Skocz do zawartości

Wkurzeni 30-letni. Żyją na dorobku, nie mogą liczyć na państwo


Perun82

Rekomendowane odpowiedzi

 

13 minut temu, Tramal napisał:

Nie wiem jak Polacy ale możni tego świata moim zdaniem planują o kilkadziesiąt lat do przodu

 

Nie jestem możny, ale też kombinuję kilkadziesiąt lat do przodu. Wychodzi mi na to, że mam przesrane.

Chyba, że ( tu wstawiamy kilka mało prawdopodobnych scenariuszy).

W sumie najbardziej urządza mnie nagły a bezbolesny zgon, najchętniej we śnie czy coś.

Cyk, odlot na DMT, umcyk, ni ma mnie a nawet się nie kapnąłem, że to TO.

 

" Patologia się rozmnaża na potęgę produkując ludzi z problemami z ilorazem inteligencji żaby.   "

 

Zajebiście. Mam tego przykłady na co dzień. Tak się tylko zastanawiam. Czy ich wystarczy przebrać i usztywnić żeby mogli udawać ludzi czy są jakieś specjalne farmy gdzie można ich spotkać.

Przykładowo. Gdzie te stada debili pracują? Uczą się ( no dobra, na filololo)?

 

Chwilka, olśniło mnie gdzie pracują. Na infolinii UPC przykładowo :P

Już wiadomo czemu człowiek ma to wrażenie, że rozmawia z debilem.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wroński rościsz sobie prawo do okradania innych czyli dajesz innym prawo do okradania ciebie. Co więcej nikt kto cię okradnie nie nie może być ukarany, ani przez ciebie ani przez kogokolwiek/cokolwiek, w tym prawo. To by było nie tylko nieetyczne ale i bezprawne. Od dziś każdy kto wydyma @wrońskiego jest bohaterem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dzieci i nie planuje, mimo iż rodzina twierdzi że bym się nadawał.

Mi dobrze jest samemu, nie muszę się pierdolić z jakimiś shit testami czy innymi manipulacjami ze strony kobiety.

Ja już za stary jestem aby użerać się z babą więc jestem sam.

Myślę że jeśli coś się dorobię czy dostanę w spadku to albo dam to komuś z rodziny o ile zasłuży, albo wszystko przebaluje.

Jeśli będą chcieli mnie udupić bykowym i katastralnym to wyjadę do kraju gdzie takich jaj nie ma.

Edytowane przez pillsxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/29/2019 at 3:26 PM, wroński said:

 

Jeśli jeździłeś w deszczu bądź chodziłbyś na piechotę bo tak uczciwiej to nie obraź się proszę, ale wychodzi na to, że jesteś osobą bardzo stonowaną intelektualnie.

Nawiasem mówiąc nie płacę za wiele usług z jakich korzystam. Papier toaletowy na ten przykład, środki czystości i inne takie. W obfitości występują w wielu miejscach.

Nie mówiąc już o MAŚLE! Te najlepiej podprowadzać w tanich barach.

Oliwa- restauracje. Podobnie cukier i sól.

Efektem ubocznym jest niezliczona ilośc solniczek/pieprzniczek/sztućców i dzbanuszków z oliwą. To wspaniałe.

Jeśli człowiek myśli kreatywnie jest w stanie płacić tylko za mieszkanie i media. I dentystę.

 

Szczur?  Raczej kwiat, który wyrósł na śmietniku.

 

 

Chcesz powiedzieć, że kradniesz papier toaletowy i zastawę stołową xD żenada trochę. A później płacz, że laski wypisują na swoich forach jacy faceci skąpi xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, smalczas napisał:

Chcesz powiedzieć, że kradniesz papier toaletowy i zastawę stołową xD żenada trochę. A później płacz, że laski wypisują na swoich forach jacy faceci skąpi xD 

 

Musiałbyś zobaczyć jakie śliczne zestawy sztućców udało mi się skompletować.

I nie skąpię dziewczętom papieru toaletowego. Nigdy!

 

Żenujący byłby tekst "Ej, ale nie zużywaj połowy rolki na jedno posiedzenie :( ".

Ja nie mam takich zmartwień.

 

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, wroński said:

Ja nie mam takich zmartwień.

Kurcze zazdroszczę, mnie serce boli jak moja przynosi po cztery rolki papieru ile razy wraca ze sklepu. W sumie nie z mojej kasy kupuje ale i tak boli. 

18 hours ago, wroński said:

Cyk, odlot na DMT, umcyk, ni ma mnie a nawet się nie kapnąłem, że to TO.

DMT to się chyba trzeba do Ameryki Południowej wybrać. Joe Rogan sporo o tym opowiadał.

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Orybazy napisał:

DMT to się chyba trzeba do Ameryki Południowej wybrać. Joe Rogan sporo o tym opowiadał.

 

No niekoniecznie.

Nosisz je w sobie, w momencie śmierci produkuje/uwalnia (cholera wie) je szyszynka.

No chyba, że strzelisz sobie w łeb, wtedy nie ma czasu.

Albo, że masz zwapnioną np. wskutek działania fluoru.

Skoro jesteśmy przy temacie jak się ktoś chce bawić powojami to jeszcze przydałby się jakiś IMAO, DMT cholernie łatwo się metabolizuje.

Pozostaje jeszcze DMT-5, ale nie wiem czy warto się bawić chemią.

 

Wchodzisz w temat mojej branży kotuś :P

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.