Skocz do zawartości

Chłopak 10/10 a zaniedbana dziewczyna.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z urodą da się współżyć, ale rzadko żyć. Zresztą urodziwe przeważnie robią za breloczek bądź trofeum. 

No i warunek posiadania powodzenia przez kobiety jest słabiutki, wystarczy nie straszyć wyglądem. Niesamowite osiągnięcie, nie ma co.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pola90 napisał:

Dodam, że mam bardzo duże powodzenie. (Nie,nie chwalę się tym).

Czyżby? Bo jak czytam twoje teksty, to wynika co innego. Co chwila wtrącasz w jakiś wątek, że jesteś atrakcyjna.

 

2 godziny temu, Azizi napisał:

A tak na serio skoro nie wiesz czemu to może go zapytaj zamiast nas? :) Najprostsze rozwiązanie, po co sobie komplikować życie?

Piszę jej to samo drugi raz, żeby spytała się. Tak samo było z Murzynkami. Jakbyśmy my mieszkający w Polsce mieli z tymi, styczność na co dzień. :) I nie piszę o ludziach, którzy jadą gdzie za granicę pracować czy po to aby odpocząć.

Przecież jeżeli ten facet do niej podbija, to może się go zapytać wprost.

 

ps. Lubię czytać jej tematy. Tu aż bije schematami. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pola90 napisał:

Serio?To czemu podrywa inne, skoro taki wpatrzony jest w swoją ?

Z pewnością dlatego, że jesteś najładniejsza i ininiejsza niż wszystkie.

 

Musiałem w końcu to napisać, bo będzie 10 stron tekstu i wszyscy będą się droczyć. Nie dziękuj.

Temat do zamknięta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to powinni internet zabrać.

Tematy na tym forum, które przeczytałem przez kobiety idą o pomstę do nieba na palcach jednej ręki policzę, który by coś wniosły do ideii forum czy samorozwoju i samoświadomości.

 

Dziękuję, pozdrawiam.

Przez takie pierdolenie tylko to forum pokazuję prawdę i to dobitnie jak to wygląda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak za czasów szkolnych, moja znajoma z klasy chwaliła się ze jeden chłopak strasznie ją podrywa, i ciągle za nią lata.... Po czasie się okazało, że chłopak był gejem, i ukrywał się z ówczesnym chłopakiem.... (ogólnie chłopak, traktował tak samo wszystkie dziewczyny) Także czasem kobiety same sobie dorabiają atmosferę podrywu. Ewentualnie chłopak jest ogólnie typem człowieka, co lubi miło zagadać, miło coś powiedzieć, miałam takiego kolegę, z treningów bardzo przystojny, do tego wysoki, z charakteru bardzo dobry, i wszystkie co go nie znały, były pozakochiwane, i pełne nadziei. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pola90 napisał:

Kobieta z brakami w uzębieniu (złamana jedynka). Ten facet bardzo dba o siebie- siłownia, dobrze ubrany, niezły samochód a ona?  Wstawiłabym zdjęcie, ale RODO.

Opisany przeze mnie facet podbija do mnie. 

Dodam, że mam bardzo duże powodzenie. (Nie,nie chwalę się tym).

 

 

Uciekaj! Jakiś rozchwiany wizualnie :D

No chyba, że zauważył, że Tobie też jakiś ząbek się rusza :D

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 17nataku napisał:

Widocznie aktualna partnerka daje mu to czego oczekuje.

 

Może kolega ma dość typowych samiczek i znalazł swoją drugą połówkę z połówką zęba, który nie jest dla niego problemem.

 

Proszę szczegółowo opisać jego "podbijanie" żebyśmy mogli się do tego odnieść. 

Serio?To czemu podrywa inne, skoro taki wpatrzony jest w swoją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Azizi napisał:

Znowu się zaczyna.. nie wierzę.

Po co ten wątpliwie wartościowy temat ciągnąć..

Nie musisz komentować:)

Teraz, Azizi napisał:

Znowu się zaczyna.. nie wierzę.

Po co ten wątpliwie wartościowy temat ciągnąć..

Nie musisz komentować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pola90 napisał:

Serio?To czemu podrywa inne, skoro taki wpatrzony jest w swoją ?

Bo mu nie daje kiedy chce. A poza tym jest głupia i śmierdzi jej z dupy gdy się bzykają od tyłu.

A teraz podważ moją hipotezę.

Edytowane przez ntech
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu no może gość lubi wieloryby, wielkie mecyje.

BTW - właśnie wróciłem z imprezy firmowej, najebany jak szpadel. Wyrywała mnie tam taka jedna dama 100+kg (170-cm, żeby nie było), tańce, obściski cośtam cośtam, ogólnie żeżuncja, ale byłem najebany więc olewka. Przy czym cały czas podkreślała jak to ona kocha swojego męża i jak to on jest ten jej jedyny wymarzony. Interesujący fun fact - jak jeszcze byliśmy w miarę trzeźwi, spytała mnie o wzrost (mój dużo ponad 180cm). Z kamerą wśród zwierząt, z kamerą wśród zwierząt. Możesz sobie teraz ten scenariusz zaadoptować w jakiś sposób w drugą stronę, mi wychodzi na to, że każdy by chciał - co najmniej od czasu do czasu - poruchać coś z wyższej półki, niż jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pola90 napisał:

Opisany przeze mnie facet podbija do mnie. 

Tydzień temu zagadałem do jednej panny w pracy... tak z nudów zwykła gadka-szmatka...

 

Dwa dni temu się dowiedziałem, że do niej zarywam... a ona oczekuje deklaracji czy chcę w końcu z nią chodzić czy nie... :o

 

Do tej pory zbieram szczękę z podłogi... no i w związku z tym się nie mogę zadeklarować... :D (Co za facet ze mnie?). 

 

7 godzin temu, tytuschrypus napisał:

@Pola90te 90 w nicku to rocznik, czy jednak coś innego?

Obstawiam numer buta ewentualnie rozmiar oczekiwanego (a nie spełnionego) czarnego (przepraszam... czekoladowego) pytonga. :D

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. gdyby dawała wszystko to, czego chce to by nie podrywał innych.


Na podstawie poziomu wypowiedzi większości z was, śmiem twierdzić, że bliżej wam do chlewu. 

Z racji zawodu mogę pomóc albo współczuć. W tym przypadku wybieram współczucie. 


Niektórzy tutaj usilnie próbują zmieszać mnie z błotem. Czy wy serio myślicie, że marna próba obrazy od przegrywów życiowych, którzy spędzają  dnie i noce na tym forum mnie ruszy? Wy żyjecie tym forum. Wielu/wiele z was ma poważny problem ze sobą, w relacjach międzyludzkich (i nie tylko) i dlatego próbuje się tutaj zyskać na pewności. Może mniej czasu spędzać na forum i coś ze sobą zrobić?


Ja mam bardzo fajne życie, osiągnęłam to, co chciałam, moja samoocena jest adekwatna do tego, co sobą reprezentuje i do tego jak wyglądam. Na forum weszłam kilkanaście razy w życiu, ale widzę, że dla większości z was to forum to życie. Przykre. Pora coś z tym zrobić,aby nie skończyć jako życiowy przegryw.

Na dodatek te teksty jakie to wszystkie kobiety są niedobre, ojeeeee! No są straszne. JEŚLI REPREZENTUJECIE SOBĄ TO SAMO,CO NA FORUM, TO NIC DZIWNEGO, ŻE JEST JAK JEST. Ciągnie was do swojego poziomu (bliżej obory/chlewu).

 

Bije od was nie nie tylko zerowym poziomemem ( większość z was operuje słownictwem typowego kloszarda, chociaż i oni mają w sobie nieraz więcej kultury od was), ale i hipokryzją - nie dobrze jak dziewczyna jest dziewicą, niedobrze też jak spała z paroma, bo to już dziwka. Jak wspomina o aucie to pewnie materialistka, gdy pyta opinie murzynek to zapewne ciągnie ją aby sprawdzić jak to jest, jak wspomina o obcokrajowcu to pieprzona Polka, która daje na prawo i na lewo itp. Jesteście naprawdę śmieszni, maluczcy i żałośni. Współczuję rodziców, którzy nie potrafili was wychować, dać minimum z zakresu obycia i kultury osobistej. Biedni, sfrustrowani ludzie, których esencją życia jest to forum.

 

Zacznijcie najpierw wymagać od siebie. Nie jesteście tacy wspaniali, skoro wasze życie to przesiadywanie na forum. 


Można wymieniać opinie, ale jeśli odbywa się to na pewnym poziomie. Ja tu widzę po prostu D N O, muł,z którym nie warto nawet dyskutować o pogodzie.  Jedynie nieliczni byli w stanie dyskutować na pewnym poziomie, bez ubliżania innym. Reszta to dno.

 

Tym postem kończę swoją przygodę z tym forum. Szkoda czasu, nie mój poziom. 

 

Życzę wam refleksji nad własnym życiem. To forum nie może być waszym światem. Gdy się tak dzieje, robi się to bardzo niezdrowe i niebezpieczne.

 

Bez odbioru .


P.s Poproszę o ban:) Nie zamierzam korzystać z tego forum.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mat2206 napisał:

Hahahah dokładnie.

Wincyj durnych  seriali  w tv i  instagrama dziewczyny.

Już książę jedzie.

 

Mnie też to bawi, bo rozumiem problem. Ale kobiety w większości tego nie pojmują, social media robią im wodę z mózgu. Kiedyś żeby mieć fanów, trzeba było być naparawde znanym aktorem, piosenkarzem. Dzisiaj zakładasz konto, wymalujesz jape, pokażesz cyc i już kilkuset kalkierów, zwanych żartobliwie followersami, macha jęzorem jak opętani. No może się we łbach poprzewracać. No i naturalnie się poprzewracało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pola90 napisał:

Na podstawie poziomu wypowiedzi większości z was, śmiem twierdzić, że bliżej wam do chlewu. 

Nikt nie jest idealny.

chrum chrum...;) 

 

2 minuty temu, Pola90 napisał:

Można wymieniać opinie, ale jeśli odbywa się to na pewnym poziomie. Ja tu widzę po prostu D N O

Problem z Tobą- Ty nie umiesz wymieniać opinii. Ty chcesz żeby dopasowywać się do Twoich.

 

3 minuty temu, Pola90 napisał:


P.s Poproszę o ban:) Nie zamierzam korzystać z tego forum.

No i foch. Czego można się było spodziewać po kolejnym dziewczątku, zszokowanym tym, że faceci nie tańczą wokół.

 

Proszę, przemyśl to. Wróć do nas.

Nie wiem jak sobie bez Ciebie poradzimy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak @Pola90 jak nie chwalisz, nie klakierujesz tak jak stado baranow, które Ci nadskakuje, bo podobno masz "bardzo duże powodzenie i fajne życie" to jesteś przegrywem, prezentujesz dno.

 

Zapewne gdybyś tu otrzymała w odpowiedzi, że rzeczywiście tamtą bezzębną kobietę powinien kopnąć w dupę, bo Tobie się tylko należy atencja i "fajne życie", to wtedy byłby tu wysoki poziom, sami inteligentni, wygrywy. Żałosne żale ksieżniczki, której majestat został obrażony, bo coś jej nie zagrało z "fajnym życiem" wypełnionym sukcesami i męską atencją.

 

Kiedyś nie rozumiałem idei "rezerwatu" na tym forum. Dzisiaj już wiem, że to decyzja jedna z najważniejszych. Takie kobiety sukcesu zrobiłyby gnój w kilka chwil.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest po myśli  pani  i  już fochy, dziewczyno  ogarnij  się żaden facet  nie zechce mieć roszczeniowej i pretensjonalnej o byle co  kobiety.

Nawet  wygląd nic nie zmienia, myślicie że jak wyglądacie trochę lepiej to już faceci  będą wam usługiwać.

Na szczęście coraz więcej facetów olewa wasze wygórowane wymagania i  zajmuje się sobą.

Chwila przyjemności  nie jest warta skakania kolo was sory.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pola90 napisał:

Panowie, ostatnio zastanawiałam się z koleżanką jak to jest, że chłopak 10/10 jest w związku z zaniedbaną starszą od niego kobietą o 7 lat.

Widocznie facet ma ekstremalnie niskie poczucie własnej wartości @Pola90 ;) 

Albo ta kobieta ma sporo atutów, które niwelują jej nie najlepszy wygląd zewnętrzny :D 

Albo... zapytaj go i się dowiedz :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.