Skocz do zawartości

Propozycja ulepszenia forum.


deomi

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, deomi napisał:

Chociaż właściwie to co drugi wątek i co druga wypowiedź męska tutaj podnosi mi ciśnienie :)

A mnie często po przeczytaniu paru "lepszych" wypowiedzi dopada dojmujące uczucie WTF. Albo ja tego świata nie rozumiem, albo to wszystko jest zdrowo popi***one. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, deomi napisał:

 

Chociaż właściwie to co drugi wątek i co druga wypowiedź męska tutaj podnosi mi ciśnienie :)

W jakim stopniu to co zacytowałem poniżej rozwiąże Twój problem?

1 godzinę temu, deomi napisał:

Proponuje by był obowiązek podawania wieku przy avatarze , tak byśmy wiedziały/eli czy mamy do czynienia z młodym kretynem czy ze starym idiotą :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dobryziomek napisał:

Akurat @deomi ma rację. Też uważam, że powinien być wiek przy avatarze bo to tak trochę chujowo, że osiemnastoletni koleś  radzi pięćdziesięcioletniemu facetowi będącemu w trakcie rozwodu.

Biorąc pod uwagę specyfikę forum to rzeczywiście ma to jakiś sens.

 

Szkoda tylko, że już w pierwszym poście autorki padają wyzwiska bo rzeczywiście to nie jest wcale takie głupie. Przy czym problem w tym, że większość i tak wpisze pewnie inaczej.

Edytowane przez self-aware
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sporo wypowiedzi na tym, forum pokazuje dosadnie, że nie istnieje coś takiego jak podstępna kobieca natura, lecz ogólnie rozumiana natura ludzka, która bez żadnych ograniczeń kulturowych, religijnych i społecznych wylewa się jak szambo. Obecne „róbrta co chceta” tworzy skarłowaciałe mentalnie psychicznie i duchowo jednostki, nie zdolne do jakiejkolwiek odpowiedzialności, w tym za relację z drugim człowiekiem, który coraz częściej staje się zamiast podmiotem, przedmiotem zainteresowania i to niezależnie od płci.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minutes ago, dobryziomek said:

Akurat @deomi ma rację. Też uważam, że powinien być wiek przy avatarze bo to tak trochę chujowo, że osiemnastoletni koleś  radzi pięćdziesięcioletniemu facetowi będącemu w trakcie rozwodu.

Zgadzam sie. Daloby to troche “punktu odniesienia” do porad bo tak mozna sie zapedzic (sam tak robilem) w “na forum tak 10 osob doradzilo to pewnie maja racje” nie biorac pod uwage poprawki na wiek/doswiadczenie etc. 

I nie chodzi tu o tworzenie “obozow” tylko o samodzielne wyciaganie wnioskow z porad.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Anna napisał:

„róbrta co chceta” tworzy skarłowaciałe mentalnie psychicznie i duchowo jednostki, nie zdolne do jakiejkolwiek odpowiedzialności, w tym za relację z drugim człowiekiem, który coraz częściej staje się zamiast podmiotem, przedmiotem zainteresowania i to niezależnie od płci.

Dokładnie tak. Również uważam, że sprowadzanie wszystkiego do płci jest daleko idącym krzywdzącym uproszczeniem.

 

My na tym forum rozmawiamy przede wszystkim o ludzkiej naturze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dobryziomek napisał:

Akurat @deomi ma rację. Też uważam, że powinien być wiek przy avatarze bo to tak trochę chujowo, że osiemnastoletni koleś  radzi pięćdziesięcioletniemu facetowi będącemu w trakcie rozwodu

Fakt zabawnie się czyta jak młodzi chłopcy bez minimalnego (lub bardzo minimalnym np 1 partnerka przez niedługi czas)  doświadczenia przeczytali trochę postów starszych i ślepo powtarzają, dodając swoje te same śpiewki w każdym podobnym temacie. 

Jak dla mnie wiek i płeć powinno być obowiązkową pozycją przy rejestracji chyba wiek to nie jest jakaś dana osobowa aby się tego bać podawać, wstydzić, chcieć ukrywać itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.