Skocz do zawartości

Nowy portal video SAMIECTV wystartował.


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Wystartował nowy portal video, którego celem istnienia jest zabezpieczenie się przed cenzurą stosowaną przez duże platformy jak YT i Vimeo. 

 

Wszystkie nowe materiały będą zamieszczane na portalu https://samiectv.com 

 

Materiały szczególnie kontrowersyjne będą zamieszczane wyłącznie na nowym portalu aby uniknąć problemów z administracją YT. 

 

Krótka filmowa introdukcja:

 

 

 

 

  • Like 21
  • Dzięki 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red podpiął/eła i promował(a) ten temat
6 minut temu, Yolo napisał:

Gratulacje. Czy jest jakaś wizja dotycząca całości, czy chodzi po prostu o bezpieczne miejsce dla filmów?

Tak kopia zapasowa aktualnych audycji + bardziej kontrowersyjne materiały, które mogłyby naruszyć politykę YT.

 

Zabezpieczenie wolności słowa.    

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) Na pierwszy rzut oka portal robi bardzo dobre wrażenie :D 

No i najważniejsze. Można posłuchać kontrowersyjnych materiałów :D 

 

Ja bym dodał opcję "Zgłoś materiał", a po naciśnięciu tego przycisku z automatu blokada IP i popup o treści np.: "Wypierdalaj z Tego Portalu Hejterze" ???

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red

A czy w przyszłości będzie możliwe dodanie opcji pobrania audycji na dysk w formacie wideo i mp3? Pytam ponieważ może się trafić ktoś taki jak np ja który chce sobie posłuchać z telefonu w terenie, jak np w pracy ale jednocześnie chce też oszczędzać pakiet, więc będzie wolał sobie pobrać audycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patton napisał:

A czy w przyszłości będzie możliwe dodanie opcji pobrania audycji na dysk w formacie wideo i mp3? Pytam ponieważ może się trafić ktoś taki jak np ja który chce sobie posłuchać z telefonu w terenie, jak np w pracy ale jednocześnie chce też oszczędzać pakiet, więc będzie wolał sobie pobrać audycję.

Zainstaluj w przeglądarce jakiś plugin do pobierania i po sprawie ;)  

 

3 minuty temu, verde napisał:

prosiłbym o jakąś informację gdzieś, kiedy i gdzie te treści będą dostępne.

Jak wszystko będzie gotowe poinformujemy na forum. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mosze Red napisał:
14 minut temu, Patton napisał:

A czy w przyszłości będzie możliwe dodanie opcji pobrania audycji na dysk w formacie wideo?

Zainstaluj w przeglądarce jakiś plugin do pobierania i po sprawie ;)  

Z tego co widzę na portalu jest opcja pobierania wideo, więc nawet żaden plugin nie jest potrzebny ;) 

249d1a841c31c.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal byłby już półtora tygodnia temu, ale raz że informatyk wyjechał, dwa że kupiłem nieodpowiedni serwer i była z tym awantura i masa roboty (maksymalny rozmiar pliku na serwer 20mb :) ), to jeszcze kilka dni wrzucałem na niego audycje.

 

Krytycy twierdzili że żaden portal nie powstanie.... i jak znam życie, być może było znowu te same gadanie że ukradłem ludziom kasę by sobie coś kupić. 

 

Będziemy go udoskonalać - a także kombinuję nad pewnymi zmianami, np. żeby ludzie mogli u mnie występować, ale to najeżony problemami temat w fazie ciekłej.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.