Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Patton

Samotne macierzyństwo na życzenie. "Gdy zobaczy dziecko, to pokocha"

Recommended Posts

Jest jeden lek na to nie spotykać się z kobietami w tych czasach jest to zbyt niebezpieczne jak mieszkanie w jaskini lwa kiedy stanie się głodny napewno nie będzie wesoło. Przez lata nigdy nie wpadłem a im człowiek starszy tym mniej się chce. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Filipx
      Cześć samcy! Już przez pewien czas spotykam się z fajną, wysportowaną dziewczyną. Jest studentką, lubi fitness, ale nie jest chuda i ma wspaniałe pośladki 😌. Ostatnio dowiedziałem się że jest dziewicą i  nie chce uprawiać seksu do ślubu. Czy to jest z mojego powodu? (jestem w miarę atrakcyjny i we dwoje chodzimy na siłownię) Czy warto wytrwać z taką kobietą? Póki co dobrze nam się układa i nie chciałbym psuć tej relacji. 
    • By CzarnyR
      Witam wszystkich bardzo serdecznie dawno nie pisałem nic bo no jak widać to Żeromskim to nie jestem . A mianowicie pytanie z tematu. Interesuje mnie to bo jak patrzę na związki znajomych z fb wiosen 28-30 to po około 2/3 latach od opcji "związek z..." pojawiają się zdjęcia z brzuszkiem, łóżeczkami z podpisami kiedy co i jak. Czy to nie za krótki okres czasu? Prosiłbym o wypowiedź starszyzny bo nie mam tutaj wątpliwości, że nikomu z nich pipsko nie przysłoni zdrowego rozsądku.  
    • By Mordimer
      Co piąta studentka przyznaje, że ma sponsora! „Myślą, że nie są prostytutkami”

Wykop: https://www.wykop.pl/link/5437849/co-piata-studentka-przyznaje-ze-ma-sponsora-mysla-ze-nie-sa-prostytutkami/
      Żródło: https://krknews.pl/piata-studentka-przyznaje-ze-sponsora-mysla-ze-sa-prostytutkami/

Jeden z wykopowych cytatów, który najbardziej odzwierciedla temat prostytucji i podejścia kobiet.
      Temat u nas znany i wałkowany często. Nie wiem jak oni ankietują wśród badanych, teraz coraz bardziej modna robi się e-prostytucja, kamerki/pokazy czy najmowanie w innych celach związanych z Internetem.

• By thyr
      No i co chlopaki , kobiety tez kochaja na zaboj . 😎
    • By Patton
      Jakoś by mnie to nie zdziwiło, gdyby to wprowadzili.

https://www.money.pl/emerytury/emerytura-zalezna-od-liczby-dzieci-konsternacja-wsrod-ekspertow-6470064108615809a.html
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.