Skocz do zawartości

Decyzja dziecka nie jest ważna.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stwierdziłem, że jednak wrócę, bo mi się stęskniło trochę za forum. Głośna ostatnio sprawa się zrobiła z tego filmu. Według znalezionego opisu "Jeśli dobrze zrozumiałem, cytując jeden z komentarzy przyszli zabrac corke do matki, ojciec nie chce jej oddac, bo chlop tej baby ma niebieska karte, dziecko nie chce do matki i chce zostac z ojcem, brat jej nie chce puscic, siostra caly czas go trzyma i przy okazji synek wrzuca matce, ze jego to ma w dupie i ma wypierdalac"

 

 

 

3 miliony wyświetleń, nieźle.

  • Like 3
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obca baba w cudzym domu nie życzy sobie by była nagrywana przez mieszkankę tegoż domu, rządzi się jak u siebie. Szlak mnie zaraz trafi!

 

Funkcjonariuszka rodem z NKWD, a nawet jeszcze gorzej. Tak będzie wyglądała przyszłość do puki ktoś się za to nie weźmie i nie rozprawi siłą. Wiadomo w jaki sposób.

Edytowane przez LiderMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym jest to że, własna matka ma swoje dzieci w dupie. I nawet nie zdaje sobie sprawy jaką krzywdę wyrządza swoim własnym dzieciom. 
Policja i pani pożal się boże kurator to też niezłe wykręty, zero jakiejkolwiek refleksji tylko, dawaj bachora bo chcę iść do domu. Masakra.

Edytowane przez Reflux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby była partia polityczna, która ten syf by w jakiś sposób rozwiązała, to niezależnie od poglądów politycznych moich i jej głosowałbym na nich bez zawahania, Tu warto zauważyć co jest powodem takiej sytuacji. Pamiętajcie, że ten film to efekt!

 

Powodem jest "sprawiedliwa" decyzja SĘDZIEGO <<<<<<< ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Exar napisał:

Jakby była partia polityczna, która ten syf by w jakiś sposób rozwiązała

Taka partia/system/religia już jest... i płynie do nas.

I każda taka akcja, jest kolejną szczapką dorzucaną na stos pod tym, w co dziś nauczono nas wierzyć.

Aż wystarczy iskra. Wiele musi się zmienić, by wszystko zostało po staremu.

 

Biskupi rozwalają kościół.

Kuratorzy rozwalają opiekę społeczną.

Zasiłki prorodzinne rozwalają definicję rodziny.

Policja rozwala elementarne poczucie sprawiedliwości, a sądy podbijają wyroki gumową pieczątką "dla dobra dziecka".

Żyjemy w "ciekawych czasach".

 

PS:

406241_przezorny-zawsze-ubezpieczony.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.