Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mosze Red

Nowy portal video SAMIECTV wystartował.

Recommended Posts

Wszystko spoczko, tylko brakuje jednego odnośnika gdzie filmy pokazywane są chronologicznie według dodania, tak jak to było na vimeo.

Posted (edited)
19 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Będziemy go udoskonalać

Jedną rzeczą, której nażadnym portalu poza yt nie ma to możliwość przyspieszania audycji na yt można zwolnić lub przyspieszać i gdyby miał Pan tę opcję wyróżniałoby się w tłumu miernot; vimeo tyle kasy wpakowało w siebie a tej jednej bardzo ważnej w szczegółach drobnostki nie naprawili godzinne audycje trzeba było ściągać albo przez godzinę ślęczeć przy tym beznadziejnym portalu.

Edited by Maszracius_Iustus
  • Like 2

Czy tylko u mnie filmiki się zacinają?

Jaki to serwer napisz. Może komuś się przyda.

6 minut temu, Damian napisał:

Może serwer nie wyrabia @Damian. Niektóre filmy są spore, a nie ma niestety możliwości zmiany jakości streamu.

• Like 1

Posted (edited)

@Damian

Testowałem jedynie wczoraj, i problem z buforowaniem miałem jedynie w filmie o kanistrze, ale tylko od połowy, a i to tylko przez jakiś czas.

Edited by Patton
  • Like 1

15 minut temu, qqq napisał:

Jaki to serwer napisz. Może komuś się przyda.

Jasne, do masowego zgłaszania i próby jego zatopienia :))))

Panowie, jeśli będzie tylko możliwe zamontowanie tych opcji co piszecie (przyśpieszanie, mniejsza jakość i rozmiar) to od razu wyskakuję z hajsu i robimy co trzeba. Ograniczeniem jest tylko wordpress i nakładka.

• Like 2
  • Thanks 2

29 minut temu, Damian napisał:

Nie, mi też długo buforuje.

Ciekawi mnie co będzie za pół roku.

5316677400_1326980696.jpg5316677400_1326980696.jpg

• Like 1

Bardzo ładna i przejrzysta strona.
Brakuje mi tylko możliwości przyspieszenia wideo, tak jak można na YouTube.
Dlaczego @Marek Kotoński nie spróbujesz swoich sił na Spotify ?
Jest to idealne miejsce na Twoją twórczość,a mało jest tam polskich podkasterów.

• Like 1

@Marek Kotoński Poproś kogoś o pomoc, bo to miejsce, wg mnie jest dla Ciebie NAJLEPSZE, poza tym można tam też co nieco zarobić.
Słuchając Ciebie w trasie na flagowcu, boję się, że wypali mi się ekran lub przypadkiem coś kliknę :lol:

• Like 1
  • Thanks 1

Najważniejsze, żeby się nie ciął i żeby nie było takiego kału jak kiedyś u JackCaleib. 

Czy będzie można tu zamieszczać swoje treści? Może z tego powstanie konkurencyjna wobec jew tube platforma niezależnych twórców? :)

13 minut temu, Dodarek napisał:

Czy będzie można tu zamieszczać swoje treści? Może z tego powstanie konkurencyjna wobec jew tube platforma niezależnych twórców? :)

Żeby mieć odpowiednią moc serwera + odpowiednią powierzchnie dyskową i transfer, żeby stworzyć poważny portal, który mógłby konkurować lokalnie (rynek polski) z YT to koszt około 1500 USD miesięcznie + obsługa techniczna. 

Ale w przyszłości kto wie .... 

5 godzin temu, Dodarek napisał:

Najważniejsze, żeby się nie ciął i żeby nie było takiego kału jak kiedyś u JackCaleib

Co ten Jack miał?

No ale patrzcie wrzuta.pl  zamknięta została, a była chyba nawet dłużej od youtube. Ile tam muzy było boże!!

Szkoda mi tego serwisu.

Alternatywa by się przydała dla youtube. Ale nic nie przebije już youtube to jest mafia!!

• Like 1

Chyba najbardziej cieszę się, że możesz Marku mówić o tych Twoich hejterach. Obejrzałem te pierwsze materiały co za zwierzęta, co za podłość i prostactwo. To są chorzy na głowę i nienawiść ludzie obrzydliwe. Moja sugestia jak materiał o hejterach to o nich, jak nie to trzymaj się tematu który sobie wybierasz uważam, że przez to zabierasz sobie szansę na clickbait.

Świetnie, że to wystartowało, lajkuje, propsuje, wspieram.

• Like 2

Pora wpłacić jakąś cegiełkę ma rozwój organizacji. Gratulacje i dziękuję! W przyszłości marzę o Naszym związku wyznaniowym, i może też partii, kto wie?

Posted (edited)
10 godzin temu, qqq napisał:

tylko na tel przeglądam internet

W takim wypadku sprawa się komplikuje. Telefon to już więcej zabawy. Komp to komp. Nic go nie zastąpi ;) 

Na ten moment przychodzi mi do głowy jedynie takie rozwiązanie, że pobierasz plik wideo na telefon i uruchamiasz w programie, który obsługuje przyspieszone odtwarzanie.

Do plików wideo polecam VLC, a do audio Aimp'a. Choć Aimp potrafi też odtwarzać audio z plików wideo :D 

Edited by DanielS

Czy macie zamiar wstawiaj te usunięte filmy z Vimeo?