Skocz do zawartości

Ulegam opresyjnemu obowiązkowi przywitania się


fly

Rekomendowane odpowiedzi

  Cześć wszystkim. Mam 21 lat, studiuję. Forum czytam od 2 lat - trafiłem tu przez kanał YT niejakiego Marka K. Sposób działania kobiet zawsze mnie intrygował - miałem problem żeby zrozumieć czego one tak naprawdę chcą. Zgodnie z regułą, że kobiety jedno mówią, drugie myślą a trzecie robią, nie sposób zapytać je bezpośrednio, bo efekt mógłby być przeciwskuteczny :) Dzięki wiedzy z forum i nie tylko (internet jest naprawdę błogosławieństwem) znam większość gierek kobiet testujących facetów. Trochę to smutne, że żeby dokopać się do prawdy, nie da się normalnie o tym porozmawiać. Z drugiej strony czasem mam wrażenie, że ta wiedza nosi znamiona wiedzy zakazanej - przecież żadna dziewczyna nie chciałaby, żeby faceci odkryli jej sposoby na ocenianie potencjalnych partnerów. Z trzeciej strony testowanie jest procesem podświadomym, więc chyba nie byłaby ona w stanie się nawet o to złościć. Chyba że podświadomie. Haha, no ale zostawmy to.
  Muszę przyznać że podziwiam facetów, którzy rozpracowali większość psychologicznych mechanizmów rządzących związkami. Myślę że ideologia mgtow będzie wzrastać w siłę tym bardziej, im mocniej feminizm i tym podobne ruchy propagujące nienawiść do mężczyzn będą stawiane na świeczniku jako wzór dla "nowoczesnych" kobiet do naśladowania. Wciąż jednak trzeba pamiętać o tym, że płeć mądra ma trudności z popadaniem z skrajności w skrajność. Mam wrażenie, że ruchom mgtow zarzuca się mizoginizm m.in właśnie przez zgorzkniałych facetów, którzy przez swoje skądinąd rozczarowujące doświadczenia, demonizują Bogu (ew. diabłu) ducha winne kobiety.
  No właśnie a propos kobiet. Wydaje mi się, że dziewczyny które są aktywne na forum są na pewien sposób wbrew pozorom wyjątkowe. :) W końcu kobiecie kierującej się w życiu głównie emocjami, poznanie prawdy o sobie przyjdzie z wielu powodów dużo trudniej. W ogóle uważam, że triumf rozumu nad popędami ciała (czy to rozbuchanych emocji czy to seksualnymi) jest czymś, co czyni nas ludźmi przez duże L.
  Raczej nie będę się zbyt dużo udzielał - bracia samcy i siostry samice (haha) wykonali już i tak świetną robotę którą wystarczy strzec w bazie danych i ewentualnie wydawać drukiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fly napisał:

Cześć wszystkim. Mam 21 lat, studiuję. Forum czytam od 2 lat - trafiłem tu przez kanał YT niejakiego Marka K. Sposób działania kobiet zawsze mnie intrygował - miałem problem żeby zrozumieć czego one tak naprawdę chcą. Zgodnie z regułą, że kobiety jedno mówią, drugie myślą a trzecie robią, nie sposób zapytać je bezpośrednio, bo efekt mógłby być przeciwskuteczny :)

Witaj bracie.
Ja kończę pod koniec roku 21 lat, więc chyba jesteśmy rówieśnikami ;) 
Taak też mnie to trapiło jakie one są, dlaczego takie są i co nimi kieruje.
Jak się okazało nie byłem jedyny - w internecie, ale także masz mase, maaaaase publikacji na ten temat, książek na ten temat nawet!
Obecność na forum to już jest jeden wielki krok milowy.
Tylko trzeba uważać by nie popaść w kółko narzekactwa i demonizowania kobiet, bo to ślepy zaułek, do którego niektórzy trafili, a inni kiedyś bywali...

 

 

Godzinę temu, fly napisał:

Wydaje mi się, że dziewczyny które są aktywne na forum są na pewien sposób wbrew pozorom wyjątkowe.

Ależ tak!
To, że są obecne na forum to, jak wcześniej wspomniałem, jest jeden wielki krok milowy, który wykonały.
Chociaż też bym nie przesadzał, że są z Himalajów, a już zwłaszcza niektóre agentki ;) 
Jednak cenię sobie ich towarzystwo - z niektórymi damami mam kontakt poza forum :) 

Mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami, nie tylko na polu z kobietami.
Jestem ciekaw co studiujesz :D 

Pozdrawiam.


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2019 o 14:56, Ragnar1777 napisał:

Ja kończę pod koniec roku 21 lat
 

Jak ja miałbym znów tyle co Ty mając wiedzę z tego forum to bym sobie przepiękną młodość zafundował. A nie jakieś toksyczne relacje z księżniczkami. Całe życie człowiek się uczy ?

 

Witaj @fly

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.