Skocz do zawartości

Foch czy mnie olewa?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak niektórzy może kojarzą z mojego poprzedniego tematu spotykam się z laską, której raz mam wrazenie, ze zależy, raz np. cześto przekłada spotkania. Ostatnio przełozyła dwa razy pod rząd, potem sie spotkaliśmy.

Teraz też planowaliśmy spotkanie na poniedziałek. Zwykle to ja piszę pierwszy do niej, ale dzisiaj ona napisała pierwsza, zaczęliśmy coś tam pisać o seksie.

W końcu palnąłem coś takiego (troche to niezgrabnie wyszlo w zdaniu), ze jakiś tam rodzaj seksu jest wyjątkowy dla mnie bo jest jedyną kobietą z którą sie tak kocham. A wspolzyje tylko z nia, tylko moze to tak zabrzmialo dziwnie bo nie pomyslalem. Ona na tego smsa odpisala tez piszac jakieś tam erotyczne fantazje, czyli jakby się nie obrazila, ale juz jej nie odpisalem. I za dwie godziny dostaje smsa, ze coś się poknociło jej w planach i nie wie jeszcze czy spotkamy sie w poniedzialek, ze postara mi się dac znac jutro. 

I tyle. Tak jak pisalem laska czesto przeklada spotkania, ale nie wiem czy teraz to ja palnalem gafe i sie  obrazila, alebo dlatego, ze jej nie odpisalem i przez taka pierdole, czy jej nie zalezy.

Sam nie chce sie jej napraszac, choc niby zadnej afery nie robila- w sumie to ona nigdy nie robi afer, co najwyzej sie ode mnie dystansuje, unika spotkan

Sam nie mam welkiego doswiadczenia z kobietami, wiec moze bardziej doswiadczeni mi cos podpowiedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo rozkminiasz @Axel na temat tego, co ona sobie pomyślała ;)

 

Jeżeli ona ciągle przekłada spotkania, to traktuje Cię z buta. Jakby jej zależało, to by nie odpierdalała takich akcji ;) 

 

BTW. A o seksie się nie pisze, tylko się go praktykuje :P  Jak już chcesz coś pisać, to flirtuj. Kobiety lubią takie sprawy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast rozkminiać proponuje przeczytać "Mężczyzna racjonalny" Rollo Tomasi.

53 minuty temu, Axel napisał:

Tak jak pisalem laska czesto przeklada spotkania, ale nie wiem czy teraz to ja palnalem gafe i sie  obrazila, alebo dlatego, ze jej nie odpisalem i przez taka pierdole, czy jej nie zalezy.

O tym właśnie mówię ja i @DanielS rozbijasz niepotrzebnie gówno na atomy.

53 minuty temu, Axel napisał:

Sam nie chce sie jej napraszac, choc niby zadnej afery nie robila- w sumie to ona nigdy nie robi afer, co najwyzej sie ode mnie dystansuje, unika spotkan

Może zastosuj jej broń przeciwko niej? Skaczesz jak zaśliniony piesek a ona trzyma kośc i macha ci nią przed twarzą. 

53 minuty temu, Axel napisał:

Sam nie mam welkiego doswiadczenia z kobietami, wiec moze bardziej doswiadczeni mi cos podpowiedzą ;)

Może czas zdobyć więcej doświadczenia z RÓŻNYMI kobietami? To taka luźna sugestia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, z panną, do której podbijasz, to się rozmawia, a nie wypisuje śmieszne SMSy. Panna na kawce z koleżankami może ci smarować głupoty dla polewki.

Na marginesie, to poćwicz sobie z nią budowanie relacji damsko-męskich, bo to zblazowana siksa jest, i szukaj dalej sensownej kobiety.

Edytowane przez PUNK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Libertyn napisał:

Czy tylko przeklada spotkania czy też proponuje w randomowe teminy?

Niby proponuje, ale często  je odwołuje przepraszajac i znow przeklada. Choć czasem zdarza sie jej nie przelozyc, ale sotatnio jest to częstsze.

Nie wiem sam czy teraz się z nią spotkac czy ja olac.

Ale tez nie myslicie, ze ten moj sms mogla odebrac, ze dzialam na kilka frontow? Bo tak jakos palnalem, a chodzilo mi o co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Axel napisał:

np. cześto przekłada spotkania. Ostatnio przełozyła dwa razy pod rząd, potem sie spotkaliśmy.

 

2 godziny temu, Axel napisał:

I za dwie godziny dostaje smsa, ze coś się poknociło jej w planach i nie wie jeszcze czy spotkamy sie w poniedzialek, ze postara mi się dac znac jutro. 

I tyle. Tak jak pisalem laska czesto przeklada spotkania, ale nie wiem czy teraz to ja palnalem gafe i sie  obrazila, alebo dlatego, ze jej nie odpisalem i przez taka pierdole, czy jej nie zalezy.

Gościu, jak laska przekłada spotkanie (i to kilka razy) to z automatu usuwasz numer i nie odbierasz telefonów oraz nie odpisujesz na sms-y. Znikasz i zapominasz o niej. To jest totalny brak szacunku do Ciebie to raz. A dwa już oblałeś tyle testów, że wpadłeś u paniusi do wora beta-bankomat od przysług. Szanuj siebie i swój czas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Dziewczyna może mieć po prostu zapierdziel w życiu zawodowym, nagłe asapy, zlecenia, klientów chcących coś na jutro lub nagle zmieniających koncepcje. 

 

Stykałem się z takimi osobami obojga płci i szczerze to wszystkie te osoby były singlami. Bo zwyczajnie nie miały czasu na budowanie relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Libertyn napisał:

Powiem tak.

Dziewczyna może mieć po prostu zapierdziel w życiu zawodowym, nagłe asapy, zlecenia, klientów chcących coś na jutro lub nagle zmieniających koncepcje.

A może jej umarł kot albo pies skręcił kostkę albo gołąb nasrał jej na głowę. Logiczne jest, że jak ktoś wie, że chce się umówić, to umawia się w terminie wolnym od zajęć, ect.

Awięc, jeżeli ta niewiasta tak postępuję to albo jest totalnie chaotyczna w życiu codziennym albobrata  @Axel kompletnie nie szanuje.

Obojętnie, co by nie wyszło to ta Pani raczej na zwiazek z Toba się nie nada a Ty @Axel popełniłeś już dużo błędów. Zbyt dużo.

 

29 minut temu, Axel napisał:

Nie wiem sam czy teraz się z nią spotkac czy ja olac.

Olej i przełóż na kiedy indziej. A jak wypadnie termin tego kolejnego spotkania to powiedz, że w sumie to pomyślałeś, że może teraz Ty sobie tak poprzekładasz spotkania, bo to spoko zabawa jest.

I zatrybi, może ogarnie się choć zakładam, że nie i to będzie koniec ale z tego co czytam, to nic straconego nie będzie.

 

2 godziny temu, Axel napisał:

Zwykle to ja piszę pierwszy do niej, ale dzisiaj ona napisała pierwsza, zaczęliśmy coś tam pisać o seksie.

No cóż, zachowujesz się jak beciak, popracuj nad własną postawą w stosunku do kobiet, poczytaj forum, książki, ect.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Quo Vadis? napisał:

A może jej umarł kot albo pies skręcił kostkę albo gołąb nasrał jej na głowę. Logiczne jest, że jak ktoś wie, że chce się umówić, to umawia się w terminie wolnym od zajęć, ect.

No chyba że robi w takiej branży że trzeba być dyspozycyjnym. W logistyce jak np. Kierowca, którego nadzorujesz ma awarie  ciągnika i może mieć opóźnienie to musisz temu zaradzić choćby o 2.30 w nocy po zakrapianej imprezie. Opóźnienie = przestój w produkcji = horrendalne straty dla firmy zlecającej = potencjalna utrata kontraktu = nawaliłeś = wypowiedzenie lub kop w dupę bez wypowiedzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Quo Vadis? napisał:

@Libertyn Nie szukajmy igieł w stogu siana. Kobieta jak chce, to dużo potrafi i jak na taką się trafi to sam się człowiek dziwi.

Tak serio to gówno o niej wiemy. Wiemy tylko to co nam wyjawiono. Możemy sobie projektować to kim jest i jaka jest oraz czym się zajmuje w oparciu o to co postrzegaliśmy u innych osób. Tyle że raczej nie bedzie to prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie luz z tą panną, jest zbyt duża asymetria waszych wzajemnych relacji, tobie zbyt mocno zależy a jej pewnie zwisasz i powiewasz, jak na jej horyzoncie zdarzeń pojawi się jakiś lepszy gość to będzie latała za nim punktualnie jak w szwajcarskim zegarku a ciebie ma w dupie, jakby jej zależało to by sama wychodziła z inicjatywą spotkań.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Awięc, jeżeli ta niewiasta tak postępuję to albo jest totalnie chaotyczna w życiu codziennym albobrata  @Axel kompletnie nie szanuje.

Najpierw brat @Axel niech zacznie od szanowania siebie i swojego czasu, wtedy może zacząć egzekwować szacunek wobec siebie od innych osób. 

 

6 godzin temu, Axel napisał:

Tylko zaetanawiqm się jeszcze czy to nie był foch po tym jak walnalem taka głupotę w sumie mogło wynikać w tego ze spotykam się z innymi 

Jakby tak pomyślała to by od razu znalazła dla ciebie więcej czasu, uwierz mi je konkurencja nakręca. Raczej pokazałeś się jako "needy", czyli niemęski. Znajdź inna pannę a tej możesz dać szansę EWENTUALNIE jak zacznie cię traktować poważnie. 

 

Najpierw polecam. 

 

18 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

No cóż, zachowujesz się jak beciak, popracuj nad własną postawą w stosunku do kobiet, poczytaj forum, książki, ect.

Skorzystaj z tej rady. Idź synu w świat i nie grzesz już! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.