Skocz do zawartości

Wybory do PE 26.05.2019


Wybory do PE 26.05.2019   

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo, bracia, będziecie głosować 26 maja?

    • LR
      2
    • PiS
      7
    • KE
      2
    • Wiosna
      2
    • Kukiz'15
      5
    • Konfederacja
      47
    • PFP
      2

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 26.05.2019 o 05:00

Rekomendowane odpowiedzi

@Kapitan Horyzont "debata" jest na YT a i wcześniej jest link. Tylko co to za debata jak oni znali wcześniej pytania, odpowiedzi były ułożone w sztabach i tylko przyszli odklepać i się pięknie mieścili w wyznaczonym czasie co aż było dla mnie niezmiernie dziwne, kiedy jeszcze o w/w fakcie nie wiedziałem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Soprano said:

A wiesz, ze przez wejście partii do PE dostaje sie sporo subwencji wyborczej? 

Kolejny powód żeby dać sobie spokój. Tkwimy w czymś co nie jest ani państwem komunistycznym, ani demokratycznym. Jak to mawiał Braun mafie, loże i szczęść Boże. Kij z tym kto to dostanie. Nie wierze żeby się coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wahałem do ostatniej chwili między Kukiz'15 a Konfederacją. Serio już miałem upatrzonego kandydata od Kukiza, ale pomyślałem, że na te wyboru, jako że są do PE lepiej jednak będzie postawić na Konfederację. Szkoda, że nie weszli, tak mało brakowało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.

Ciekawe kiedy to lewactwo w końcu ludziom zbrzydnie.

No bo to jest połączone z feminizmem.

Prawica to możliwość bogacenia się pracą, czyli bogacenie się facetów i ich dominacja.

Lewica to bogacenie się nieróbstwem czyli bogacenie się kobiet czyli dominacja kobiet i feminizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Jadą na tym samym patencie czyli kupowaniu ludzi za ich pieniądze. Jak widać daje to doskonałe wyniki, bo elektorat mysli tu i teraz:"Bo Jarek da!" Ja tylko sie zastanawiam kiedy to pierdolnie. No bo tak: emeryci juz swoje Kiełbacha Wyborcza+ dostali, za chwilę ruszą wypłaty na 1 dziecko, a po wyborach Izrael czeka na swoje Mienie Bezdziedziczne+. Ja bym sie obawiał czy takie USA podołają podobnym zobowiązaniom, a co dopiero Nadwiślańska Republika Bananowa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pis dostał bardzo mocny wiatr w plecy. Możliwe że pis przejął głosy psl na wsi no i do tego 500+

Konfederacja musi szybko się otrząsnąć. Jest mało czasu a tam jest poważny problem by się dogadać z kukiz .

Zamiast walczyć o tych co nie poszli na wybory to ze sobą walczą.

A pisowi zależy by kłócić się z po. Wyborców pis nic nie jest w stanie na ten czas przekonać że źle robią bo im po prostu rosną słupki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie partie będą się napieprzać przez następne X lat. Nie chce, żeby mi zmarnowali życie i tak się zacząłem poważnie zastanawiać nad wyjazdem przed 30 rokiem życia. Chociaż wcześniej chciałem pracować w Warszawie, ale jedyne co mi obecna polityka oferuje, to koszenie pensji do zera na rzecz programów socjalnych i utrudnianie jakiejkolwiek przedsiębiorczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy sukces PISu polega na rozdawaniu 500+ do każdego dziecka, kota i świnki morskiej. 

 

Social napewno ludziom się podoba ale chyba to co przekonuje wyborców to nieustępliwość tej partii i robienie swojego choćby po trupach. Taka stanowczość może się podobać. 

 

Zobaczcie, że póki co nie ma niemożliwych rzeczy dla PISu. Jak ich ogranicza prawo to go zmienią o 4:00 nad ranem, konstytucję nagną pod sobie, sędziów się zwolni, biorą wszystko bezpardonowo. Taka skuteczność jest pociągająca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RealLife nieźle ujął sprawę.

Jaki program ma Konfederacja?

Wygrać.

Po co?

Co oferują?

To co obiecują to kopia.

Można znaleźć w historii, w nagraniach z czasów gdy rządzili, teksty że tak się nie da.

Dziś zaprzeczają temu co mówili wcześniej.

Szamocą się jak ryba na piasku.

Internet nie zapomina.

 

Niezłe podsumowanie czytałem przypadkiem:

Kradną i jedni i drudzy, ale PiS przynajmniej trochę się tym dzieli z ludźmi.

 

Lambert

Masz zupełną rację, tyle że takich polityków praktycznie nie ma nigdzie na świecie.

Nowy?

Z odpowiednią charyzmą i realnym wpływem na ludzi?

Przecież taki jest Kaczyński.

Ma wpływ na ludzi i wie czego chce.

Dlatego tak dobrze mu idzie.

 

Miałeś Nowoczesną - nomen omen.

Co zrobili jak weszli do gry?

Odwaliło im w główkach, że są władzą.

Zapomnieli, że nie rządzą tylko służą narodowi.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue: chyba pomyliłeś nazwę i chodziło Ci o PIS. Konfederacja nigdy nie rządziła.

 

14 godzin temu, Kim Un Jest? napisał:

Ja bym sie obawiał czy takie USA podołają podobnym zobowiązaniom, a co dopiero Nadwiślańska Republika Bananowa.

Polska ma ogromne ilości cennych minerałów. Jeszcze do niedawna sądziłem że zamykanie kopalń ma chociaż tą zaletę że te minerały zostaną na przyszłość gdy do rządów w końcu wejdą libertarianie.

Ale ostatnio widziałem jakiś film gdzie mówili o tym że USA Po cichu kradnie od nas te minerały (oczywiście inne niż węgiel, chodzi takie w które mając masę 1kg są warte tysiące dolarów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe w reszcie europejskiej Unii nie jest tak skostniale. Co prawda eurosceptycy nie uzyskali większości a co najwyżej zwiększyli stan posiadania ale za to dotychczasowa koalicja chadeków i socjalistów straciła większość, po raz pierwszy od 1979r. Wątpię jednak, że "wyciągną wnioski" z tego głosowania. Znaczy wyciągną ale raczej takie jakie wyciągnął PiS - czyli propaganda sukcesu w mediach i rozdawnictwo kluczem do ogłupienia i przekupstwa przeciętnego wyborcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.