Skocz do zawartości

Siostra kumpla.


bulletproof

Rekomendowane odpowiedzi

@bulletproof Masz 28 lat? To już duży jesteś, jak się Pani pcha to ruchaj. Ale jak się Pani pcha bo sobie robi nadzieję, to ją wyprowadź z błędu i wyjaśnij zanim poruchasz, tak ja bym zrobił. Wiem, że niekażdy ale ktoś tam z tego forum chyba jednak wierzy w to, że możemy ukrucać spierdoline. Poza tym tak strzelam, dziewczynka z bogatego domu strzelająca oczami do bolca zaprzyjaźnionego z rodziną, jak ją zlejesz sądzisz, że sobie zraniona nie odbije na Twoim grzebiecie? Nie widzę zresztą sensu w budowaniu w młodych ludziach archetypu spierdolenia.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak inni piszą że jak nie jest jakiś dobry kumpel od serca to bym brał oczywiście z gumką.

Jak by miała 15 czy 17 to bym nie myślał, jak pełnoletnia i chętna to już twój wybór.

W przeciwnym wypadku bym odpuścił.

Edytowane przez pillsxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Chyba dawno kolego nie zamoczyłeś, po co robić ferment o głupie dymanie, warte to to tego?

No będzie parę miesięcy, siedzę teraz w Uk wyposzczony, zaraz sobie odbije w PL, jednak kusi.

 

53 minuty temu, DanielS napisał:

Jest chętna i dorosła więc w czym problem @bulletproof? ;) 

Luknij od początku tematu, będziesz wiedział, już pisałem :)

 

45 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

@bulletproof Masz 28 lat? To już duży jesteś, jak się Pani pcha to ruchaj. Ale jak się Pani pcha bo sobie robi nadzieję, to ją wyprowadź z błędu i wyjaśnij zanim poruchasz, tak ja bym zrobił. Wiem, że niekażdy ale ktoś tam z tego forum chyba jednak wierzy w to, że możemy ukrucać spierdoline. Poza tym tak strzelam, dziewczynka z bogatego domu strzelająca oczami do bolca zaprzyjaźnionego z rodziną, jak ją zlejesz sądzisz, że sobie zraniona nie odbije na Twoim grzebiecie? Nie widzę zresztą sensu w budowaniu w młodych ludziach archetypu spierdolenia.

27. Właśnie to wszystko jest dosyć pokręcone. Nie tyle jestem zaprzyjaźniony co po prostu dużo przebywałem z jej bratem, który wyjechał teraz do innego miasta. Z kolei jej ojcem a moim szefem bardzo rzadko. Dobrze strzelasz, z bogatego. Wierzę w karmę i tak jak piszesz nie chce się przyczyniać do spierdolenia, bo jak miał bym wyjebane po prostu bym puknął, po czarował i wyjechał, tylko po co? Dla dowartościowania? Nie potrzebuje. Jednak fajnie byłoby skorzystać, przecież po coś ta okazja się trafia, nie ma przypadków, tylko czutkę mam neutralną dlatego pomyślałem co Wy o tym sądzicie. Jak by intuicja mnie ostrzegała nie pisał bym i olał temat.

 

Panowie, dzięki za odpowiedzi. Za tydzień dam znać co wyszło i tyle, nie ma co spamować.

Edytowane przez bulletproof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bulletproof napisał:

spadam na zawsze stąd, z tym kumplem również już kontaktu osobistego nie będę mieć dłuższy czas

Eee mimo wszystko bym odpuscil.

Nigdy nie wiesz czy się wszyscy jeszcze kiedyś nie spotkacie. Unikać kwasóf.

 

Hihihi bedziesz jak w serialach "przyjacielem rodziny" co wszyskich przebzykał, @Yolodobre to z ojcem :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 lat to dorosła dziewucha, po co robić problem gdy jest chętna, w miarę apetyczna i daje jasne sygnały?

Ja tam nigdy w tej kwestii, oporów nie miałem gdy nadarzała się okazja (nieczęsto zresztą) to tylko seks. 

Niektórzy, mają za dużo opcji do wyboru albo zbyt duże opory przed zbliżeniem i za duzo rozkmin, a tu nie ma co kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.