Skocz do zawartości

Jak trzeba być nienormalnym...


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

do kwestii zwierząt podchodzę sceptycznie, nie jestem obrońcą praw zwierząt, nie jestem weganem/wegetarianinem, ale to co wczoraj zobaczyłem przeglądając internety spowodowało że mi się nóż w kieszeni otworzył. No żesz k*rwa mać, jak można być takim s*urwysynem, żeby dla frajdy (?) coś takiego robić?? Co ludźmi kieruje robiąc tak jak ten typ, co kieruje ludźmi że to nagrywają? Pomóżcie mi, bo chyba tego nie rozumiem.

 

https://www.yousign.org/media-t-4552?fbclid=IwAR05XdH0YL40xTfXYGv_BCuSvMFH0XaqCzrqmtdju5RgXi8jJpAyumlry78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, zauważyłem. Jeszcze przed chwilą strona działała normalnie.

Na filmiku gość bije pałką w głowę psa, który na końcu już nie ma siły nawet wyć.

Niestety nie mogę w jakiś sposób ściągnąć filmu, została możliwość jedynie zdjęć..Jeśli są zbyt brutalne jak na forum to proszę moderatorów o usunięcie.

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Edytowane przez Azizi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 17nataku napisał:

Niestety strona już zablokowana, nie zobaczymy treści

U mnie działa

 

22 minuty temu, Azizi napisał:

Bracia,

do kwestii zwierząt podchodzę sceptycznie, nie jestem obrońcą praw zwierząt, nie jestem weganem/wegetarianinem, ale to co wczoraj zobaczyłem przeglądając internety spowodowało że mi się nóż w kieszeni otworzył. No żesz k*rwa mać, jak można być takim s*urwysynem, żeby dla frajdy (?) coś takiego robić?? Co ludźmi kieruje robiąc tak jak ten typ, co kieruje ludźmi że to nagrywają?

To Tajwan. Tam się, podobnie jak w Chinach kontynentalnych je psy.

Ponoć pewne substancje wydzielane gdy zwierze się boi, poprawiają smak mięsa. Tu facet bije psa. W Chinach na targu można zobaczyć jak małego psa się nadziewa na hak i opala żywcem palnikiem, by lepiej smakował i sierści nie było.

U nas efektem sku$#@syństwa jest Foie Gras

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Azizi napisał:

Pomóżcie mi, bo chyba tego nie rozumiem.

Sadystów i psychopatów na tym świecie nie brakuje. Niektórym zwyrodnialcom takie praktyki sprawiają przyjemność. Nawet tego nie oglądam, bo się nie chcę wkurwiać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.