Skocz do zawartości

Spodobała mi się pewna 40-tka.


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przepraszam za dublowanie postu ale nie moge z jakiegos powodu uzyc edytora lub jeszcze lepiej usunac post zamieszczony w innym temacie, jesli musze dostac za to ostrzerzenie to oczywiscie przyjmuje.

 

Wracajac do tematu to chodzi o moj post zamieszczony powyzej, bardzo mi sie spodobala ta 40 nie wiem co jest grane ze az sie skupic nie moge ma w sobie cos co mnie w niej kreci, ale nie chce sie zbialorycerzyc lub plaszczyc lub nadmiernie komplementowac

 

Czy bylibyscie cos w stanie doradzic drodzy Bracia ?

 

Ponownie jeszcze raz przepraszam za skopiowanie tego postu i zalozenie nowego tematu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SobolAlliv napisał:

skupic nie moge ma w sobie cos co mnie w niej kreci

Cipe ma ,od co.

 

5 minut temu, SobolAlliv napisał:

Czy bylibyscie cos w stanie doradzic drodzy Bracia ?

Mialem to samo i poleglem. Wyczula ze sie slinie na mysl o niej,olala. Trzeba sie nauczyc panowac nad emocjami. Zapros ja na kolacje i tam ja rozgrywaj, jak potrafisz, jak nie ona rozegra Ciebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat?

Zresztą nieważne ?.

Nie wyobrażaj sobie jak z nią w niedziele kotlety tłuczesz po kościele, tylko idź w kierunku bolcowania.

Ale widzę, że może być ciężko a raczej z Twoim podejściem, to niemożliwe.

Takie ryczące 40-tki są bardzo niebezpieczne, polegniesz kolego a to oznacza kłopoty.

 

PS: używaj polskich znaków.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SobolAlliv ile Ty masz lat? Nie jedną nie dwie znam historie młodzieńców używanych jako zabawki przez panie w wieku 30-40...

 

Dobrze pisze @Jan III Wspaniały, ale ja bym się na Twoim miejscu nie zniechęcał, w końcu Bóg stworzył Arrakis żeby ćwiczyć wiernych... hmmm czy może stworzył kobiety żeby ćwiczyć męską twardość dupy, jakoś tak.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Marek Kotoński said:

@SobolAlliv - dlaczego nie używasz polskich znaków?

Przepraszam z gory za to ale mam inny jezyk na komputerze. Pozdrawiam

 

10 hours ago, Jan III Wspaniały said:

Ile masz lat?

Okolo 30

 

10 hours ago, Jan III Wspaniały said:

tylko idź w kierunku bolcowania

A jak to robic, wiesz nie mialem zbyt wiele kobiet w zyciu, stad to pytanie

 

10 hours ago, Jan III Wspaniały said:

może być ciężko a raczej z Twoim podejściem, to niemożliwe.

A jak widzisz moje podejscie? jak je oceniasz?

 

 

Ona ciagle powtarza ze nie chce miec z facetami nic wspolnego, nie mam pojecia jak ja ugrac, po drugie to ona ma dzieci tak samo

 

Z kobietami mi nigdy nie wychodzilo, nie oszukukujmy sie ale do dzis borykam sie z tym problemem co jesli chodzi o tematyke podrywu, ale to juz dyskusja w innym dziale

 

Moze to uczucie minie ciezko powiedziec, moze dam sobie troche czasu, bo utrzymuje sie okolo miesiaca

 

 

Co proponujecie Bracia?

 

Dziekuje wszystkim za dotychczasowe  porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2019 o 19:06, SobolAlliv napisał:

Czy bylibyscie cos w stanie doradzic drodzy Bracia ?

 

W dniu 21.05.2019 o 21:16, leto napisał:

w końcu Bóg stworzył Arrakis żeby ćwiczyć wiernych...

 

Nie wolno się bać, strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
(...)

 

Bene Gesserit nadawały o bolcowaniu, mądre kobiety. Wniosek: na starej piczy młody uj ćwiczy.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Spodobała mi się pewna 40-tka.
4 hours ago, Exar said:

 

Bene Gesserit nadawały o bolcowaniu, mądre kobiety. Wniosek: na starej piczy młody uj ćwiczy.

 

 

 

Nie wiem jak to rozegrac, ciagle powtarza ze nie ma czasu, jak z nia rozmawiac zeby zgodzila sie umowic, w ogole nie jestem dobry w te klocki, nie chce zagadywac do niej jak jakis desperat proszac sie jej czy moze wyjdziemy na spacer, musze tak to zrobic zeby byla moja fuck body, tak czy siak z kolezanki z pracy musze ja urobic na kolezanke partnerke do zblizen. Nie mam pojecia co powiedziec. 

 

Hej podobasz mi sie bardzo ze chce zabrac Cie na ciacho? 

 

Jak wy Bracia podchodzicie do pan po 40stce?

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare przysłowie pszczół mówi, że "Gdzie się mieszka i pracuje, tam się ch..em nie wojuje."

Jak coś nie wyjdzie (Pani najdzie sobie innego, Ty stwierdzisz, że to nie to), w pracy zaczną się kwasy. Pół biedy, gdy to ona zerwie. Dużo gorzej będzie wtedy, gdy to Ty się wymiksujesz. Wtedy możesz mieć piekło - obrabianie dupy, docinki, podpierdalanie do przełożonych, nastawianie współpracowników przeciw Tobie itp (poczytaj, było trochę takich sytuacji na forum).

Osobiście miałem dziewczynę, która mieszkała w mojej klatce. Po rozstaniu stwierdziłem - kategorycznie żadnych związków w promieniu kilometra od domu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foaloke

@SobolAlliv

Weź sobie w wyszukiwarkę naszą wpisz frazę "samotna matka", poczytaj historię Braci którzy wpiepszyli się w związek z samotnym Milfami z dziećmi. Nie ma nic gorszego. 

Zresztą sam to przechodziłem. Już chyba wolałbym sam siebie wyruchac niż LTR z samotnym Milfem po 40-stce z dziećmi. 

A teraz wpisz tą frazę w wyszukiwarkę i czytaj. 

Szkoda że skasowali tą audycje Marka "Obyś cudze dzieci chowal". 

 

Edytowane przez trop
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie babskie pierdzielenie, po prostu nie jest Tobą zainteresowana. Jakby zjawił się właściwy książę jej układ hormonalny by zaczął inaczej pracować i w mig by zapomniała o byłym. Tak czy inaczej dobrze wyszło, praca to nie najlepsze miejsce do takich rzeczy, zwłaszcza gdy jesteś zielony w damsko-męskie gierki @SobolAlliv

Edytowane przez BrightStar
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.