Skocz do zawartości

Czy warto odbijać kobietę?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ostatnio przemyślenia na temat zajętych kobiet, które potencjalnie wykazują nami zainteresowanie. Na ogół nie cieszy się to dobrą opinią I jest negatywnie odbierane przez osoby postronne, dodatkowo ryzykuje się obiciem ryja. Jakie wy macie do tego podejście, jeżeli kobieta fajna, piękna, wprost materiał na coś więcej i łasi się do Was, odrzucacie ją czy coś próbujecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nie przechodzi mi to przez myśl, bo nie mam takiej potrzeby.

 

Jeśli natomiast byłbym wolny:

Jeśli nie ma pierścionka/obrączki to jeszcze powiedzmy, że wyrzutów sumienia może bym nie miał (może). W chwili zauważenia pierścionka/obrączki takowa kobieta wchodzi na mój tryb oficjalny i nic więcej.

Szkoda mi już trochę czasu i chęci na zabawy w "staraj się i odbijaj". Są lepsze rzeczy do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna kobieta nie jest tego warta. Żadna. Jeśli taka w Tobie zabujana, niech zostawi oficjalnie misia i zacznie się przymilac. Szkoda nerwów, zdrowia, czasu itd. itp. Ja mam we łbie zaprogramowane, że jak zajęta to od razu przestaje mnie interesować. Tak samo jeśli pali fajki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nowynaforum92 napisał:

Mam ostatnio przemyślenia na temat zajętych kobiet, które potencjalnie wykazują nami zainteresowanie.

Zdefiniuj zainteresowanie. Niektórzy mylą zwykłą przyzwoitość i brak postawy "Mam Cię w dupię" jako chęć czegoś więcej.

14 minut temu, Nowynaforum92 napisał:

Na ogół nie cieszy się to dobrą opinią I jest negatywnie odbierane przez osoby postronne, dodatkowo ryzykuje się obiciem ryja.

Mam taką sytuacje. Miś jest w Niemczech na stażu a ja spędzam z nią czas na piciu herbaty, gadaniu i grze w szachy. Wiem że go kocha i niedługo nas ze sobą pozna, bo miś zazdrosny.

14 minut temu, Nowynaforum92 napisał:

Jakie wy macie do tego podejście, jeżeli kobieta fajna, piękna, wprost materiał na coś więcej i łasi się do Was, odrzucacie ją czy coś próbujecie? 

ONSy odrzucam, przyjaźnie nawiązuje i pielęgnuje. Coś więcej może być tylko i wyłącznie gdy będzie wolna.

Jestem empatą i potrafię niemal fizycznie odczuwać cudze emocje. Nie robię niczego czego sam bym nie chciał doświadczyć.

6 minut temu, karhu napisał:

Himalajka?

Co Wy z himalajkami. Przecież one praktykują poliandrie (Przynajmniej w Nepalu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo dowiedziałem się o tym, dopiero jak już wpadłem po uszy - popełniłem błąd angażując się emocjonalnie nie wiedząc o niej za wiele. Ignorowałem, albo przynajmniej nie zwracałem uwagi odkąd mi o tym powiedziała, ale dalej jest coś na rzeczy właściwie od początku. Nie ma pierścionka, z tego co wiem nie mieszkają razem, koleś nie najbrzydszy, jednak ja jestem atrakcyjniejszy. Sytuacja się zagmatwała, ona nie robi nic konkretnego, ale też nie widzę żeby pogrywała sobie, jest lekki dystans, który raczej ja spowodowałem. W ogóle do niej się nie odzywam od jakiegoś czasu poza cześć, bo czułem, że coś nie gra. Nigdy nie słyszałem żeby coś mówiła o facecie, ale jej słowa potwierdził fb na 90%, namierzyłem typa. Czuje, że ma mi za złe ten dystans, a to nie ja mam za uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Oddawaj Fartucha napisał:

@Nowynaforum92 Chciałbym zaznaczyć, że kilku z chłopaków stąd przeżyło taką właśnie sytuację i nie spotkało się to z Ich entuzjazmem.

Obyś nie doznał tego samego

Zdaję sobie sprawę, że to nic przyjemnego, ale kobieta jest dla mnie ważniejsza niż jej facet. W końcu nie każdy związek trwa wiecznie, może się wypalić, a niektórzy są ze sobą z braku lepszej opcji. Nic pochopnie nie będę robił, na razie badam sytuację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykazuje Tobą zainteresowanie to musi być "miłość do grobowej deski". Nic nie może teraz stanąć na jej drodze. Nieważne, że zajęta, ona popełniła błąd i już zdaje się to do niej docierać. Leć do jubilera, kup najdroższy pierścionek zaręczynowy, następnie do kwiaciarni po ogromny bukiet róż, przy okazji odstaw się w najlepszy garnitur jaki masz. Trzymam kciuki:D

 

16 minut temu, Libertyn napisał:

Co Wy z himalajkami.

Zdaje się, że nie znasz twórczości założyciela i właściciela tego forum.

 

PS: tylko pamiętaj, trzymaj się z daleka od intercyzy, to jest Twój wróg:P

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krugerrand napisał:

Jeśli wykazuje Tobą zainteresowanie to musi być "miłość do grobowej deski". Nic nie może teraz stanąć na jej drodze. Nieważne, że zajęta, ona popełniła błąd i już zdaje się to do niej docierać. Leć do jubilera, kup najdroższy pierścionek zaręczynowy, następnie do kwiaciarni po ogromny bukiet róż, przy okazji odstaw się w najlepszy garnitur jaki masz. Trzymam kciuki:D

 

Zdaje się, że nie znasz twórczości założyciela i właściciela tego forum.

 

PS: tylko pamiętaj, trzymaj się z daleka od intercyzy, to jest Twój wróg:P

Rozumiem że Twój post to szydera, prawie uwierzyłem  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badaj sytuację, badaj. Może zostawi typa i wleci w twoje ramiona, trzymając jeszcze w niewiedzy swojego starego misia. Jak dasz większe emocje, profity będziesz kolejnym misiem a stary zostanie postawiony przed faktem dokonanym. Musisz tylko zadać sobie kilka ważnych pytań. Ile misiów tak skończyło wcześniej z tą panią i ile jeszcze przed nią? Jeżeli raz poszła na bok zrobi to kolejny raz. Pewnie po ślubie w trakcie waszego szczęśliwego pożycia małżeńskiego, będziesz miał pańszczyznę raz na miesiąc przy wypłacie,poprawiając po innym bracie:). Chyba, że chcesz poruchać tylko to spoko. Towar się nadaję ale pamiętaj, że karma to suka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to nie czasy Zbyszka z Bogdańca. Sąd Boży @Nowynaforum92 vs obecny właściciel załatwiłby sprawę.
edit: doprecyzuję - to wygrany okazałby się skazańcem ;D

2 minuty temu, Tomko napisał:

Jak zajęta kobieta, która łasi się do ciebie może być materiałem na coś więcej?

Może o 2 baty chodzi?

 

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest oczywista.
Jeżeli nie potrafi dochować wierności w jednym związku, to także w następnym nie będzie w stanie.
Taki typ człowieka i nic nie poradzisz.
Nie wszyscy są stworzeni do bycia w związku.

46 minut temu, Boromir napisał:

Tylko wtedy według mnie, jak dziewczyna żyje w patologicznym związku, gdzie facet ją bije, niszczy psychicznie, a jest za słaba psychicznie, żeby się wyrwać, wiedząc, że ta dziewczyna to nie patola.

Gdyby nie była patolą, to by się z tą patolą nie trzymała, a już tym bardziej nie wiązała w długotrwały związek.
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Boromir napisał:

Tylko wtedy według mnie, jak dziewczyna żyje w patologicznym związku, gdzie facet ją bije, niszczy psychicznie, a jest za słaba psychicznie, żeby się wyrwać, wiedząc, że ta dziewczyna to nie patola.

Łooo kurła, ksiażę @Boromir ratuje nie tylko Gondor!

Szanuję rycerskość!

Edytowane przez Exar
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Boromir said:

Tylko wtedy według mnie, jak dziewczyna żyje w patologicznym związku, gdzie facet ją bije, niszczy psychicznie, a jest za słaba psychicznie, żeby się wyrwać, wiedząc, że ta dziewczyna to nie patola.

 

O Boże, widzisz i nie grzmisz! Nie wypisuj takich bzdur bo jeszcze ktoś się zasugeruje.

 

Ściana hańby za ten post !

 

Zgrywanie szlachetnego rycerza ratującego niewiastę z rąk "okrutnego" samca to największa głupota jaką można zrobić. Poziom białorycerstwa arcymistrzowski. Taka panna zrobi z Ciebie chusteczkę do wypłakiwania się, nasmarka na Ciebie a później wytrze sobie dupę. Albo odwrotnie. A ruchał ją będzie ten "okrutny", pijący i niszczący psychicznie samiec a ty będziesz walił konia pod kołdrą. 

 

O matko.... aż mi oddechu brakło. 

 

 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nowynaforum92 napisał:

odrzucacie ją czy coś próbujecie? 

Twój wybór @Nowynaforum92 ;) Zależy też jaki cel ma mieć ta znajomość. Na szybką akcję takie kobiety to łatwy cel, na coś więcej raczej odpadają. Za dużo potencjalnych problemów ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.