Skocz do zawartości

Nowy portal video SAMIECTV wystartował.


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Będziemy go udoskonalać

Jedną rzeczą, której nażadnym portalu poza yt nie ma to możliwość przyspieszania audycji na yt można zwolnić lub przyspieszać i gdyby miał Pan tę opcję wyróżniałoby się w tłumu miernot; vimeo tyle kasy wpakowało w siebie a tej jednej bardzo ważnej w szczegółach drobnostki nie naprawili godzinne audycje trzeba było ściągać albo przez godzinę ślęczeć przy tym beznadziejnym portalu.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, qqq napisał:

Jaki to serwer napisz. Może komuś się przyda.

Jasne, do masowego zgłaszania i próby jego zatopienia :))))

 

 

Panowie, jeśli będzie tylko możliwe zamontowanie tych opcji co piszecie (przyśpieszanie, mniejsza jakość i rozmiar) to od razu wyskakuję z hajsu i robimy co trzeba. Ograniczeniem jest tylko wordpress i nakładka.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dodarek napisał:

Czy będzie można tu zamieszczać swoje treści? Może z tego powstanie konkurencyjna wobec jew tube platforma niezależnych twórców? :)

Żeby mieć odpowiednią moc serwera + odpowiednią powierzchnie dyskową i transfer, żeby stworzyć poważny portal, który mógłby konkurować lokalnie (rynek polski) z YT to koszt około 1500 USD miesięcznie + obsługa techniczna. 

 

Ale w przyszłości kto wie .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dodarek napisał:

Najważniejsze, żeby się nie ciął i żeby nie było takiego kału jak kiedyś u JackCaleib

Czy będzie można tu zamieszczać swoje treści? Może z tego powstanie konkurencyjna wobec jew tube platforma niezależnych twórców? :)

 

Co ten Jack miał?

 

No ale patrzcie wrzuta.pl  zamknięta została, a była chyba nawet dłużej od youtube. Ile tam muzy było boże!!

Szkoda mi tego serwisu.

 

Alternatywa by się przydała dla youtube. Ale nic nie przebije już youtube to jest mafia!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej cieszę się, że możesz Marku mówić o tych Twoich hejterach. Obejrzałem te pierwsze materiały co za zwierzęta, co za podłość i prostactwo. To są chorzy na głowę i nienawiść ludzie obrzydliwe. Moja sugestia jak materiał o hejterach to o nich, jak nie to trzymaj się tematu który sobie wybierasz uważam, że przez to zabierasz sobie szansę na clickbait.

 

Świetnie, że to wystartowało, lajkuje, propsuje, wspieram.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Perun napisał:

Brakuje mi tylko możliwości przyspieszenia wideo, tak jak można na YouTube.

To akurat nie jest problem. Wystarczy np. ten plugin do przeglądarki ;) 

 

https://chrome.google.com/webstore/detail/video-speed-controller/nffaoalbilbmmfgbnbgppjihopabppdk

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, qqq napisał:

tylko na tel przeglądam internet

W takim wypadku sprawa się komplikuje. Telefon to już więcej zabawy. Komp to komp. Nic go nie zastąpi ;) 

 

Na ten moment przychodzi mi do głowy jedynie takie rozwiązanie, że pobierasz plik wideo na telefon i uruchamiasz w programie, który obsługuje przyspieszone odtwarzanie.

Do plików wideo polecam VLC, a do audio Aimp'a. Choć Aimp potrafi też odtwarzać audio z plików wideo :D 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Bardzo lubię korzystać z portalu Samiec TV, ponieważ jest on dla mnie bardziej przejżysty i praktyczniejszy od YT, w dodatku można odpalić na telefonie w tle co znacznie ułatwia odsłuchiwanie audycji gdy ma się telefon w kieszeni podczas jesiennych spacerów. Drugim plusem jest to, że nie trzeba czekać na nową audycję całego dnia jak jest to zrobione na YT. Portal jest przyjemny dla oka, działa szybko, sprawnie, nie spotkałem się z żadnymi problemami czy błędami w działaniu strony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Marek Kotoński Od pewnego czasu (ok. 2 tyg.), audycje potrafią się zacinać. Moim zdaniem to mogą być jakiś czasowe problemy z serwerem. Ponieważ inne strony, wczytują się u mnie w tym samym czasie bez problemów. Dziś podczas słuchania audycji znów się przycięła, ok. godz. 15.

 

Problemy z odsłuchaniem mam nie tylko ja:

 

janosik Duvan

Temat ważny, ale znów przerywa w trakcie słuchania ok 8 minuty.
Chłop w dom, Bóg w dom.

https://samiectv.com/2019/12/13/zostales-zdradzony-i-porzucony-nie-win-sie-nikt-nie-rodzi-sie-mistrzem-swiata-w-czymkolwiek-strefasamca-pl/

 

creatchris

Coś się zacina strona od kilku dni, nie da się płynnie odtworzyć materiału, w pewnym momencie zaczyna się zacinać 

https://samiectv.com/2019/12/11/twoje-cialo-kocha-cie-i-dba-o-ciebie-jak-najlepszy-przyjaciel-a-ty-jak-mu-sie-odwdzieczasz-strefasamca-pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.