Skocz do zawartości

Samiectv.com - chciałbym byście się na niej udzielali. Ale w jaki sposób?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam, że chciałbym rozszerzyć działalność - np. żeby ludzie z naszej społeczności mogli nagrywać swoje rzeczy na samiectv.

 

Macie jakieś konkretne propozycje? Chciałbym żeby strona była dla społeczności, ale brak mi pomysłów.

 

Może - to luźna propozycja - ludzie od nas będą chcieli nagrywać własne audycje albo video? U mnie nikt tego nie usunie i nie będzie akcji jak na youtube czy na vimeo.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Marek Kotoński napisał:

np. żeby ludzie z naszej społeczności mogli nagrywać swoje rzeczy na samiectv.

 

@Marek Kotoński

Może wideoporadniki z różnych kategorii? Choćby tak np komputery, motoryzacja, majsterkowanie itd. Tzn coś na podobnej zasadzie jak spryciarze.pl.

Edytowane przez Patton
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Arioch jakiej stronie?

 

@Patton może być, trzeba by stworzyć jakieś zasady, regulamin i można ruszać. Promocję osób występujących u mnie zrobi się na forum i innych moich portalach.

 

Mogliby ludzie dawać swoje ogólne rady, dotyczące życia, związków itd.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

A co do ilości i rodzaju działów, to myślę że dobrze by było żeby nie było ich mniej niż na stronie którą podalem. I dobrze by było żeby właśnie były też takie których nie ma na podanej stronie, plus to żeby nie trzeba było pokazywać twarzy, co by mogli wykorzystać hejterzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stronka mogłaby być takim trochę, "wszystko w jednym :) "

Twoje i nasze videa, artykuły, zrobić taki "Mini youtube" - wróżę wielki sukces i genesis nie będzie problemem w nie dalekiej przyszłości.

Należałoby przemyśleć jak to ma wyglądać, bo potencjał masz w "nas" czyli użytkownikach. Mądrze tym zagospodarować, ulepszać, rozwijać i będzie git majonez. Szanować ludzi, pozowolić na wolność wypowiedzi, być oazą normalności i to nie może się nie udać :) 

Warto również porobić jakieś widoczne i sensowne zakładki gdzie Twoje inne stronki będą propagowane.

Dasz radę ? 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym to widział jako agregator materiałów o samoswiadomosci meskiej i zyciu mezczyny. Materiałów video i audio. Jest sporo różnych ciekawych nagrań w sieci rozrzuconych po blogach, youtubach czy innych tworach. Tak by było w jednym miejscu. 

 

Jeśli udało by się uratować chodź paru młodszych braci przed zgubnym pomysłem małżeństwa i robieniem cale zycie na żonę to gra warta świeczki. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.