Skocz do zawartości

Propozycja ulepszenia forum.


deomi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.05.2019 o 16:17, deomi napisał:

tak byśmy wiedziały/eli czy mamy do czynienia z młodym kretynem czy ze starym idiotą :) 

Złoto, jak zawsze w sam środek tarczy. 

Gdybym miał żonę kiedykolwiek to niech będzie takim z typem humoru obdarzona, beka 24h.

Niech nawet mędzi, że Zenon sąsiad ma malucha 126p nówkę sztukę ale przynajmniej by było wesoło :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eleanor napisał:

lepiej by u mnie wyglądało..zamiast 41 lat

Niby moderacja, a kłamie jak z nut. Ja to muszę gdzieś zgłosić. Dziecko drogie, wyglądasz na 28. Did you know that?

 

Co do podawania wieku. Sabo, nie idź tą drogą. Za chwilę będą chcieć PESEL i REGON. Dziś nie wolno nic podawać, tak bezpieczniej. Poza tym jest RODO. Ja tam mam 42 i w życiu nie podam publicznie ile mam latek. Trza chronić swe dane osobowe. Trzeba być twardym, a nie miętkim.

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Gdybym miał żonę

Niech cię ręka boska broni od popełniania takich głupot.

 

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Zenon sąsiad ma malucha 126p nówkę sztukę

Masz bardzo bogatego somsiada. Dzis taki maluszek to warty jest majątek.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2019 o 18:21, deomi napisał:

Jeśli ktoś poda 40 lat i co roku będzie miał więcej, nie będzie mógł zakładać tematów związanych z tematyką wieku niższego

Hi hi hi dobre.

Nawiasem nie wiedziałem że tu taki fajny temat jest, albo zapomniałem o nim.

 

Jak śledzę Forum regularnie ti plusminus wiem kto ile ma lat bo ludzie się przyznają.

W dniu 27.05.2019 o 17:35, dobryziomek napisał:

trochę chujowo, że osiemnastoletni koleś  radzi pięćdziesięcioletniemu facetowi będącemu w trakcie rozwodu

Niekoniecznie chujowo bo:

1.  Ten 18latek może mieć doświadczenia np. rozwodu rodzicow,

2. poza tym czasem wiek a dojrzałość są niezależne 

3. Różnica między "Radzi" a "wyraża swój punkt widzenia". Czasem młodzik starszemu jakąś lampkę zapali.

48 minut temu, lxdead napisał:

długość przyrodzenia?

Już podawaliśmy.

 

48 minut temu, lxdead napisał:

panie podadzą rozmiary miseczek

I to jest, powiem Ci, zajebisty pomysł.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zaczynamy temat wieku na forum to ja proponuje odrazu wagę, wzrost, długość członka lub wielkość piersi w przypadku kobiet oraz obowiązkowo zdjęcie w profilu.

Jak już zmieniać to na całego, zapomniałem o lokalizacji :D

Edytowane przez pillsxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Imbryk napisał:

Już podawaliśmy.

A gdzie podawaliście rozmiary członów? Coś mi umknęło.

 

Ale w sumie nie muszę się z wami porównywać. I tak biję was na głowę (główkę raczej) swoimi 8 centymetrami w najpełniejszym, najdzikszym, wściekłym wzwodzie. That's the real King Kong. Optimus Prime ma mniejszego. Ja kuźwa muszę szyć boxerki na miarę u krawcowej, bo te z marketa to jakieś małe są, piją mnie. A jak chodzę bez gaci to coś mi się szura po ziemi między nogami. No jak żyć, premierze? Jak kiedyś aktorzyłem na planie takiego filmu soft przyrodniczego, to Sasha Grey gdy zobaczyła moje gargantuiczne monstrum to momentalnie spierdoliła ode mnie, w najdalszy zakątek studia, na rubieże wszechświata. Na jej twarzy malował się nieokiełznany, atawistyczny, obezwładniający strach. I totalna bezsilność. Nie chcę waszych dularów, a dajta mi spokój, nie podejdę do niego, on mnie rozerwie na strzępy, a ja to taka dziewicza jeszcze jestem. Moja błona dziewicza jest od setek lat niezwykle elastyczna, ale on mi ją rozdupcy z trymiga. Zrywam kontrakt. No i dlatego zaczęła grać w gry na komputrze.

 

Ja to chyba powinienem pisać książki sci-fi.

Edytowane przez Magician
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.