Skocz do zawartości

Koleżanka przy jej telefonie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia

Spotkała mnie dość dziwna sytuacja, która mnie doprowadziła do mindfucka. Mianowicie od trzech tygodni spotykam się z pewną kobietą i w Niedzielę zaproponowała mi abym do niej wpadł w poniedziałek, ponieważ miała wtedy wolną chatę i proponowała mi abyśmy sobie urządzili jakiś seksik. No spoko miałem być u niej pierwszy raz, więc po zajęciach zadzwoniłem do niej i odebrała jej koleżanka z japą że po cholerę dzwonię. Na początku nie rozpoznałem, że to nie ona i pomyślałem że o co tu kurcze chodzi. Oczywiście po chwili zrozumiałem ,że to nie ona i zadzwoniłem ponownie ponieważ przez chwile nie wiedziałem co się właśnie odpierdala.Przy drugim telefonie wyjechała ta jej koleżanka do mnie z japą i odpalił mi się wkurw podarliśmy na siebie mordy, ale się rozłączyłem ponieważ przez głowę mi przeszło że to mogła być jakaś prowokacja. Od poniedziałku cisza między mną a dziewczyną , wdziałem że siedzi na fb. 

Z sytuacją mam do czynienia pierwszy raz, mózg mi mówi że pora jest się ewakuować . Rozważam w tym momencie sytuacje znalezienie przez nią  sobie lepszego bolca, albo jest to po prostu jakaś głupia gra. W sumie nie wiem co miało to na celu i nie ukrywam że siedzi mi to w głowie. Ze względu na szacunek do siebie kontakt pierdole, ale sam fakt nie daje mi spokoju o co w tym wszystkim chodziło  i też nie ma sensu w to wnikać bo nie zrozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może koleżanka dowiedziała się, że macie na ten dzień plany łóżkowe i z niewiadomych powodów uznała, że do tego nie dopuści?

 

Może Twoja luba nie dowiedziała się, że dzwoniłeś tylko w tym przypadku dlaczego sama się nie odezwała?

 

Co jeśli koleżanka jej nagadała, że skoro Ty się nie odzywasz to ją olałeś i ma się do Ciebie nie odzywać?

 

Ja bym jej napisał "Radziłbym Ci zmienić sekretarkę bo aktualna jest zbyt pyskata" i olał temat, chyba że po tej wiadomości zdoła Cie przekonać,

że była urabiana przez koleżankę i sprzeda jej kopa w tyłek za wpierdzielanie się w nie swoje interesy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, x6eine napisał:

Od poniedziałku cisza między mną a dziewczyną , wdziałem że siedzi na fb

Jakby miała Ci coś powiedzieć I by jej zależało na znajomości to już byś wiedział o co chodzi i się nie zastanawiał. Proponuję znaleźć inny obiekt zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Myślę, że robiła sobie z Ciebie jaja a ty masz rozkminę. Zlej

Mam takie samo zdanie.

 

Pomyślałbym nad nauczką dla niej. Bez mściwości poprostu jakieś podobne zagranie jak będziesz wiedzieć, że jej zależy na czymś konkretnym.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, arachill napisał:

Mam takie samo zdanie.

 

Pomyślałbym nad nauczką dla niej. Bez mściwości po prostu jakieś podobne zagranie jak będziesz wiedzieć, że jej zależy na czymś konkretnym.

 

 

 

A już rozkminiałem czy jej nie wysłać zdjęcia jak poprzednia koleżanka leży w moich ramionach gniotąc mnie cyckami :-DDD. Po takim czasie akurat wiem że takie zagrywki robią z niej czajnik

Edytowane przez x6eine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.