Skocz do zawartości

Autoryzowany monter/serwisant


pioben

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wykształcenie budowlane, kilkuletni staż związany z różnego rodzaju pracami wykończeniowymi, budowlanymi itd. Moje wykształcenie to technik budownictwa. Generalnie wykonywałem rózne rodzaje prac remontowo-wykończeniowych.

 

Zastanawiam się, aby nawiązać współpracę na zasadzie aby stać się autoryzowanym serwisantem/monterem/instaltorem - pytanie czego?

Moje pomysły to;

 

- Okien/drzwi - tylko tutaj konkurencja jest dosyć duża;

- Rolet antywlamaniowych i innych zewnętrznych systemów biernej ochrony przeciwłamaniowej, antydostępowej;

- Systemów solarnych itd;

- Jakieś prace dekarskie, ale nie związane montażem więźb dachowych czy dachów - prace na wysokościach.

- Inne specjalistyczne montaże, które można wykonywać po przeszkoleniu.

 

 

No właśnie czego jeszcze? Liczę na interesującą burzę mózgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niełatwy temat.

Żeby stać się autoryzowanym serwisem trzeba często spełnić sporo warunków... Przymusowe szkolenia (oczywiście płatne), podczas pracy podpieranie się oryginalnymi podzespołami (często można kupić dużo tańsze zamienniki), zdarzają się zmowy cenowe u wszystkich partnerów... Wyklucza to elastyczną pracę z klientem, szczególnie na polu finansowym.

Do tego dochodzi serwis gwarancyjny, gdzie często są niejasne sytuacje...

Edytowane przez Myrmidon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.