Skocz do zawartości

Czy warto odbijać kobietę?


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Pentakilo napisał:

Tak na marginesie, gość, który bije się z typem, który odbił mu laskę musiałby być naprawę idiotą. W takiej sytuacji można mu podziękować za otwarcie oczu i uratowanie życia :)

Ja to wiem, chłopaki na forum wiedzą, ale miliony innych gości mogą obić miseczkę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pentakilo napisał:

@Turop

 

Tak na marginesie, gość, który bije się z typem, który odbił mu laskę musiałby być naprawę idiotą. W takiej sytuacji można mu podziękować za otwarcie oczu i uratowanie życia :)

Z rozmów z mężczyznami, którzy nie ogarniają matrixa wnioskuję, że idiotów jest bez liku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę wszystko pod uwagę co napisaliście. Nigdy bym nie pomyślał, że może lecieć na dwa fronty, może miałem klapki na oczach. Te informacje które odkopałem były sprzed roku więc nie chce wyciągać daleko idących wniosków, bo wtedy rzeczywiście miała faceta. Z drugiej strony nie sądzę, żeby zerwała bo poznała innego (mnie), istnieje szansa że w międzyczasie się rozpadło, a to że mają się w znajomych niczego nie dowodzi.

Zmiany humorów też z tym wiąże, ewentualnie jest to z mojej winy, bo kompletnie ją zlewam i to może mieć związek.

Radzicie jeszcze pogadać na ten temat? Czy to źle wypadnie? Chce mieć jasną sytuację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, RealLife napisał:

O Boże, widzisz i nie grzmisz!

Panie po głębszym namyślę muszę tobie przyznać rację. Dziękuję, że poszerzyłeś moje horyzonty myślowe. Pozdrawiam

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbija się! Pokażesz pannie jakąś lepszą stronę życia, kopnie swojego gacha w dupę, a potem Ciebie - gdy dostarczone przez Ciebie emocję opadną i dostarczy je inny bad-boy.

 

Jak Cię kręci, to zbajeruj na jedną noc, ale nie myśl o niczym więcej. 

 

Ja bym odpuścił - za dużo pięknych kobiet w przeróżnych miejscach na świecie widziałem, żeby rozwalanie komuś związku czy ewentualnie obita maska była tego warta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna sytuacja. Myślisz poważnie o kobiecie której nie znasz ? Na jakiej stopie wy jesteście? Znajomi? Koledzy z pracy? I nie wiesz czy ma faceta czy nie? Co wy o sobie wiecie ? Po czym sadzisz że jest warta zachodu? Bo ładna i zgrabna? To kierujesz się rozsądkiem czy mały Toba kieruje? 

Najprościej zapytaj o co jej chodzi. Chyba jest dorosła. Ma rozum a Ty masz swobodę podjęcia decyzji. Nie zachowuj się jak kobieta- gierki, podchody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2019 o 19:59, Exar napisał:

Może o 2 baty chodzi?

MYŚLISZ?

...... DALEJ brnąć w farse....

.......mi kiedyś( całkiem nie dawno)pańcia na baletach pokazała stopę, no dobra nie chodziło o fetysz.

Istotą było jak jedna jest krótsza od drugiej, golym okiem widoczna różnica.

Pomijam fakt obsmarowania męża i to jak od roku nie sypiaja ze sobą. 

 

SERIO, KTO NORMALNY POKAZUJE ZMUTOWANE STOPY WE FLIRCIE!?

 

.....zapewne to ta z Himalajów.....

 

 

 

 OMB.

 

DOBRZE. GDZIE CURWA JEST DŹWIGNIA KATAPULTY?!

OJP!

 

 

....właśnie odstawiłam klej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Exar napisał:

W sensie

ISTOTNIE zakradł się ho ho hlik.

 ODSTAWIłEM KLEJ.

.....zazwyczaj oznacza odużanie, lecz miałem na myśli wiaderko pełne rozrobionej zaprawy, które po związaniu trzeba rozdłubywać.....takie pływanie pod prąd w imię zasad.

 

.....ogólnie żeźba w głównie wynikająca ze starych przekonań niczym nie poparta na chwilę obecną.

 

....kraina wiecznych prowizorek....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2019 o 18:42, Nowynaforum92 napisał:

Mam ostatnio przemyślenia na temat zajętych kobiet, które potencjalnie wykazują nami zainteresowanie.

Jak się interesują, to dobrze, wzbudzasz zainteresowanie na rynku matrymonialnym.

No ale nie o tym miało być. Jak myślisz? Jak teraz odbijesz pannę, to jaką jest szansa, że kiedyś inny Ci ją odbije? Więcej niż pewna! 

Stałeś zwykłą lepsza opcja na rynku niż ówczesny jej chłopak.

Jak na to pójdziesz podbijesz sobie ego, nic więcej. Straty przyjdą później.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2019 o 10:53, Nowynaforum92 napisał:

Radzicie jeszcze pogadać na ten temat? Czy to źle wypadnie? Chce mieć jasną sytuację

Jak chcesz mieć jasną sytuację to pogadaj z nią o tym, bo ja już sam z Twoich wpisów nie wiem czy jest z kimś czy nie jest, bo coś tam rok temu na fb było, no kurna przedszkole.

 

Jak chcesz mieć jeszcze jaśniejszą sytuację to zacznij czytać forum, zobacz o co w tym wszystkim chodzi, a przede wszystkim spójrz na siebie, bo masz dużo rzeczy do nadrobienia i na tym bym się skupił a nie za laski brał i to jeszcze zajęte, myśląc że to będzie niesamowita miłość. W dodatku sam pisałeś że zadurzyłeś się w niej emocjonalnie a kurna nic nie wiesz o niej, oczy sromem zaleciały! Potrzebujesz czerwonej piguły, czytaj forum, przeczytaj książki Marka, ogarnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam dwa przykłady:

 

- moja ex zdradziła mnie z typkiem z pracy, który jakoby odbił ją ode mnie. Po pewnym czasie ex znalazła sobie kolejną gałąź i kolege z pracy kopneła w tyłek.

 

- mój dobry kumpel spotykał się z koleżanką ze studiów, która była w związku na odległość.

  Liczył na to, że laska z czasem zostawi chłopaka i zacznie z nim związek. Okazało się jednak tak, że dzięki nowemu adoratorowi zwiększyła się jej samoocena i zerwała związek na odległość ale uznała, że nowego związku nie chce i obu posłała na drzewo 

 

Nie ma co odbijać Panny, bo skoro oleje kogoś dla Ciebie raz, to tylko kwestia czasu kiedy Ciebie oleje dla innego.

Edytowane przez 17nataku
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.