Skocz do zawartości

Cisza


Rekomendowane odpowiedzi

Co oznacza że kobieta podczas spotkań milczy? Patrzy w okno, zagadywana odpowiada zdawkowo, półsłówkami. 

Kino ,ciekawy film, potem restauracja a ona milczy. Nie podtrzymuje tematów, nie zagadaje. Brak szacunku ? Nuda ? 

Sytuacja powtarzalna, nie jednorazowy wyskok. Przy czym przy koleżance buzia nie zamyka się.

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To klasyczna nuda, do tego brak szacunku. Gdyby laska zaczęła się gapić w okno, jak coś tłumaczę dłużej niż kilka sekund to bym po prostu wyszedł. 

 

Po chuj się męczyć? Nigdy tego nie rozumiałem. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza tyle że nie jest wystarczająco asertywna by Cię spławić. Irytuje się ale chce zachować klasę.

 

Ewentualnie realnie nad czymś myśli lub ma blokady by mówić, może uważać się za zbyt głupią, może serialnie nie wiedzieć jak podtrzymać temat by się nie skompromitować.

 

Może być tak że całe zagadywanie to w istocie jeden wielki monolog, który ją średnio ciekawi ale głupio jej powiedzić byś się uciszył. A z koleżanką może mieć wspólne tematy. Ja mam dni gdy gadam po 4 h bez przerwy, jak mam o czym i z kim. Na ogół jednak wystarcza minimalna komunikacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to introwertyczka. No, ale jest kurwa jakiś poziom przyzwoitości, np. w restauracji to mogłaby z przyzwoitości chyba poudawać że interesuje ją konwersacja. A nie żeby tak bezczelnie. 

Dobra, wiem co robić. Tak tylko potrzebowałem atencji z Waszej strony ;)  . Tylko założę dobre trepy żeby kop był solidny.

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ntech napisał:

Co oznacza że kobieta podczas spotkań milczy? Patrzy w okno, zagadywana odpowiada zdawkowo, półsłówkami. 

Kino ,ciekawy film, potem restauracja a ona milczy. Nie podtrzymuje tematów, nie zagadaje. Brak szacunku ? Nuda ? 

Sytuacja powtarzalna, nie jednorazowy wyskok. Przy czym przy koleżance buzia nie zamyka się.

Chce się tylko darmo nażreć? :D

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan Trend na tyle popularny, że dorobił się już swojej nazwy - sneating :D

5 godzin temu, Libertyn napisał:

Może być tak że całe zagadywanie to w istocie jeden wielki monolog, który ją średnio ciekawi ale głupio jej powiedzić byś się uciszył

Gdyby się uciszył to nikt by się nie odzywał i siedzieliby jak w komorze akustycznej. Natomiast fakt, zaciekawiona z pewnością nie jest.

5 godzin temu, Libertyn napisał:

Irytuje się ale chce zachować klasę.

Właśnie takie zachowanie to ewidentny brak klasy.

 

31 minut temu, ntech napisał:

Dobra, wiem co robić.

I świetnie. Wszystko wszystkim ale szacunek do siebie trzeba zachować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/21/2019 at 11:36 PM, ntech said:

Co oznacza że kobieta podczas spotkań milczy? Patrzy w okno, zagadywana odpowiada zdawkowo, półsłówkami. 

Kino ,ciekawy film, potem restauracja a ona milczy. Nie podtrzymuje tematów, nie zagadaje. Brak szacunku ? Nuda ? 

Sytuacja powtarzalna, nie jednorazowy wyskok. Przy czym przy koleżance buzia nie zamyka się.

1) nudzi się 2) jest bardzo zestresowana w Twoim towarzystwie 3) jest niestabilna psychicznie 4) nie ma nic sensownego do powiedzenia 5) lubi Cię słuchać i nie lubi gadać (tak! to się zdarza! zaręczam doświadczeniem!)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/21/2019 at 11:36 PM, ntech said:

Co oznacza że kobieta podczas spotkań milczy? Patrzy w okno, zagadywana odpowiada zdawkowo, półsłówkami. 

Zwyczajnie jest albo niezainteresowana rozmową z Tobą, albo po prostu mniej rozgarnięta i nie wie co powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2019 o 07:24, Brat Jan napisał:

Chce się tylko darmo nażreć? :D

 

W dniu 22.05.2019 o 07:41, Raivo napisał:

@Brat Jan Trend na tyle popularny, że dorobił się już swojej nazwy - sneating :D

 

W dniu 22.05.2019 o 08:25, Libertyn napisał:

Znam takie co mówią że idą do toalety i znikają

 

To już się wyjaśniło dlaczego @Bonzo woli starsze.

Bo inaczej wychowane i mają odrobinę przyzwoitości i nie spierdzielają z knajpy.;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.