Skocz do zawartości

Oficer kontrwywiadu o sytuacji w Polsce.


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu obserwuje działalność Piotra Wrońskiego. Jest to emerytowany oficer polskiego kontrwywiadu. Poza tym napisał kilka książek. To wszystko w skrócie oczywiście. Jako, że zaczynał w SB odebrano mu znaczną część emerytury. Co ciekawe jednak, jego największe sukcesy to rozbicie działalności jednego ze wschodnich wywiadów w Polsce już po 1989 r.

 

Na swoim kanale na you tube komentuje aktualne wydarzenia polityczne. Niestety nie spodobało się to chyba pewnemu kręgowi osób i został kilka dni temu zmuszony do ucieczki gdzieś na Zachód. Jestem ciekawy Waszej opinii na temat jego poglądów i samej osoby. Mam nieco mieszane uczucia słuchając jego audycji, ale z pewnymi jego wnioskami i komentarzami na temat aktualnej sytuacji w Polsce trudno mi się nie zgodzić.

https://www.youtube.com/channel/UCxUXUyyTgLTKBG1HwNx9KDQ 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Jedna z osób ze służb została pokazana w TV regionalnej jak wprowadzała skutego osobnika do komendy wojewódzkiej. Ujęcie było robione w sposób "od tyłu" więc nie było widać twarzy a jedynie sylwetkę. Zadałem pytanie, czy wprowadzała do komendy aresztowanego, no i oburzenie. Twarzy funkcjonariusza nie pokazano ale sylwetki w okresie letnim nie da się zmienić. Po paru latach

usłyszałem z ust tej osoby ,że pracowała w bibliotece co ciekawe w stopniu p.pułkownika. To mówi sami za siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Marek Kotoński said:

Z ludźmi ze służb nigdy nic nie wiadomo, mogą kłamać, tworzyć iluzje słowami, cholera wie co jest prawdą a co nie.

To prawda. Też o takim scenariuszu myślałem. Podobno ze służb nigdy się nie wychodzi więc może został rzucony na kierunek kanalizowania niezadowolenia wyborców PiS, którzy chcieliby oddać głos tym razem na narodowców. Z drugiej strony porusza także pewne niewygodne tematy tj. katastrofa smoleńska, seryjni samobójcy itp. Momentami mam też wrażenie, że może nawet lekko ześwirował i jest na jakichś prochach, bo te kłótnie z komentującymi jego stream są zupełnie bez sensu, a ostatnia jego wypowiedź o tym, że Iran może zaatakować Polskę bronią nuklearną jest nieco dziwaczna...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleofas napisał:

Momentami mam też wrażenie, że może nawet lekko ześwirował i jest na jakichś prochach, bo te kłótnie z komentującymi jego stream są zupełnie bez sensu, a ostatnia jego wypowiedź o tym, że Iran może zaatakować Polskę bronią nuklearną jest nieco dziwaczna...  

Jeśli rzeczywiście nadepnął komuś mocno na odcisk i ma z tego tytułu duże kłopoty, dobrze kombinuje.

Kiedy się zdyskredytuje, zrobi z siebie oderwanego od rzeczywistości fantastę, przestanie być niebezpieczny.

 

Czyli, uzyska bezpieczeństwo swoje i rodziny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.