Skocz do zawartości

Siostra kumpla.


bulletproof

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dylemat.

Przystawia się do mnie siostra kumpla. Kumpel ma 21, ona 18 lat więc prawie dycha różnicy miedzy nami.Jest chętna i sama prowokuje między wierszami. W obecnym miejscu zamieszkania będę jeszcze 10 dni i spadam na zawsze stąd, z tym kumplem również już kontaktu osobistego nie będę mieć dłuższy czas.

Gdyby nie była jego siostrą nie było by tematu, a tak nie wiem co robić. Wychowałem się sam i nikt mnie nigdy żadnych zasad nie uczył, musiałem sam. Furtki zostawiłem otwarte, nie myślę kutasem, ale też nie chce przesadzać w drugą stronę. 

 

Do starszych Braci, co byście zrobili w mojej sytuacji? 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, zuckerfrei napisał:

Zaproponuj pizzę. 

Heh za późno, był Mac!

 

Panowie, wystąpił błąd. Pisałem posta na szybko i przez to źle się wyraziłem. Nie pytam o to co zrobić w sensie bajery itp bo z tym nie mam problemu.

Moje pytanie brzmi, czy Wy puknęlibyście bez oporów siostrę kumpla w dodatku 18-letnia małolatę, bo to z tym mam dylemat, chociaż jest kumata i jakiś tam przebieg już ma :D

Nie wiem jeszcze czy ostatecznie brać ją na ten hotel czy nie, bo wstępnie się ustawiłem, jednak myśl, że to siostra kumpla, z którym trochę przeżyłem, nie daje mi spokoju czy robie "dobrze". Nie chce czytać co mam robić, bo i tak sam to postanowie, ale jednak chciałem znać Wasze zdanie, tak po prostu:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kiedyś dawno temu mało nie przeleciałem siostry kumpla która miała ledwo 15 lat z małym hakiem (ja wtedy chyba 18 czy 19). Tak mi się przypomniało. Kumpel ów chyba jej to wybił z głowy haha. Ciągle się kumplujemy (z nim, nie z nią), ale nie wiem jak by to było jak by ten mezalians doszedł do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, osadnik napisał:

Jeżeli ona chce, to tak. Dorosła jest.

Słynne mężatki też są dorosłe, ale jednak nie wszyscy by się połasili

 

7 minut temu, Turop napisał:

Ja bym się źle z tym czuł, może przez to, że zbroja mnie jeszcze czasem uwiera w jajka. 

Jakieś tam resztki zbroi pewnie jeszcze mam na sobie. Zastanawia mnie to czy to fair wobec dobrego kumpla, którego prawdopodobnie już nie spotkam w życiu na żywo. Młoda, fajne ciałko, chyba skorzystam, spędzę fajnie czas i chuj, nie ma co się tutaj spuszczać nad tym, ale tak jak pisałem nie myślę kutasem więc nie problem by był aby odpuścić.

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

Najgorzej. 

Najlepiej! Szybko, smacznie, niedrogo, a najważniejsze, że zdrowo, 100% kury i frytki z prawdziwych ziemniaków nie ma to tamto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MaxMen napisał:

Dla mnie siostry kolegów to były jakieś aseksualne prawie jak siostra choć oni nie raz mi mówili, że wyruchaliby chętnie móją. 

Jak chce to bierz i sie nie zastanawiaj tylko niech wie, że wyjeżdżasz żeby nie było lamentu 

No właśnie, w sytuacji kiedy był by to kumpel z miejsca zamieszkania, nawet bym na nią nie spojrzał, ta sytuacja jest trochę inna, więc chciałem poznać myśli Braci na ten temat. Wie, że jadę i mnie nie będzie, wie też, że nie jestem chłopcem do związku. Biere ją, będzie fajnie, pośmiejemy się i każdy w swoją stronę.

 

8 minut temu, Yolo napisał:

Bez oporów.

Jego siostrę, matkę i babkę.

Ojca, a ma końcu samego kumpla.

Niech mają po Tobie miłe wspomnienia.

Się śmiejesz...najlepsze, że to również córka mojego szefa którego nie trawie, więc zrobię mu przysługę hah

ps. aaa zapomniałeś o bracie ???

Edytowane przez bulletproof
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, bulletproof said:

Się śmiejesz...najlepsze, że to również córka mojego szefa którego nie trawie, więc zrobię mu przysługę hah

Jesli myslisz ze bedziesz mial z tymi ludzmi jeszcze stycznosc przyjacielska/biznesowa to bym sobie odpuscil bo nigdy nie wiadomo czy ich nie spotkasz w innej pracy w przyszlosci.

 

Ewentualnie wziac od panny numer tel na przyszlosc “na wszelki wypadek”.

 

W sumie ciezko powiedziec.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Johny_B napisał:

Czy przypadkiem dziewczyna nie mysli ze zabierzesz ja ze soba?

Kto to wie Johny, oczka ma maślane, sam się do niej śmiałem, że pewnie już planuje dzieci i pożycie małżeńskie, a 20 min później, wspomina, że bierze tabletki hah nie ze mną te numery. Kiedyś miałem podobnie, związek, seks bez gumy, no bo przecież misiu biorę tabletki, spust, a potem stres. Jak ja się cieszę, że trafiłem na to forum, bo pewnie bym zaufał na słowo i cisnął znowu bez kauczuku :D

@TheFlorator Raczej nie, no sam widzisz, że to ciężka decyzja :D

Edytowane przez bulletproof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator Na "wszelki wypadek" to sobie można wziąć Aspirin Fast na kaca do plecaka. Nic tak szybko nie stygnie jak nagrzana dziewczyna, którą się zleje z pyty. Żebym ci nie przypomniał :P. Albo kujesz żelazo póki gorące albo schłodzi się szybko.
@bulletproof Kumpla będziesz bzykał czy jego siostrę? Bo piszesz tak jakbyś miał ją zgwałcić i zakopać. Dziewczyna głupia nie jest, wie że wyjeżdżasz (mam nadzieję) - wyraźnie chce wakacyjnej przygody. No i 18-latka...

DATASS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uważasz, że kumpel miał by coś przeciwko. Ja kiedyś byłem na weselu, u kolegi, była jego siostra jakaś tam, chyba trochę dalsza rodzina, nie mniej utrzymują bliskie kontakty. Gdzieś tam w trakcie imprezy sam powiedział, że ona po rozstaniu, ja po rozstaniu, może byśmy sobie poszli do łóżka na pocieszenie. Nawaliłem się i poszedłem spać, rano jak ją spotkałem, to tylko wspomniała, że oo to chyba do Twojego pokoju się dobijałam w nocy.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Tomko said:

Albo kujesz żelazo póki gorące albo schłodzi się szybko.

Co racja to racja.

 

Po prostu znam niejedna opowiesc jak to pan zamoczyl w pani zwiazanej z biznesem/praca a pozniej sie robily z tego dramy lub problemy w pracy. Niejeden podarzajac za brazylijskimi serialami utracil tymczasowo zrodlo dochodu ?

 

Jesli jest na prawde male prawdopodobienstwo, ze drogi sie przetna Buletproof i jego bylego szefa i kolegi to moze warto przyatakowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to kumpel, którego bardzo lubię i szanuje, to bym ją spławił.

 

Jeśli to kumpel z "widzenia" to warto uderzać. 

 

Musisz wiedzieć, że ona może was skłócić lub zniszczyć waszą przyjaźń.

 

Osobiście bym odpuścił jeśli znasz go od dawna i możesz mu zaufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.