Skocz do zawartości

Związki z czarnoskórymi - wynik obserwacji.


Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam tylko nieśmiało uwagę, że za tekst:

 

1 godzinę temu, Ważniak napisał:

 

 

A teraz gwoli wyjaśnienia - białe kobiety nie mają podjazdu do murzynek - czy Ci się to podoba, czy nie - i nie, nie jestem ich fanboyem, to po prostu biologia na poziomie podstawówki.

 

Ich ciała są lepiej skonstruowane genetycznie (szerokie biodra, wąska talia, duży biust, płaskie brzuchy - i to często z automatu, a nie wypracowane na siłce; obstawiałbym, że wśród czarnych jest najwięcej mezomorfików - zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn), więc automatycznie będą częściej przyciągać wzrok facetów. Tak jak kobieta częściej obróci się za zbudowanym gościem z wielką klatą, niż nerdem w oksach. 

 

Co mądrzejsi o tym wiedzą i nie musiałbym o tym pisać, ale dla tych mniej mądrych - tak, są murzynki, które nie wpasowują się w ten rysopis, jak i są białe kobiety wpasowujące się idealnie. No shit, Sherlock.

 

Statystycznie czarnoskóra kobieta będzie atrakcyjniej zbudowana dla faceta niż biała, aczkolwiek my, mężczyźni, jesteśmy uduchowionymi istotami i dajemy również szansę białym kobietom, bo fizyczność dla nas nie jest taka ważna, jak to jest w drugą stronę. ?

 

Na co dzień mijam dziesiątki czarnoskórych kobiet, no i cóż mogę rzec, są one bardzo eye-catching; ich budowa, sposób poruszania się, styl ubioru itp. Białe kobiety są daleko w tyle.

 

 

- zarzut rasizmu nie padł ?

 

Natomiast tu:

 

42 minuty temu, OGÓR napisał:

Czarnoskórzy faceci w wiekszosci glosny, donosny glos, czesto agresywni (np kierowca autobusu), w pracy od nich stronie- nie mam wspólnego jezyka. Uwazam ich za zapalczywych i latwo wpadajacych w agresje. (...)NIGDY nie slyszalem o normalnych zwiazkach bialego faceta z tymi dwiema nacjami. Generalnie nigdy nie mialem jakichs 

- już tak?

 

Niby nic, klasyka gatunku, a jednak cieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deomi napisał:

@Ważniak W celach badawczych polecam Ci badoo , tam można sobie obejrzeć kobiety z każdego możliwego Państwa na ziemi. 

Afrointroductions.com też daje radę, przy czym niestety spora część kont jest fejkowych.

 

Godzinę temu, Pola90 napisał:

Jestem po prostu ciekawa. Co cię w ich wyglądzie urzekło. 

To samo, co urzeka u ładnej białej dziewczyny albo Ajatki albo Arabki (miałem nieco więcej mniej lub bardziej poważnych związków międzykulturowych).

 

O tym, co stanowi magnes na codzień i co dodaje pikanterii odpisałem Ci tutaj:

 

 

Poza tym to raz jeszcze podkreślę - nie ma co wrzucać wszystkich Murzynek do jednego worka, bo są naprawdę różne, choć jednocześnie - to co pisał @Ważniak ma w sobie bardzo dużo prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

Ja uważam, że czarnoskórzy są od nas silniejszą rasą. Silniejszą fizycznie i psychicznie. Do tego dużo bardziej agresywną i trochę mniej inteligentną.

 

Pod względem fizycznym z pewnością, są lepsi w sportach. 

Jeśli chodzi o intelekt,to być może się zgadza, bo jak wyjaśnić, że każdy kontynent zaczynał od zera a Afryka mimo bogactw mineralnych jest najbiedniejsza?

Niegdyś Kongo(z tego co pamiętam), było bardzo bogate, wówczas rządził tam biały człowiek. Gdy biały oddał władzę czarnemu to standard życia znaczenie spadł i jest to bardzo biedny kraj.

Podobnie'( być może) zadzieje się w RPA. Biali oddali władzę czarnym i są za zabijani.

 

 

Czytałam pewien artykuł, gdzie było napisane, że Azjaci są najbardziej inteligentną rasą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pola90 napisał:

Podobnie'( być może) zadzieje się w RPA. Biali oddali władzę czarnym i są za zabijani.

Ale o powstaniu w Soweto i  apartheidzie, mam nadzieję słyszałaś? Rozumiesz kulturowe przyczyny tego zjawiska? 

 

39 minut temu, Pola90 napisał:

Gdy biały oddał władzę czarnemu to standard życia znaczenie spadł i jest to bardzo biedny kraj.

I tak i nie. Np. Gambia i ex miłościwie panujący prezydent Yayya Jammeh gdy niespodziewanie dla wszystkich przegrał wybory, odmówił ustąpienia ze stanowiska w efekcie czego w kraju interweniowały wojska ECOWAS. Jammehowi pozwolono wolno opuścić pałac prezydencki, więc opuścił... zapierdalając w międzyczasie zawartość skarbca. To był początek 2018 roku, żadna tam era kolonialna :D

 

Idi Amin i jego ugandyjski spadkobierca też nie nastraja pozytywnie.

 

Z drugiej strony masz Rwandę i przykład tego, jak kraj po masakrze w 1994, pod egidą czarnoskórego Paula Kagame odbił się. Nie wiem ,czy wiesz, ale np. główne ośrodki gospodarcze Kenii mają znacznie lepsze pokrycie Internetu mobilnego niż Polska, nie wspominając o tak powszechnych metodach płatności mobilnych jak M-Pesa. Albo wspomniane przez Ciebie RPA, którego poziom rozwoju jest zbliżony do Mołdawii. Niby Mołdawia to nie "top10" Europy, ale oznacza to, że nie wszystko w Afryce jest "chatą gównem krytą".

 

27 minut temu, deomi napisał:

Jaki masz kolor oczu?

:D:D:D:D

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie egzotyka nie kręci.

Owszem znajdą się bardzo atrakcyjne kobiety w różnych częściach swiata, niemniej najbardziej podobają mi się z wyglądu kobiety własnie tu, w Polsce. Ogólnie ściana Wschodnia.

 

Murzynki nie są dla mnie atrakcyjne - coś podświadomie mnie odpycha.

 

Sądzę, że wielu mężczyzn ma podobnie a teza postawiona w wątku jest jak pewien znany youtuber - z dvpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@deomi

Nie mogłem znaleść, nie ma w internetach takie jak moje ? w każdym bądź razie najbliższe co znalazłem to te:

74b71419abc2c7838f010228ed3617cc.jpg

 

 

A Ty? :P 

 

Ale głównie mam ciemnozielone :P Jestem haryjcem uczonym duchownym:D:D

 

-----------------

Co do tematu:

 

Nie każdemu się podoba Choco Brown, nie każdemu podoba się Azjatka czy biały. Jednak oficjalnie to rasa biała jest uważana, za "najpiękniejszą" przez lata wszyscy chcieli być jak "biali". To, że nikt nie chce być białym jest związane z upadkiem rasy. A związki z czarnoskórymi to wielki temat i trzeba by było go naprawdę "rozkręcić" na czynniki pierwsze. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że gdyby doszło między nami do czegoś to trochę jak brat z siostrą? @deomi ? ?

 

To wiesz co to może lepiej brać jednak te Choco :D  chociaż i tak jesteśmy od dwóch czy tam jednej samicy, więc i tak koniec końców jesteśmy wszyscy tymi...jak to się mówi...

No wiecie o co mi chodzi jak brat rąbie się z siostrą - zapomniałem jak na to się mówi :P:P :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

trochę mniej inteligentną.

Przez to "trochę" biali ciągnęli cywilizacje do przodu a czarni woleli lepić domki z łajna i jebać po 10 km po wodę zamiast zbudować wioskę bliżej rzeki. 

Dzięki tej trochę większej inteligencji białych siedzisz teraz przed kompem w ciepłym domu i wymyślasz nowe tematy. 

1255900044_by_adiotk_600.jpg

 

Godzinę temu, Pola90 napisał:

Pod względem fizycznym z pewnością, są lepsi w sportach

Tu jest różnie bo np. w sportach walki czarnym przydaje się mocniejsza skóra bo rzadziej pękają im łuki brwiowe itp ale w pływaniu albo podnoszeniu ciężarów chyba nigdy nie widziałem czarnego a już napewno nie na mistrzowskim poziomie.

W trójboju albo kulturystyce występują natomiast już w zawodach strongmanów też nie widziałem żadnego murzyna.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic nie wniosę do tematu ale dodam od siebie jak to wygląda z tą tolerancją w realu.

Siedzę sobie kiedyś na siłce (mieszkam w UK) podchodzi do mnie trzech albo jak kto woli trzy czarne małpy i centralnie w biały dzień mówią mi żebym wziął prysznic bo śmierdzę.

Osoba / trener który jest na sali usłyszał to chyba i jak gdyby nigdy nic hihi/hahaha przecież nic się nie stało to tak dla żartu...dla żartu ??

 

Gdybym to ja albo jakiś inny biały zrobił tak w drugą stronę na miejscu była by policja, a gdyby jeszcze doszło do bójki na bank, na 100% dostał bym od 1 - 3 lat więzienia. 

Tak wygląda tolerancja.

 

Na pewno wielu z was zachodzi w głowę o co w tym wszystkim do jasnej anielki chodzi, dlaczego zachodnia UE tak daje się upokarzać ?

Czy pamiętacie jak Stalin nie chciał przyjąć wiadomości o tym że wojska III Rzeszy rozwalają kolejne radzieckie jednostki ?

 

Oni już wiedzą że jest pozamiatane. Próbują utrzymać pozory że wszystko jest OK, przetrzymać jeszcze jeden może dwa dziesięciolecia w spokoju. 

 

Szczerze gdybym nie był tak umoczony w tą Anglię już dzisiaj bym stąd spadał, a tak muszę jeszcze wysiedzieć 3-4 lata żeby dokończyć pewne sprawy. 

 

Nie dziwcie się że czarnych nazywam małpami.

Miałem kiedyś kumpla który po kilku latach w USA został skinem i już wtedy mówił mi jak to wygląda równość białego człowieka.

Ty w pełnym stopniu przy 40 stopniach zapierdalasz na dachach jakiegoś budynku a czarni z okien dla jaj mierzą do ciebie z pistoletu.

O tych na ŻŻŻ to już się lepiej nie wypowiadać.

 

Zobaczcie co się dzieje w krajach w afryce np. RPA gdzie czarni wyganiają z farm białych tylko dla tego że są biali. 

Miałem w pracy taką znajomą Polkę żonatą z Australijczykiem który w RPA był chyba milionerem, ranczo, hacjenda i te sprawy a potem ona sama musiała w UK napierdzielać na linii ziemniaki tylko dlatego że czarni pozbawili ich majątku. Widzicie jak szybko przychodzi ta zaraza ? Kiedyś było w TV, dzisiaj mamy już znajomych, jutro te małpy chociaż w Polsce powstrzymano ich sprowadzanie będą może wyganiać z domów wasze dzieci.

 

Pozdrawiam.  

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/20/2019 at 10:11 PM, Pola90 said:

Koleżanka jest w związku z czarnoskórych i jeśli nie idzie coś po jego myśli to... nazywa ją rasistką... 

Możesz ją zapytać jak ona to robi? Między innymi, że jeszcze go nie pogoniła?

Bez jaj. Gdybym był w związku z kobietą innej rasy i ona by mi co takiego powiedziała, tylko dlatego, że się jej coś nie widzi to bym ją spuścił po brzytwie, chociaż jestem umiarkowanie białorycerski.

 

--

21 hours ago, alicja95 said:
21 hours ago, SławomirP said:

Jeśli dobrze pamiętam w USA prawie 75% murzynek wychowuje dzieci bez ojca, o ile ojcem był czarny.

Czytałam kiedys statystyki, że najtrwalsze małżeństwa w USA są miedzy hindusami, oraz murzynka+biały, a najmniej trwałe czarny + biała

Formalnie tak jest i tak nie jest. Murzyni w Stanach, niezależnie od płci rozwodzą się najczęściej, a "azjaci", cokolwiek to "azjaci" znaczy, najrzadziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pola90 napisał:

Pod względem fizycznym z pewnością, są lepsi w sportach. 

Jeśli chodzi o intelekt,to być może się zgadza, bo jak wyjaśnić, że każdy kontynent zaczynał od zera a Afryka mimo bogactw mineralnych jest najbiedniejsza?

Bo kiedyś przyszli biali ludzie z pukawkami i uznali że bogactwa naturalne są ich. Potem sobie poszli ale prawa własności są wciąż ich. Dodatkowo nie sra się na własne gniazdo ale na cudze można. Masa afrykańskich jezior jest pozatruwana popłuczynami z kopalni. Bo zwyczajnie nikomu w Europie/USA nie zależy na byciu eko w jakimś zadupiu którego się nie odwiedzi. Bo to zbędne koszta. Fun fact. Połowa Afryki płaci walutą emitowaną we Francji.

5 godzin temu, Pola90 napisał:

Niegdyś Kongo(z tego co pamiętam), było bardzo bogate, wówczas rządził tam biały człowiek.

Nie było bogate. Było dochodowe. Wszystko szło do Belgii, garstka białych żyła jak książęta a czarni zdychali jak muchy. W tym bogatym Kongu zginęło 8 milionów ludzi a kolejni zostali okaleczeni. 

Bogactwo rodziło się z pracy. Niewolniczej. 

5 godzin temu, Pola90 napisał:

Gdy biały oddał władzę czarnemu to standard życia znaczenie spadł i jest to bardzo biedny kraj.

To był zawsze bardzo biedny kraj. To że kilka rezydencji opustoszało nie oznacza że przedtem było lepiej. 

5 godzin temu, Pola90 napisał:

Podobnie'( być może) zadzieje się w RPA. Biali oddali władzę czarnym i są za zabijani.

Owszem. Są zabijani ale to pokłosie dawnych lat gdzie biali zabijali i traktowali jak zwierzęta. Większość potencjału ekonomicznego wciąż jest w rękach białych. Biali zaś ten potencjał wzięli podstępem i siłą jeszcze w XIX wieku

5 godzin temu, Pola90 napisał:

 

Czytałam pewien artykuł, gdzie było napisane, że Azjaci są najbardziej inteligentną rasą. 

Azjaci to szerokie pojęcie. Są to Japończycy jak i Buriaci

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn: Nie jest tak do końca jak mówisz.

Owszem było niewolnictwo ale nie tylko w Afryce i nie tylko przez 400-100 lat wstecz i nie tylko biali handlowali czarnymi więc tłumaczenie biedy w Afryce ingerencją białego człowieka jest nieporozumieniem a nawet manipulacją, jeśli robisz to świadomie, bo świadomy człowiek wie, że niewolnictwo było zjawiskiem uniwersalnym i nie było ani jedyna ni nawet najważniejszą przyczyną biedy czy upadku społeczeństw.

Możemy o tym podyskutować w innym dziale.

 

Wracając do wątku, który jest jak mniemam też, bądź może być związany z tematem "Murzynki" to ja miałem wyłącznie "służbowe" i nawet nie platoniczne związki z murzynkami. Po prostu mieszkałem z nimi, tak się zdarzyło i raz, że jedna zajęta druga nieładna, do tego rozdarte, i pachnące jak spocony facet.

Jeśli chodzi o facetów to kilka Polek, a jakże, z murzyniątkami. Jedna często chodzi z dziećmi po parku. Nigdy ich natomiast nie widziałem z ich facetami, więc nie wiem czy to samotne matki czy tylko się zajmują dziećmi a chłop w robocie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

No wiecie o co mi chodzi jak brat rąbie się z siostrą - zapomniałem jak na to się mówi

Z rodu Targeryanów? :P

 

@Ważniak Te fotki co podałeś to tylko ta w środku jest murzynką, reszta to mulatki...

 

Mulatki by jeszcze były chyba dlatego, że mają ileś tam genów rasy białej, natomiast murzynki mnie w ogóle nie ruszają, no... może po kilku głębszych. :P 

 

Natomiast jeśli chodzi o rasizm... wg wikipedii jest to dyskryminacja rasowa, określana jako wyższość jednych ras nad innymi. W rzeczywistości każda rasa jest inna, każda ma swoje zalety i wady a samo pojęcie zostało stworzone aby wywoływać konflikty. Mniej więcej tak samo jak równouprawnienie. Czy kobieta i mężczyzna mogą być tacy sami (niezależnie od rasy)? No właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wrotycz napisał:

@Libertyn: Nie jest tak do końca jak mówisz.

Owszem było niewolnictwo ale nie tylko w Afryce i nie tylko przez 400-100 lat wstecz i nie tylko biali handlowali czarnymi więc tłumaczenie biedy w Afryce ingerencją białego człowieka jest nieporozumieniem a nawet manipulacją, jeśli robisz to świadomie, bo świadomy człowiek wie, że niewolnictwo było zjawiskiem uniwersalnym i nie było ani jedyna ni nawet najważniejszą przyczyną biedy czy upadku społeczeństw.

Pisząc o niewolnictwie, pisałem stricte o przypadku Konga które stało się prywatnym łagrem, ale było bogate. 

Co do reszty to nie jest tak że przed białym człowiekiem było bogactwo. Nie mniej biały człowiek zrobił niedźwiedzią przysługę ingerując w miejscowe układy.

Dodatkowo pierdoli się ciągle o wolnym handlu. Braku ceł i protekcjonizmu gospodarczego. I taki rolnik z Mali musi konkurować z takim z Limousin który nie dość że ma lepsze warunki klimatyczne to jeszcze dostaje n+1 dopłat. Przejdź się po sklepach. Jedyne co masz z Afryki to nierosnące u nas owoce. A Afryka tworzy coraz więcej zróżnicowanego towaru. Tyle że ten nie będzie mial szansy przebicia. Bo go się ocli. 

Tyle się chrzani o tym że trzeba dać wędke zamiast ryby, ale jak tą wędkę już mają to sie ją łamie. Bo w Afryce mają dostawać rybę i basta. Naszą rybę uzyskiwaną z nadpodaży naszych plonów i ukazującą nas jako troskliwych opiekunów. Bo tego że za tą rybę chcemy mieć koncesje, czy rudę manganu za pół ceny nikt nie zobaczy. Jojczymy na Assada w Syrii czy Ajatollahów.

Ale w tym samym czasie w Erytrei masz poborową kilkunastoletnią służbę wojskową. Podczas której możesz fedrować ziemię w poszukiwaniu złota, bez zapłaty, bez praw. Wszyscy mają to w dupie bo Erytrea to gównopaństwo, którego większość nie wskaże na mapie. Gównopaństwo, które nie śmierdzi bo nie kupczy złotem i nie krytykuje zachodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Tyle się chrzani o tym że trzeba dać wędke zamiast ryby, ale jak tą wędkę już mają to sie ją łamie. Bo w Afryce mają dostawać rybę i basta.

Bzdura. Problemem Afryki jest nadpopulacja. A ta wynika owszem z kolonializmu ale tego iż biały wprowadził minimalną ale jednak kulturę rolniczą,dostęp do wody pitnej i opiekę zdrowotną,co podniosło poziom życia i zmniejszyło umieralność dzieci , zapobiegał walkom klanowym i masakrom jakie temu towarzyszyły. W efekcie w wyniku 100 lat kolonializmu populacja wzrosła 10 krotnie . Po wycofaniu się białych struktury gospodarcze i społeczne zawaliły się co przyniosło spadek poziomu życia.

Afryka jest biedna bo biali ja zostawili w rękach czarnych a nie dlatego że ją wykorzystują.

Dajesz im ryby i wędkę ale oni rybę wyrywają sobie nawzajem a wędki wyrzucają.

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ntech napisał:

Bzdura. Problemem Afryki jest nadpopulacja. A ta wynika owszem z kolonializmu ale tego iż biały wprowadził minimalną ale jednak kulturę rolniczą,dostęp do wody pitnej i opiekę zdrowotną,co podniosło poziom życia i zmniejszyło umieralność dzieci , zapobiegał walkom klanowym i masakrom jakie temu towarzyszyły.

Nadpopulacja wynika przede wszystkim z braku antykoncepcji oraz z dość utylitarnego traktowania dzieci w wielu miejscach. Dzieci płodzi się na zapas bo ma się świadomość że połowa może zginąć. Tyle że już tyle dzieciaków nie ginie.

Co do zapobiegania walkom klanowym to biały nieraz je zaostrzał poprzez faworyzowanie jednego plemienia przeciw innemu. Zresztą dokładnie tak było w Amerykach

Cytat

W efekcie w wyniku 100 lat kolonializmu populacja wzrosła 10 krotnie . Po wycofaniu się białych struktury gospodarcze i społeczne zawaliły się co przyniosło spadek poziomu życia.

Po śmierci Tita podobnie. Jedna jugoslawia okazała się zlepkiem narodów które do dziś są targane animozjami. "Kosovo je Serbija" konflikty graniczne między Słowenią a Chorwacją. A w Afryce? Podobnie. W samym Kongu Belgijskim po odzyskaniu niepodległości kolonii o niepodległości zaczęły myśleć inni. Tym razem od Konga

Cytat

Afryka jest biedna bo biali ja zostawili w rękach czarnych a nie dlatego że ją wykorzystują.

Dajesz im ryby i wędkę ale oni rybę wyrywają sobie nawzajem a wędki wyrzucają.

Polska jest zacofana bo odzyskała niepodległość i nastało Polnische Wirtschaft.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.