Jump to content

Nowy portal video SAMIECTV wystartował.

Recommended Posts

@Morfeusz nie wiem już co robić, strona działa, serwer działa, odsłuchiwaliśmy z informatykiem - nie było ani jednego problemu. Za kwartał płacę prawie tysiaka za serwer, powinno śmigać :(

@vand chyba kiedyś próbowałem i nie umiałem, ogólnie nienawidzę tego klikania, tej całej roboty z wklepywaniem tagów, opisów, zdjęć itd.

• Like 1
  • Sad 1
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wystartował nowy portal video, którego celem istnienia jest zabezpieczenie się przed cenzurą stosowaną przez duże platformy jak YT i Vimeo.    Wszystkie nowe materiały będą zamieszczane na p

Tak kopia zapasowa aktualnych audycji + bardziej kontrowersyjne materiały, które mogłyby naruszyć politykę YT.   Zabezpieczenie wolności słowa.    

Super  Na pierwszy rzut oka portal robi bardzo dobre wrażenie   No i najważniejsze. Można posłuchać kontrowersyjnych materiałów     Ja bym dodał opcję "Zgłoś materiał", a po naciśnięciu

Może miałem pecha i trafiłem na chwilową zawiechę serwera. 

19 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Za kwartał płacę prawie tysiaka za serwer, powinno śmigać :(

Dokładnie, za taką kasę nie powinno być takich problemów. 

• 11 months later...

Sorry za odgrzebanie tematu, ale nowy firefox pokazał mi błąd SSL na samiectv.com. Jak dodałem do wyjątków to działa. Takie błędy mogą obniżyć rankingi seo itd.

Edited by spacemarine

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.