Skocz do zawartości

Nie jestem atrakcyjny dla starszych kobiet.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Braders!

 

Taka rozkmina mnie nie dziś złapała. Jak już kiedyś pisałem, mam konta na aplikacjach randkowych, żeby czasem wyjść z domu. Głownie, zabieram do jakiegoś miejsca, w którym dawno nie byłem, żeby zjeść co lubię, porozmawiać z kimś, miło spędzić czas. Wszystko 'pod siebie', nie nastawiam się na wielkie romansowanie, ale jak coś się zdarzy to skorzystam. Jestem po prostu w fazie, w której szlag mnie trafia na myśl o siedzeniu samemu w domu.

 

Ostatnio co prawda po spotkaniu popłynąłem, ale cóż, każdemu się zdarza, jest gdzieś taki temat ;)

 

Ogólnie rzadko się zdarza, że gdzieś wychodzę, mam mało matchy, kobiety się umawiają, w ostatniej chwili przestają się kontaktować, różne typowe historie. Zastanawia mnie, że kobiet 35+ nie mam w ogóle odzewu, natomiast w tym tygodniu wychodzę drugi raz z jakąś małolatą 27 lat i pod koniec tygodnia jeszcze jedną 25, dla przypomnienia ja mam ponad 40. Obie uważam, za atrakcyjne. Myślę, że ja natomiast nie jestem jakiś super atrakcyjny, nie noszę drogich ubrań, nie gram bogacza. Nie mam samochodu, a nawet roweru.

 

Moja muskulatura też nie jest imponująca, jedyny atut to że mam ponad 180cm. Nie chodzę też w jakieś drogie miejsca, ostatnio wydałem może w sumie 50pln, bo zjedliśmy pół pizzy na spółę, wypiliśmy jakieś droższe piwo, i po tyskim. To z resztą bez różnicy, bo profil jest taki sam, dla wszystkich grup wiekowych. Zakładam też, że gdyby leciały na potencjalną kasę, ich wiek też nie powinien grać roli. Program mają jeden.

 

Macie jakieś teorie, co może powodować taki efekt? Starsze nie, młodsze tak?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegam następujące opcje:

1) Być może wyglądasz młodo

2) Wyglądasz jak gość z awatara i panie się boją, że im poznany w internecie Littlefinger sprzeda kosę w plecy podczas spotkania :D

3) Korzystasz z portalu randkowego na którym jest więcej młodszych kobiet i po prostu  statystycznie częściej odpisują Ci młodsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo dziewczyn ma tzw. "Daddy issues" No i lecą na starszych nie przez pozycje czy pieniądze a przez to że stereotypowo starsi są bardziej wyrozumiali, nie mają pędu by zaliczyć, a jak już zaliczają to wiedzą co i jak. Ponadto mogą coś powiedzieć o swoich doświadczeniach..No i jak coś to w teorii znikną z życia zamiast stalkować czy robić sceny o nowego chłopaka.

Nie zdziw się jak w łóżku zostaniesz przezwany per tata. Wbrew pozorom to dość popularny fetysz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze :) Co to za problem, że nie jesteś atrakcyjny dla starszych kobiet. I całe kurwa szczęście. 

 

Może jesteś spójny, albo masz to coś i wystarczy, aby pyknąć. 

 

Poza tym dobre z tym rowerem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na start zanim się ustosunkuję do Twojego posta kilka uwag:

1) Panie na portalach są z kilku powodów:

a) Chcą żeby ktoś je dobrze zerżnął - szukają przystojnego, pewnego siebie gościa;

b) Szukają beciaka od przysług, frajera-bankomatu - najlepiej szary żuczek, zupełnie przeciętny, który nie jest przesadnie pewny siebie. Po prostu dla nas facetów jest to ktoś kogo nazwalibyśmy normalnym.

c) Atencja - nawet Ci nie odpisze tylko zbiera matche.

 

Trochę się bawiłem w portale randkowe, siebie oceniam jakoś 6/7 na 10. W pół roku jakieś 300 match'y w jednym z większych polskich miast, więc dupy nie urywa. Moją obecność tam można podzielić na 3 fazy:

a) totalne białorycerstwo - mały odzew, nic nie poruchałem;

b) coś zacząłem kumać - trochę poruchałem, odzew trochę większy, ale dalej mały;

c) totalna wyjebka (obecnie), apki odinstalowane przez większość czasu, wracają co jakiś czas i jak mam matcha to walę jakiś tekst typu "Ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić" - piszę w apce specjalnie bez polskich znaków. I o dziwo odzew jest na poziomie 90%, zazwyczaj albo, że laska pisze się na walenie, albo chce się wcześniej poznać, albo "spierdalaj". Nie ciągnę tego, bo chwilowo z kobiet zrezygnowałem i traktuję to tylko jako eksperyment.

 

Wnioski:

a) Dla większości Pań jestem akceptowalny z wyglądu (ale dupy nie urywam), ale na podstawie wyglądu jestem przez nie kwalifikowany na granicy frajera / kogoś akceptowalnego;

b) Jak dochodziło do ruchania to zachowywałem się jak skurwiel - nadrabiałem braki w wyglądzie charakterem;

c) Jak zachowywałem się jak frajer miały mnie totalnie w dupie.

d) Laski nie czytają opisów - liczy się sam wygląd.

 

Teraz po przydługim wstępie:

 

50 minut temu, Baelish napisał:

Taka rozkmina mnie nie dziś złapała. Jak już kiedyś pisałem, mam konta na aplikacjach randkowych, żeby czasem wyjść z domu. Głownie, zabieram do jakiegoś miejsca, w którym dawno nie byłem, żeby zjeść co lubię, porozmawiać z kimś, miło spędzić czas. Wszystko 'pod siebie', nie nastawiam się na wielkie romansowanie, ale jak coś się zdarzy to skorzystam. Jestem po prostu w fazie, w której szlag mnie trafia na myśl o siedzeniu samemu w domu.

Jeśli cieszy Cię samo damskie towarzystwo to spoko, rób jak lubisz. Natomiast nawet jeśli nie idziesz w jakieś koszty, ale mimo wszystko stawiasz to jednak stawiasz się w roli petenta, a nie jak partner równy z równym. Czyli jesteś traktowany jako beciak - pewnie tak też prowadzisz rozmowę od początku.

52 minuty temu, Baelish napisał:

mam mało matchy

Prawdopodobnie dla naszych Pań w internecie nie jesteś wystarczająco atrakcyjny.

52 minuty temu, Baelish napisał:

kobiety się umawiają, w ostatniej chwili przestają się kontaktować, różne typowe historie

Potwierdza się to, że nie zabijasz ich wyglądem i się trafia lepsza opcja często, więc z niej korzystają. Charakterem nie porywasz, bo jesteś po prostu normalny, więc panie umawiają się z kimś bardziej agresywnym, przebojowym itp. Schematy.

Godzinę temu, Baelish napisał:

Zastanawia mnie, że kobiet 35+ nie mam w ogóle odzewu

Patrz na to co napisałem powyżej odnośnie tego, czemu kobiety wchodzą na te apki.

Prawdopodobnie nie sprawiasz wrażenia gościa, który taką kobietę dobrze zerżnie (a one często wolą młodszych a nie starszych). To raz.

Nie masz od nich matchy nawet na beciaka, bo pewnie nie spełniasz miliona wymagań odnośnie wyglądu jak ktoś wcześniej trafnie napisał, plus Twój wiek.

Godzinę temu, Baelish napisał:

natomiast w tym tygodniu wychodzę drugi raz z jakąś małolatą 27 lat i pod koniec tygodnia jeszcze jedną 25, dla przypomnienia ja mam ponad 40

Podziwiam Cię, że masz o czym gadać z takimi laskami w Twoim wieku. Ale do rzeczy.

Dla lasek w tym wieku jesteś w jakiś sposób egzotyczny z racji na swój wiek.

Podbijają sobie ego myśląc, że są takie dojrzałe, bo mają starszego znajomego.

Liczą, że się będziesz starał bardziej niż rówieśnicy jak dorwałeś młodą dupę.

To jeszcze ten wiek, że laski wolą starszych, dopiero później szukają młodszego bolca.

Godzinę temu, Baelish napisał:

Myślę, że ja natomiast nie jestem jakiś super atrakcyjny, nie noszę drogich ubrań, nie gram bogacza. Nie mam samochodu, a nawet roweru.

Czyli pewnie masz słabe fotki i ogólnie jesteś normalny gość. Do rżnięcia znajdą lepszych, a na beciaka się nie nadajesz, bo jesteś goły.

 

Chcesz więcej match'y?

Zainwestuj w lepsze fotki - te apki to festiwal próżności i wszyscy tam kłamią oraz oszukują na zdjęciach.

Zmień też wiek na 30+.

 

Chociaż z mojego doświadczenia wynika, że każda laska na tych portalach jest bardziej szurnięta niż laska, która z nich nie korzysta, więc imho lepiej szukać towarzystwa gdzie indziej.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sceptyczny? napisał:

totalna wyjebka (obecnie), apki odinstalowane przez większość czasu, wracają co jakiś czas i jak mam matcha to walę jakiś tekst typu "Ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić" - piszę w apce specjalnie bez polskich znaków. I o dziwo odzew jest na poziomie 90%, zazwyczaj albo, że laska pisze się na walenie, albo chce się wcześniej poznać, albo "spierdalaj".

;DDDDDDDDDDDDD

to fackt, zazwyczaj jest 50/50 albo chętna albo spierdalaj, taka loteria, chybił trafił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem przez jakieś 2 tyg i matchy mialem dużo. Lasek piszących jako pierwsze było moze z 10-20% a zazwyczaj szpetne. Odinstalowalem jak ustawilem sie z pierwsza laska na spotkanie. Ze zdjec jakies dobre 7. W realu spasiona a zdjecia jak sie okazalo z fb sprzed 2 czy chuj wie ilu lat.

 

Chociaż kusi mnie zeby ponownie zainstalować z nudy i potestować xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Libertyn napisał:

Sporo dziewczyn ma tzw. "Daddy issues"

Przypomniało mi to jedna osiemnastkę z czatu.

 

3 godziny temu, Jasnim napisał:

Chociaż kusi mnie zeby ponownie zainstalować z nudy i potestować xd

Jeśli chcesz protestować na kobietach z Czech, to testuj w mojej miejscowości. I jako że leży ona kilka kilometrów od Czech to wystarczy ustawić minimalny zasięg. I powiem że bywa że pojawia się ich wiecej niż naszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu to bym prędzej skakał z radości niż szukał powodów do rozterek.

Widocznie chcą Twojego little-fingersa w sobie :D

 

Już prędzej bym się przejmował opadami na południu bo domy podtopione a pogoda do końca tygodnia fatalna...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.