Skocz do zawartości

Związki z czarnoskórymi - wynik obserwacji.


Rekomendowane odpowiedzi

Już od jakiegoś czasu obserwuję na podstawie doświadczeń znajomych, ale i mediach następujące zjawisko : kiedy biała kobieta zachodzi w ciążę z czarnoskórym to związek się rozpada.

-Mam trzech współlokatorów- dwie mulatki, jednego mulata. Każdy z nich ma białą mamę i czarnoskórego tatę. 

Nikt z nich nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Ojciec porzucił. 

Znajoma natomiast zaszła w ciążę z Jamajczykiem i to samo- zwiał.

 

Czy Wy też zauważyliście taką dziwną zależność? 

Nie gustuję w czarnoskórych,ale zastanawia mnie ta zależność. Różnice kulturowe? 

 

Tu gdzie mieszkam czarnoskórzy są bardzo pewni siebie - zagadują bez oporów na ulicy, w metrze, klubie itd. Jeśli widzą brak zainteresowania z mojej strony to nazywają rasistką i zalecają spier**** do swojego kraju..

 

Koleżanka jest w związku z czarnoskórych i jeśli nie idzie coś po jego myśli to... nazywa ją rasistką... 

 

Z kolei murzynki traktują bycie z białym jako prestiż.

 

Panowie, czy to prawda, że murzynki są dzikie w łóżku?

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem bo nie mam styczności z czarnymi ani nawet na ulicy nie widuję, no może jednego czasami. I ogólnie mnie to nie interesuje ale jak są głupie to tak mają. Żaden biały nie powinien ich już potem chcieć. 
A ci czarni to więksi rasiści od nas. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Pola90 said:

Czy Wy też zauważyliście taką dziwną zależność? 

Niekoniecznie. Znam przyklad pary gdzie ojciec bialy i matka czarna. Rozstali sie. Dziecko widuje sie z obojgiem.

 

2 hours ago, Pola90 said:

Tu gdzie mieszkam czarnoskórzy są bardzo pewni siebie - zagadują bez oporów na ulicy, w metrze, klubie

To raczej prawda.

2 hours ago, Pola90 said:

li widzą brak zainteresowania z mojej strony to nazywają rasistką i zalecają spier**** do swojego kraju..

Nigdy sie na to nie nabieraj. Tania i chamska manipulacja.

 

Ja czasami stosuje cos podobnego do kobiet ale w sensie “nie lubisz Polakow?” ale jest to robione z odpowiednim usmiechem na twarzy.

 

2 hours ago, Pola90 said:

i jeśli nie idzie coś po jego myśli to... nazywa ją

Niech go pogoni.

Chamska i bezczelna manipulacja a w zwiazku to w ogole.

 

Czarnoskorzy na poziomie takich numerow raczej nie odwalaja. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Pola90 said:

Panowie, czy to prawda, że murzynki są dzikie w łóżku?

@mirek_handlarz_ludzmi

Pytanie dla ciebie :)

 

@Pola90

Ale tak szczerze, chodzi ci po glowie przygoda z czarnoskorym?

Przeciez mozesz sprobowac a pozniej opisac na forum ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SławomirP napisał:

Jeśli dobrze pamiętam w USA prawie 75% murzynek wychowuje dzieci bez ojca, o ile ojcem był czarny.

Czytałam kiedys statystyki, że najtrwalsze małżeństwa w USA są miedzy hindusami, oraz murzynka+biały, a najmniej trwałe czarny + biała

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr z tym aby wzywać Cię/białych od rasistów jest stary jak... od kiedy biały człowiek im popuścił... 

 

Doskonale obserwacje @Pola90.  

 

Ja słyszałem już o tym w latach dziewięćdziesiątych jak kolega wrócił z wakacji w US. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, alicja95 napisał:

Ty masz chyba jakąś paranoje z tymi czarnymi, kolejny post... Jak nie o tym czemu faceci lubią murzynki, to teraz to. Ogarnięcia życzę, mnie inni nie interesują. Szczególnie że w moim typie są niebieskoocy blondyni.

Ciekawość nazywasz paranoją? Dziewczynko '95, zajmij się czymś pożytecznym zamiast udzielać się w wątkach, które cię nie interesują. To świadczy o braku zajęcia. Idź, wyjdź na świeże powietrze, zajmij się czymś. 

 

 

Mogę zakładać wątki o tematyce, która mnie interesuje a tobie nic do tego.

 

Nie życzę sobie, abyś odpowiadała w jakimkolwiek wątku założonym przeze mnie.

 

Bez odbioru. Lista ignorowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pola90 napisał:

Koleżanka jest w związku z czarnoskórych i jeśli nie idzie coś po jego myśli to... nazywa ją rasistką

Tym bym się nie przejmował. To pieprzony patent na robienie z siebie domniemanej ofiary, taki sam jak żydowski antysemityzm. Rasizm w ustach czarnych i antysemityzm w ustach Żydów to wytrychy do wykorzystywania ludzi i sytuacji, kiedy tylko zajdzie potrzeba. Rak obecnych czasów! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pola90 napisał:

Koleżanka jest w związku z czarnoskórych i jeśli nie idzie coś po jego myśli to... nazywa ją rasistką... 

Obrzydliwe są takie manipulacje.

 

3 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Nr z tym aby wzywać Cię/białych od rasistów jest stary jak... od kiedy biały człowiek im popuścił... 

Wiem że to norma, mimo wszystko ordynarne manipulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w UK, i widze taką tendencje, Dziś, murzyni raczej wiążą sie z Europejkami (Polki, Rumunki), Angielki w nich nie gustują (podobnie do Pakistańczyków). 

 

Dużo przebywam z Imigrantami (nie Polakami) i słysze od czarnych jak to cieżko jest być czarnym, bo żadna Cie nie chce. Ocywiście, jeżeli jesteś przystojny, to rasa nie ma znaczenia. 

 

Jeżeli chodzi o murzynki, to faktycznie sa dobre w łóżku, ale dość mało atrakcyjne na ogół. Kolejną tendencją jest to, że każda ładna murzynka/ mulatka ma białego faceta. 

 

Jeżeli popatrzeć na białe kobiety w zwiażkach z czarnymi, to sa na ogół otyle, lub mało atrakcyjne, 

 

 

Tak wyglądaja moje spostrzezenia, jeżeli chodzi o spore miasto w UK, Wiadomo, są wyjatki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90 miałam podobnie. Na zachodzie zagadują bezustannie, nie mają hamulców. Nawet gdy różnica wieku między mną a nim to na oko 30 lat. Są bardzo pewno siebie i nahalni. 

Natomiast nie powinnyśmy mierzyć wszystkich jedną miarą - spotkałam też kilka rodzin murzynów które były bardzo zrzyte ze sobą, nie żyli w biedzie. 5 lub więcej dzieciaków i wszyscy uśmiechnięci, zadbani. Różnie to bywa. Jednak z moich obserwacji zdecydowanie więcej jest tendencji które opisujesz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pola90 napisał:

Mogę zakładać wątki o tematyce, która mnie interesuje a tobie nic do tego.

 

Nie życzę sobie, abyś odpowiadała w jakimkolwiek wątku założonym przeze mnie.

 

Bez odbioru. Lista ignorowanych.

Hahahahahahahahahahha, a ja mam prawo komentować co chcę. Widać że jesteś niedojrzała, skoro tak agresywnie przyjmujesz krytykę/odmienne zdanie.

  • Like 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pola90 napisał:

Panowie, czy to prawda, że murzynki są dzikie w łóżku?

Zadajesz pytanie na niewłaściwym forum. Tutaj poza kilkoma osobami, zdecydowana większość murzynów i murzynki  oglądała co najwyżej w zoo.

Idź na kafeterię. Tam sporo dziewczyn Ci opowie swoje doświadczenia z wojaży czy wakacji.

Czekam kiedy w końcu zapytasz czy murzyni maja wielkie huje.

Edytowane przez ntech
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stelkor napisał:

Mieszkam w UK, i widze taką tendencje, Dziś, murzyni raczej wiążą sie z Europejkami (Polki, Rumunki), Angielki w nich nie gustują (podobnie do Pakistańczyków). 

 

Dużo przebywam z Imigrantami (nie Polakami) i słysze od czarnych jak to cieżko jest być czarnym, bo żadna Cie nie chce. Ocywiście, jeżeli jesteś przystojny, to rasa nie ma znaczenia. 

 

Jeżeli chodzi o murzynki, to faktycznie sa dobre w łóżku, ale dość mało atrakcyjne na ogół. Kolejną tendencją jest to, że każda ładna murzynka/ mulatka ma białego faceta. 

 

Jeżeli popatrzeć na białe kobiety w zwiażkach z czarnymi, to sa na ogół otyle, lub mało atrakcyjne, 

 

 

Tak wyglądaja moje spostrzezenia, jeżeli chodzi o spore miasto w UK, Wiadomo, są wyjatki.

Akurat ta moja koleżanka, która ma czarnego faceta jest większa. 

 

 

Słyszałam, że dla murzynek bycie z białym facetem to prestiż.

33 minuty temu, ntech napisał:

 

Czekam kiedy w końcu zapytasz czy murzyni maja wielkie huje.

 Być może zaskoczę,ale nie jestem i IE byłam nigdy zainteresowana. Jakkolwiek to zabrzmi czarnoskórzy przypominają małpki.  Co oznacza (nie wiem jak dla Was), że są askesualni. 

Po prostu zastanawiam się co Wy faceci widzicie w nich. Liche włosy, peruki, niemiły zapach. Mnie coś takiego nie rusza.

 

Poza tym kwestia potomstwa: dzieci z takiego związku nie będą podobne do białego rodzica.- czy to Was nie martwi? Ja bym chciała mieć dzieci podobne do siebie, chociażby w kolorze skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.