Skocz do zawartości

Kolejna poszukiwaczka atencji?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Sióstr jak i Braci z forum. Taka sytuacja.

Pani dobrych kilka lat młodsza ode mnie, poznana jakiś miesiąc temu przez internet. 2 luźne spotkania, z których nic nie wynikało, trzymała dystans. Pani wychowana bez ojca, dość specyficzna, chwilami mało kobieca w zachowaniu, do tego zgrywająca świętoszkę. Zarobki i status finansowy dużo wyższy od mojego, ma świra na puncie sportu. Twarz 6-7/10 ale ciało szacuje na jakieś 8-9/10 fajnie zrobione na treningach. Na drugim spotkaniu zobaczyła moje małe, tanie auto. Potem sama pisała nadal pierwsza smsy, ale zaczęły się żarty i shit testy odnośnie mojego statusu finansowego.

Zauważyłem że pancia toleruje tylko silnych mężczyzn, którzy nie pierdo*ą się z nią. Nie przyjęła zaproszenia na na Facebooku. Odpisywała tylko na dość agresywne albo prowokujące smsy, przestała mieć czas na spotkania ze mną. Ja też olałem ją po takich akcjach. Potem znów się odezwała ale olała ostatni sms i nie odzywała się 5 dni. Chociaż w tym czasie widziałem że do jej znajomych na Fb dołączył inny bolec i wiele koleżanek.

Dla mnie z priorytetowej stała się tylko kolejną. Spotkałem się w tym czasie z innymi, miałem seks, itd. O tej prawie zapomniałem.

 

Dziś wieczorem odezwała się pierdem że wróciła z wyjazdu z koleżankami. Widziałem zresztą to na Fb. Nic typu co u mnie słychać, oczywiście sms tylko o niej samej.

 

Drogie siostry. Po uj szukacie ciągle atencji, na co liczycie takimi smsami? Po ilu orbiterów trzymanie w pobliżu takimi pierdami?

Drodzy bracia. Panią prawdopodobnie inny bolec kopnął w tyłek albo rokował jeszcze mniej niż ja. Chcę potrzymać ją na orbicie, bo mi nie wadzi. Odzywać się tak jak ona po kilku dniach?

 

Wasze chłodniejsze głowy dadzą mi jeszcze lepszy osąd sytuacji. Bo w stosunku do innych samic mam wywalone  z tą ciężko mi na chłodno przemyśleć.

Czy to borderka, że nie potrafię być w stosunku do niej obojętny? Dlatego że nie zdobyta?

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Morfeusz napisał:

Czy to borderka, że nie potrafię być w stosunku do niej obojętny? Dlatego że nie zdobyta?

Zlała Cię to boli.

Bywa. 

Nie wygrasz grając jej bronią. Takie panny utrzymują swoje stadko orbiterów, ale same się w to nie bawią.

Do momentu, aż im ktoś porządnie zabełta w mózgu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Problem w tym że ją ciężko mi ją trzymać na orbicie na chłodno, w tym ona wydaje się lepsza.

@Yolo Możliwe, to chyba typ bogatej suczy, która potrzebuje naprawdę ostrego bad-boya albo zasobnego samca. Miłośniczka serii 50 twarzy, itp.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale co Ty tak przeżywasz i masz pretensje do panny, że Cię nie chce? Nie to nie, działaj dalej, podobno miałeś już inną, więc w czym problem? Nie bądź taki wrażliwy na swoim punkcie. Proponujesz spotkanie, nie chce, nie ma alternatywy, to jeszcze raz ewentualnie zapraszasz. Jeśli odpowiedź brzmi inaczej niż TAK - kończysz znajomość bez żalu. Nie odpisujesz. Gasisz temat zamiast wdawać się w jakieś denne gierki. Jej czas minął. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Morfeusz napisał:

 

@Yolo Możliwe, to chyba typ bogatej suczy, która potrzebuje naprawdę ostrego bad-boya albo zasobnego samca. Miłośniczka serii 50 twarzy, itp.

 

Z babami tak naprawdę nigdy nie wiadomo. Może być jak piszesz, a może w grę wchidzą jeszcze inne czynniki.

Ciężko tak gdybać i raczej nie ma potrzeby. Wyraźnie widać że mąki z tego chleba nie będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz A kogo to obchodzi co ona robi. W ogóle po ch..j się rozwodzić nad jakąś panną poznaną przez neta z dwóch spotkań. Dla mnie kobieta co się śmieje z twojego statusu nie jest warta nawet splunięcia na nią. Co to w ogóle za zachowanie jest. Ty się jeszcze zastanawiasz?

  • Like 15
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to ująłeś: "dla wizji zaruchania", bo poza tą wizją to nie ma nic.

A wszystko przez to, że taka "trudna" była. Wyzwanie działa na mężczyzn równie silnie co na kobiety tyle, że zwykle dzieje się to w różnych domenach. Tu akurat w tej samej, co nie dowodzi siły mechanizmu.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

 

Wasze chłodniejsze głowy dadzą mi jeszcze lepszy osąd sytuacji. Bo w stosunku do innych samic mam wywalone  z tą ciężko mi na chłodno przemyśleć.

Czy to borderka, że nie potrafię być w stosunku do niej obojętny? Dlatego że nie zdobyta?

 

 

 

Po uj osądzać sytuację, po uj myśleć? Możesz mieć milion teorii czemu tak robi a nie inaczej prawda której i tak nikt nie pojmie (z tą panią włącznie) może być całkiem inna. Jeszcze trochę praktyki przed Tobą, jeśli się będziesz trzymał ramy to za rok zapomnisz jak się nazywała.

Edytowane przez Klariett
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Potem sama pisała nadal pierwsza smsy, ale zaczęły się żarty i shit testy odnośnie mojego statusu finansowego.

Zauważyłem że pancia toleruje tylko silnych mężczyzn, którzy nie pierdo*ą się z nią. Nie przyjęła zaproszenia na na Facebooku. Odpisywała tylko na dość agresywne albo prowokujące smsy, przestała mieć czas na spotkania ze mną. Ja też olałem ją po takich akcjach. Potem znów się odezwała ale olała ostatni sms i nie odzywała się 5 dni. Chociaż w tym czasie widziałem że do jej znajomych na Fb dołączył inny bolec i wiele koleżanek.

 

Dziś wieczorem odezwała się pierdem że wróciła z wyjazdu z koleżankami. Widziałem zresztą to na Fb. Nic typu co u mnie słychać, oczywiście sms tylko o niej samej.

Niczym moda na sukces ten tekst :)

 

PO:

Pierwsze - dalej żyjesz w matriksie.

Drugie - z takim stażem na forum a Ty dalej analizujesz dziewczynę niczym detektyw Rutkowski porwanie dziewczynki.

Trzecie - Sam sobie już odpowiedziałeś na pytania, tylko nie chcesz ich widzieć.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Morfeusz napisał:

zaczęły się żarty i shit testy odnośnie mojego statusu finansowego

Słabe to i dużo to o niej mówi -  moim zdaniem już po tym powinieneś ją olać. :)

Teraz, Morfeusz napisał:

 Odpisywała tylko na dość agresywne albo prowokujące smsy, przestała mieć czas na spotkania ze mną.

Nie rozumiem po co tak się zachowywałeś, jeszcze na początku znajomosci (bo rozumiem takie akcje, ale kiedy np się sprzecza w związku,

a nie do laski z którą byleś dwa razy na spotkaniu - podbijasz jej tylko atencje, jak sam zauważyłeś. :)

Teraz, Morfeusz napisał:

Potem znów się odezwała ale olała ostatni sms i nie odzywała się 5 dni.

To ostateczny dowód na to, że nie zależy jej, odzywa się z nudów lub/i dla dowartościowania się. 

Teraz, Morfeusz napisał:

Dziś wieczorem odezwała się pierdem że wróciła z wyjazdu z koleżankami.

Jak wyżej (chwilowo zabrakło męskiego zainteresowania, ewentualnie się nudziła). ;)

Spław ją (NA ZIMNO) i to tak żeby utrzeć jej trochę nosa. ;)

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Pani wychowana bez ojca, dość specyficzna

Oj widzę dramy ma horyzoncie. :)

 

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Nie przyjęła zaproszenia na na Facebooku

What? Gimby jesteście jakieś ? Chcesz ją wkładać na orbitę przy czym sam ją zapraszasz na jakimś portalu?

Bicz plis.

 

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Czy to borderka, że nie potrafię być w stosunku do niej obojętny? Dlatego że nie zdobyta?

Tajasne, niezdobyta. Chyba że przez:

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

 tylko silnych mężczyzn, którzy nie pierdo*ą się z nią

To bądź taki jak oni. 

Skoro Ci napisała esy to pewnie jest chętna, wsiadaj w to swoje tanie auto i jedź ją wyr...hać.

 

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Odpisywała tylko na dość agresywne albo prowokujące smsy, przestała mieć czas na spotkania ze mną

Zacytuj tu jakiegoś esa bo jestem ciekaw jakie to są "dość agresywne / prowokujące".

Skoro przestała mieć czas tzn ze ma Cię w swej wysportowanej, jędrnej d..pie.

 

Ona Cię nie szanuje, z powodu choćby statusu - ale to chyba już sam wiesz. No i tego że podchodzisz do niej jak do jeża. W porównaniu z jej innymi silnymi bolcami.

 

Albo się z nią spotkaj na seks albo odpuść, po cholerę Ci ktoś taki. Na orbicie to ona trzyma Ciebie z tego co ja tu czytam.

 

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Dziś wieczorem odezwała się pierdem że wróciła z wyjazdu z koleżankami. Widziałem zresztą to na Fb

Ty ją tak przypadkiem śledzisz? Co Cię obchodzi jej plan dnia?

 

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Czy to borderka

Jaka tam borderka, za mało danych. Ot zwykła pańcia, tylko ma problemy z ojcem więc trochę/bardzo zwichrowane będzie miała podejście do mężczyzn.  

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Miłośniczka serii 50 twarzy

Oj, jak 99% myszek. Tylko ona Ci to mówi otwarcie żebyś się kurna domyślił i przyniósł biczyk na kolejne spotkanie.

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

która potrzebuje naprawdę ostrego bad-boya albo zasobnego samca

A która nie?

P.s. Jak już pisałem, bądź tym badbojem!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz olej pannę, tak jak pisał @Tomko KOGO interesuje to co ona myśli?

Dla mnie to chore, że się śmieje z twojego statusu czy tam auta.

Shit testy już sięgają dna, zauważyłem, że od razu lepiej kazać pannie wypiepszać, niż trzymać ramę.

 

Bo ona ma fajne ciałko, ona dobrze o tym wie i jak nie ten frajer to inny. Bez obrazy oczywiście.

Cwane sztuki.

 

Raz jak kupiłem swój pierwszy samochód jechałem z panną się przejechać i ona coś, że jej się nie podoba mogłem coś lepszego kupić czaicie i mówię okej to reszte drogi z buta możesz pokonać, ona nie ma problemu..

Na pobliskim przystanku ją wysiadłem i potem mi pisze, że chuj jestem jak to się traktuje dziewczyny.

Że jej koledzy mnie dojadą.

Na prawdę poziom shit testów już na patole się robi, albo laski mówiące tam są drzwi czy jakieś chore odzywki, a potem czemu nie piszesz ?

Samooszukiwanie sie lvl ekspert.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Morfeusz napisał:

Dlatego że nie zdobyta?

This.

Normalna reakcja. Chcesz się trochę natrudzić podświadomie i ciągnie Cię do takiej, mimo że rozsądek mówi, żeby olać. Dlatego racjonalizujesz to sobie w taki np. sposób:

 

10 godzin temu, Morfeusz napisał:

O tej prawie zapomniałem.

 

Niby nic, niby tego, niby orbita, ale jednak coś.

 

10 godzin temu, Morfeusz napisał:

Chcę potrzymać ją na orbicie, bo mi nie wadzi.

Pytanie, kto tu kogo trzyma na orbicie - to, że jesteś tego świadomy, nie zmienia faktu, że raczej ona Ciebie, a Ty się możesz co najwyżej świadomie dać trzymać.

 

Sam wiesz, jak jest - wygrywa ten, komu najmniej zależy. Jeśli chcesz wygrać akurat tę grę, to nie możesz w nią grać. Nie w tym przypadku. Bądź mądrzejszy o swoje doświadczenia, doświadczenia innych braci, wiedzę z forum. Olej naprawdę, nie warto. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.