Skocz do zawartości

Ciągnie mnie do innych


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. 

Mam taki lekki problem, otóż jestem w związku, a ciągnie mnie do innych panien.

Zalożyłem sobie nawet tindera -  żeby z jakimiś poflirtować i nie wyjść z wprawy  ;) - za każdym razem, gdy odpalam apkę i widzę te panienki, to myślę tylko o jednym.

Oczywiście, nie mam zamiaru zdradzać mojej dziewczyny, ale nie wiem co robić, tindera na pewno usunę, za bardzo kusi.

Ale poza tym, co mogę jeszcze uczynić? 

 

Dodam jeszcze, że jest to dla mnie o tyle dziwne, że w związku jest nam obu dobrze, nie mogę mu nic zarzucić.

Edytowane przez BydlakŚmierdziel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, zwłaszcza ze u mnie partnerka nieco się zaniedbała od czasu kiedy jesteśmy razem,

a teraz ciepło to co chwile na ulicy jest na czym oko zawiesić :P

 

Zastanów się co poza seksem ciągnie Cie do Twojej dziewczyny?

I w następnej sytuacji gdy zobaczysz jakąś laskę zastanów się co taka osoba miałaby do zaoferowania poza swoim ciałem.

 

Na mnie to działa w 90% :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam, monogamia łatwa nie jest. Szczególnie wiosną. Jak śpiewały Elektryczne Gitary "Tyle jest różnych pokus...".

Nie mogę narzekać na zaniedbanie czy niechętność do seksu mojej partnerki. Po prostu po około dwóch latach związku włącza mi się tryb ruchomego oka.

To chyba normalne instynktowne zachowanie. Jeśli po takim czasie nie ma dziecka to znaczy że coś jest nie tak z partnerką i trzeba szukać nowej. Nasze instynkty nie rozumieją co to antykoncepcja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tratatta

 

Jeżeli winić już to system małżeński. Mężczyzna nie jest stworzony do spółkowania tylko z jedną kobietą, może to zrobić ale prawda jest taka, że jesteśmy siewcami a więc naturalnie, że szukamy różnych kobiet, gdyby było inaczej możliwe, że byśmy wyginęli. Jak już to wiń społeczne konstrukty @Fit Daria bo te należało by zmienić.

Jak kobieta zdradzi to też kastracja? Czy mniejszy wyrok dla was standardowo? Może tylko pouczenie? ?

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.