Panią Sohayo:

 

https://samiectv.com/2019/05/12/cudze-chwalicie-swoje-gnoicie-czyli-dominik-bos-z-kanalu-awiec-w-akcji-samiecweb-pl/

 

Zapraszam też na ciekawy film o Panu Adrianie, który także zniknął z vimeo. Pan Adrian bardzo się tym filmem zbulwersował, padło wiele niemiłych słów... obejrzyjmy więc go jeszcze raz:

 

https://samiectv.com/2019/05/17/niech-sami-panstwo-ocenia-18/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Tak, o Adrianie. To subiektywna opinia, ale gościowi z oczu patrzy trochę psychopatą. Mimika twarzy, sposób mówienia, gestykulacja. Materiały na chomiku i ten filmik z ujeżdżaniem poduszki? No dziwne i niepokojące co najmniej. W ogóle dobór sceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Patton napisał:

Ciekawy jestem jakby się zachował Dominik gdyby jego kanister zaczął hejtować tak mocno jak Marka.

Najpierw byłaby próba zwrócenia uwagi ludzi, polała by się - jak wobec mnie - fala nienawiści, ale ta fala szybko by osłabła. Max miesiąc ciągłego poruszania tego tematu i każdy jego młody fan miałby to gdzieś. A hejterzy by cały czas robili swoje, nie miałoby znaczenia co Pan Dominik robi i czym grozi...

 

Pierwsze nagrania Pana Dominika o mnie, to wodospady hejtu, na dwie zmiany kasowaliśmy bluzgi, groźby i wyzwiska, że rzekomo wyzywałem mu dziewczynę i nie chcę pomagać kobietom w depresji. Wczoraj - dwa bluzgi, DWA. Nastąpiło już zmęczenie, ponad tysiąc zbanowanych nie może się wpisać a nikt nie będzie drugiego konta zakładał bo to pewnie trochę jest roboty.

 

 

I wtedy zaczęłoby się robić ciekawie. Podejrzewam że po miesiącu, dwóch byłoby lekkie załamanie nerwowe, później byłoby gorzej. Przestałby pracować, nagrywać, skończyłby się dobry humor, zaczęłyby się stany depresyjne, rozpacz, silne lęki być może skutkujące rozwojem IBS-u. Z czasem wszyscy kumple z YT by go zostawili, żeby nie skończyć jak on.

 

Wyjechałby z kraju moim zdaniem, ale psychicznie byłby na wiele lat "uszkodzony", miałby pewnie nerwicę, ataki płaczu itd.. A ekipa by nadal jeździła po jego rodzinie, przekręcała wszystko co powiedział, kręciła setki filmów na jego temat, wyszydzała, robiła z niego memy...

 

Szczerze? Nie życzę mu tego mimo wszystkich krzywd które mi i forum jako społeczności wyrządził.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Awięcem sprawa jest prosta Marku. Wybiera sobie kontrowersyjne osoby które mają problemy jak Ty albo Maciek Podstawka, zaczyna je atakować i na tym robi fejm i pieniądze.

 

Liczy na to że któraś gównoburza stanie się medialna i on na tym zyska np. zaproszą go do telewizji, radia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.